przesyłki kurierskie

Widgetized Section

Go to Admin » Appearance » Widgets » and move Gabfire Widget: Social into that MastheadOverlay zone

19-20 (sobota-niedziela) VIII Turniej Tenisa Stołowego Zawodników na Wózkach TOP 10 – TETRA TOP – TOP KOBIET Tarnobrzeg 2014

Lipiec 15, 2014 2:51 PM

Rok 2014 to jubileusz 10-lecia istnienia IKS Jezioro Tarnobrzeg. Turniej ten to jedna z imprez organizowanych w ramach jubileuszu 10-lecia istnienia klubu 2004-2014. Organizator zawodów sportowych Prezes IKS Jezioro Tarnobrzeg Rajmund Zięba pragnie zaprosić kibiców tenisa stołowego na organizowany w Tarnobrzegu VIII Turniej Tenisa Stołowego Zawodników na Wózkach TOP 10 – TETRA TOP – TOP KOBIET Tarnobrzeg 2014.

Zawody te odbędą się w dniach 19-20 lipca 2014 roku od godziny 10.00 na Hali sportowej Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1, ulica Kopernika 49.

W trzech turniejach wystąpi zaproszonych 40 zawodników i zawodniczek tenisa stołowego na wózkach z Polski, oraz goście z Czech, Ukrainy, Litwy i Białorusi. Patronat Honorowy nad turniejem objął Prezydenta Tarnobrzega Pan Norbert Mastalerz oraz Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego.

Sobotnie rozgrywki rozpoczną się o godz.10. Oficjalne rozpoczęcie turnieju wraz z prezentacją zawodników planowane jest na godz.11.30. Tuż po nim do godz. 13.30 potrwa II blok rozgrywek. III część sobotnich zawodów rozpocznie się o godz.14.30.

W niedzielę tenisiści powrócą do stołów o godz.10. Po przerwie o godz.14 odbędzie się II blok rozgrywek oraz zakończenie zawodów.

Organizatorem IKS Jezioro Tarnobrzeg z ramienia Polskiego Związku Sportu Niepełnosprawnych „Start” w Warszawie. Partnerem przedsięwzięcia jest Województwo Podkarpackie. Zawody są dofinansowane ze środków Ministerstwa Sportu i Turystyki, Urzędu Miasta Tarnobrzeg oraz sponsorów.

Sponsorzy:
Euro-Szkoła Bis Jacek Sadrakuła i Synowie, Pilkington Polska Sp. z o.o., Zakłady Chemiczne Siarkopol w Tarnobrzegu, Intop Tarnobrzeg Sp. z o.o., Zakład Obrotu Towarowego “Siarkopol” Sp. z o.o. w Tarnobrzegu, PW Karabela Sp. z o.o. w Tarnobrzegu, P.H.U POLKAR, Spółdzielnia Socjalna Konar z Tarnobrzega, F. U. ARDRUK Rafał Chamot, Eskulap – sklep medyczno – rehabilitacyjny, Golden Global Grupa-Centrum Reklamy, Bank Spółdzielczy w Tarnobrzegu, Aga Sport z Gliwic, Kancelaria Prawna AnLex Andrzej Gryczka

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>