Siarka Tarnobrzeg wygrywa sparing z rezerwami Rubina Kazań (fotoreportaż oraz video HD)

Siarka Tarnobrzeg wygrała 2:1 (0:0) z rezerwami Rubina Kazań w meczu kontrolnym. W sparingu w zespole Tomasza Tułacza wystąpiło ośmiu testowanych zawodników. W barwach Siarki zagrał również 25-letni pomocnik Robert Chwastek, grający ostatnio w III-ligowych rezerwach Ruchu Chorzów, z którym klub podpisał roczny kontrakt.

Bramki dla Siarki strzelili Marcin Truszkowski w 75 minucie i Robert Tunkiewicz w 89 minucie. Gola dla gości zdobył Nikołaj Kalinskiy w 79 minucie.

Jak podaje portal podkarpacie.live Siarka w tym meczu testowała czterech obrońców: Adam Radecki (Jagiellonia Białystok), Radosław Robakowski (Arka II Gdynia), Karol Barański (KSZO Ostrowiec Świętokrzyski), Bartosz Tyktor (UKP Zielona Góra), pomocnika Kamila Kuropatwińskiego (Włocłavia Włocławek) oraz trzech napastników Krzysztofa Zimoląga (KSZO Junior Ostrowiec Świętokrzyski), Michała Palucha (Wisła Puławy) i Łukasza Sekulskiego (Wisła Płock).