Widgetized Section

Go to Admin » Appearance » Widgets » and move Gabfire Widget: Social into that MastheadOverlay zone

Tarnobrzeg: Doda gwiazdą drugiego dnia obchodów święta miasta (fotoreportaż)

Czerwiec 1, 2014 12:58 PM

Koncert tarnobrzeskiego zespołu TeBeG rozpoczął drugi dzień obchodów święta Tarnobrzega. Po lokalnych artystach na scenie pojawiła się SHATAQS, poprzedzając występ gwiazdy wieczoru czyli Dody. Na koncercie Doroty Rabczewskiej pojawiło się około 26 tysięcy osób.

W niedzielę w ramach obchodów Dni Tarnobrzega, na scenie nad Wisłą zagrają: Diana Ciecierska, My Madness, Boys i Golec uOrkiestra. Koncert rozpocznie się o godzinie 16.

foto: Arkadiusz Wydro

16 Responses to Tarnobrzeg: Doda gwiazdą drugiego dnia obchodów święta miasta (fotoreportaż)

  1. Olka Odpowiedz

    1 czerwca 2014 at 13:15

    Nie przepadam za Jej muzyką (uważam, że się marnuje, gdyż dziewczyna ma odpowiedni głos do tego, by grać porządnego rocka), ale za każdym razem, gdy wychodzi na scenę, nie mogę uwierzyć, że to się dzieje w Polsce. Robi dziewczyna dobre show, finansując je ze swoich pieniędzy (bo kto zapłaci za tancerzy, stroje, rekwizyty itd.?). Wczoraj było naprawdę świetnie, nawet mój mąż był zachwycony ;)

    • Wdowa Odpowiedz

      2 czerwca 2014 at 10:58

      mój do dziś nie wrócił do domu tak się zapatrzył

  2. Kizia Mizia Odpowiedz

    1 czerwca 2014 at 13:31

    ja naliczyłam 96824 osoby

  3. Krzysiek Odpowiedz

    1 czerwca 2014 at 13:49

    Byłem wczoraj i było zaje*iście! To co robiła na scenie- czegoś takiego na żywo nigdy nie widziałem. Najbardziej podobała mi się piosenka w stylu lat 80. To było chyba High Life. Tak wszystkie media po niej jadą, a ona ma całkiem fajne piosenki. No i jej fajną dziewczyną. Fajnie się z nią rozmawiało po koncercie :) Nie stanę się nagle jej fanem, ale nie będę tak jak dotychczas miał o niej złe zdanie. Było naprawdę bardzo fajnie.

  4. Ewa Odpowiedz

    1 czerwca 2014 at 15:22

    26 osób może było, a nie 26 tysięcy …

  5. Tommy Odpowiedz

    1 czerwca 2014 at 17:09

    Jaka fajna blond peruczka! :)

  6. ufff Odpowiedz

    1 czerwca 2014 at 18:57

    Piękna Dorotka, gdyby występowała w długich luźnych sukniach wielu by nie przyszło na jej występ. Sprzedawcy piwa w puszkach poupadali na głowy z ceną

  7. Szpak Odpowiedz

    1 czerwca 2014 at 19:29

    A Mastalerz już sobie z nią zdjęcie zrobił?

  8. krausila Odpowiedz

    1 czerwca 2014 at 22:18

    bylo naprawde bardzo fajnie

  9. Ania Odpowiedz

    1 czerwca 2014 at 22:26

    Dodo wróć do nas jeszcze kiedyś

  10. Batman Odpowiedz

    2 czerwca 2014 at 10:26

    tak sobie chłodno kalkuluje, że skoro Królewna przyciągnęła 26000 fanów pod scenę to jest to o dekadę większa frekwencja niż ilość kiboli na wszystkich meczach razem wziętych. Koszty zaproszenia Dody są kilkadziesiąt razy niższe niż dotacje na kopaczy więc zaorajmy w piz…u Siarkę i róbmy koncerty na stadionie.

  11. Lanser Odpowiedz

    2 czerwca 2014 at 10:47

    błagałem, żebrałem ale mi nie dała

  12. JJK Odpowiedz

    2 czerwca 2014 at 10:52

    aaa mi dała…. autograf oczywiście

  13. Pudel Odpowiedz

    2 czerwca 2014 at 11:02

    nie uwierzycie ale będę miał z nią dziecko ! dzięki Tarnobrzeg !

  14. Ojciec Tadeusz Odpowiedz

    2 czerwca 2014 at 11:05

    focia nr 68 jest super!

  15. Kaśka Odpowiedz

    3 czerwca 2014 at 15:37

    Było naprawde bardzo fajnie :)