przesyłki kurierskie

Widgetized Section

Go to Admin » Appearance » Widgets » and move Gabfire Widget: Social into that MastheadOverlay zone

06.07 (niedziela) Spotkanie z cyklu “Znak natury”, w Tarnobrzegu

Lipiec 3, 2014 9:34 AM

Spotkanie w ramach realizowanego projektu „Znak Natury wsparcie gmin w racjonalnym wykorzystaniem zasobów przyrodniczych w zrównoważonym rozwoju obszarów Natura 2000 w zakresie turystyki” odbędzie się w niedzielę 6 lipca o godz. 16 w siedzibie Regionalnego Centrum Promocji Obszaru Natura 2000 w Zamku Dzikowskim, ul Sandomierska 27, Tarnobrzeg. Spotkanie ma charakter otwarty.

Podczas spotkania dowiedzieć się będzie można co to jest obszar Natura 2000, jaki ma zasięg Tarnobrzeska Dolina Wisły oraz co jest przedmiotem jej ochrony. Zaprezentowane zostaną liczne gatunki zwierząt i roślin, które możemy spotkać na tym terenie.

Dodatkową atrakcją dla słuchaczy będzie możliwość podziwiania 1000 litrowego akwarium z licznymi gatunkami ryb oraz dwa terraria z rodzimymi gatunkami płazów i gadów.

Gościem spotkania będzie Rafał Rozmus, fotograf, przyrodnik, który podzieli się najnowszymi zdjęciami i filmami z wypraw plenerowych oraz opowie ciekawe historie jakie przeżył podczas pracy w terenie z aparatem.

Inicjatorem projektu jest Zarząd Główny Ligi Ochrony Przyrody w Warszawie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>