Kadeci MOSiR Jeziora Tarnobrzeg powalczą o piąte miejsce w Polsce (fotoreportaż)

MKK Pyra Poznań będzie rywalem kadetów MOSiR Siarki Jeziora Tarnobrzeg w walce o piąte miejsce w Polsce. Mistrzostwa kraju rozgrywane są w Tarnobrzegu, w miejskiej hali.

Koszykarze z Tarnobrzega w rozgrywkach grupowych finałów MP zajęli trzecie miejsce. Po zaciętej walce pokonali w pierwszym spotkaniu SKM Zastal Zielona Góra 62:60. W kolejnych dwóch meczach musieli niestety uznać wyższość rywali, w czwartek nieznacznie ulegli wicemistrzom Polski TKM Włocławek 59:63, w piątek zaś mimo ambitnej postawy przegrali z broniącym tytułu WKK Wrocław 49:64.

Mecz z Pyrą Poznań rozpocznie się dziś o godz.14.

MOSiR Jezioro Tarnobrzeg – SKM Zastal Zielona Góra 62:60 (21:13, 15:16, 12:15, 14:16)
Siarka Jezioro: Szlesiński 15, Celarek 14, Dzierzkowski 12, Szymański 7, Karliński 6, Małecki 4, Pawełek 4, Kowalczyk, Witecki, Presman, Woźnik, Fortuna

TKM Włocławek SIARKA Jezioro Tarnobrzeg 63:59 (19-20 14-18 17-14 13-7)
Siarka Jezioro: Dzierzkowski 20, Szlesiński 16, Pawełek 12, Małecki 4, Celarek 4, Kowalczyk 2, Woźnik 1, Witecki, Presman, Szymański, Karliński, Fortuna

MOSiR Jezioro Tarnobrzeg – WKK Wrocław 49:64 (13:22, 12:24, 16:10, 8:8)
Siarka Jezioro: Szlesiński 19, Dzierzkowski 11, Celarek 7, Pawełek 5, Woźnik 3, Małecki 2, Karliński 2, Kowalczyk, Szymański, Presman, Fortuna, Witecki.