Wysoka porażka OKS Mokrzyszów z Jednością Niechobrz na pożegnanie z IV ligą (video HD)

OKS Mokrzyszów przegrał 1:5 (0:2) z Jednością Niechobrz w meczu 34 kolejki IV ligi podkarpackiej. Zarówno dla drużyny z Mokrzyszowa jak i zespołu gości spotkanie było pożegnaniem z rozgrywkami IV ligi podkarpackiej.

Na prowadzenie goście wyszli w 3o minucie meczu po trafieniu Marcina Gorzelanego. Zaledwie siedem minut później pomocnik beniaminka z Niechobrzy ponownie wpisał się na listę strzelców, wyprowadzając drużynę gości na dwubramkowe prowadzenie. Kolejne dwie bramki zespół Jedności zdobył już w drugiej połowie meczu. W 61 minucie do bramki gospodarzy trafił Maciej Micał,  siedem minut później swoją trzecią bramkę w tym meczu zdobył Marcin Gorzelany. W 78 minucie, po faulu w polu karnym gości, sędzia podyktował rzut karny, który na bramkę zamienił Jacek Rożek. Było to 20 trafienie Jacka w tym sezonie. Wynik meczu ustalił w 85 minucie Sławomir Sroka, strzelając piątą bramkę dla drużyny Jedności.

Po dwóch sezonach w IV lidze OKS Mokrzyszów spadł do klasy okręgowej. W rundzie wiosennej zawodnicy z Mokrzyszowa zdobyli zaledwie 8 punktów, kończąc rozgrywki na czternastej pozycji.