Widgetized Section

Go to Admin » Appearance » Widgets » and move Gabfire Widget: Social into that MastheadOverlay zone

Na początek derby z KSZO – terminarz spotkań Wisły Sandomierz w rundzie jesiennej 2014/15

Lipiec 16, 2014 9:15 AM

Nowy sezon trzecioligowa Wisła Sandomierz rozpocznie w drugi weekend sierpnia br., od derbowego pojedynku na własnym stadionie z KSZO Ostrowiec Świętokrzyski. Ostatnia kolejka w rundzie jesiennej zaplanowana jest na 11 listopada br., wtedy to Wisła rozegra wyjazdowe spotkanie z Unią Tarnów.

Terminarz III ligi małopolsko-świętokrzyskiej w rundzie jesiennej

Kolejka 1 – 9-10 sierpnia
Limanovia Limanowa – Wierna Małogoszcz
Czarni Połaniec – Łysica Bodzentyn
Hutnik Nowa Huta (Kraków) – Dalin Myślenice
MKS Trzebinia/Siersza – Wisła II Kraków
Wolania Wola Rzędzińska – Soła Oświęcim
Partyzant Radoszyce – Beskid Andrychów
Korona II Kielce – Garbarnia Kraków
Wisła Sandomierz – KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski
Granat Skarżysko-Kamienna – Unia Tarnów

Kolejka 2 – 13 sierpnia

Wierna Małogoszcz – Unia Tarnów
KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski – Granat Skarżysko-Kamienna
Garbarnia Kraków – Wisła Sandomierz
Beskid Andrychów – Korona II Kielce
Soła Oświęcim – Partyzant Radoszyce
Wisła II Kraków – Wolania Wola Rzędzińska
Dalin Myślenice – MKS Trzebinia/Siersza
Łysica Bodzentyn – Hutnik Nowa Huta (Kraków)
Limanovia Limanowa – Czarni Połaniec

Kolejka 3 – 16-17 sierpnia

Czarni Połaniec – Wierna Małogoszcz
Hutnik Nowa Huta (Kraków) – Limanovia Limanowa
MKS Trzebinia/Siersza – Łysica Bodzentyn
Wolania Wola Rzędzińska – Dalin Myślenice
Partyzant Radoszyce – Wisła II Kraków
Korona II Kielce – Soła Oświęcim
Wisła Sandomierz – Beskid Andrychów
Granat Skarżysko-Kamienna – Garbarnia Kraków
Unia Tarnów – KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski

Kolejka 4 – 23-24 sierpnia

Wierna Małogoszcz – KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski
Garbarnia Kraków – Unia Tarnów
Beskid Andrychów – Granat Skarżysko-Kamienna
Soła Oświęcim – Wisła Sandomierz
Wisła II Kraków – Korona II Kielce
Dalin Myślenice – Partyzant Radoszyce
Łysica Bodzentyn – Wolania Wola Rzędzińska
Limanovia Limanowa – MKS Trzebinia/Siersza
Czarni Połaniec – Hutnik Nowa Huta (Kraków)

Kolejka 5 – 27 sierpnia

Hutnik Nowa Huta (Kraków) – Wierna Małogoszcz
MKS Trzebinia/Siersza – Czarni Połaniec
Wolania Wola Rzędzińska – Limanovia Limanowa
Partyzant Radoszyce – Łysica Bodzentyn
Korona II Kielce – Dalin Myślenice
Wisła Sandomierz – Wisła II Kraków
Granat Skarżysko-Kamienna – Soła Oświęcim
Unia Tarnów – Beskid Andrychów
KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski – Garbarnia Kraków

Kolejka 6 – 30-31 sierpnia

Wierna Małogoszcz – Garbarnia Kraków
Beskid Andrychów – KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski
Soła Oświęcim – Unia Tarnów
Wisła II Kraków – Granat Skarżysko-Kamienna
Dalin Myślenice – Wisła Sandomierz
Łysica Bodzentyn – Korona II Kielce
Limanovia Limanowa – Partyzant Radoszyce
Czarni Połaniec – Wolania Wola Rzędzińska
Hutnik Nowa Huta (Kraków) – MKS Trzebinia/Siersza

Kolejka 7 – 6-7 września

MKS Trzebinia/Siersza – Wierna Małogoszcz
Wolania Wola Rzędzińska – Hutnik Nowa Huta (Kraków)
Partyzant Radoszyce – Czarni Połaniec
Korona II Kielce – Limanovia Limanowa
Wisła Sandomierz – Łysica Bodzentyn
Granat Skarżysko-Kamienna – Dalin Myślenice
Unia Tarnów – Wisła II Kraków
KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski – Soła Oświęcim
Garbarnia Kraków – Beskid Andrychów

Kolejka 8 – 13-14 września

Wierna Małogoszcz – Beskid Andrychów
Soła Oświęcim – Garbarnia Kraków
Wisła II Kraków – KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski
Dalin Myślenice – Unia Tarnów
Łysica Bodzentyn – Granat Skarżysko-Kamienna
Limanovia Limanowa – Wisła Sandomierz
Czarni Połaniec – Korona II Kielce
Hutnik Nowa Huta (Kraków) – Partyzant Radoszyce
MKS Trzebinia/Siersza – Wolania Wola Rzędzińska

Kolejka 9 – 20-21 września

Wolania Wola Rzędzińska – Wierna Małogoszcz
Partyzant Radoszyce – MKS Trzebinia/Siersza
Korona II Kielce – Hutnik Nowa Huta (Kraków)
Wisła Sandomierz – Czarni Połaniec
Granat Skarżysko-Kamienna – Limanovia Limanowa
Unia Tarnów – Łysica Bodzentyn
KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski – Dalin Myślenice
Garbarnia Kraków – Wisła II Kraków
Beskid Andrychów – Soła Oświęcim

Kolejka 10 – 27-28 września

Wierna Małogoszcz – Soła Oświęcim
Wisła II Kraków – Beskid Andrychów
Dalin Myślenice – Garbarnia Kraków
Łysica Bodzentyn – KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski
Limanovia Limanowa – Unia Tarnów
Czarni Połaniec – Granat Skarżysko-Kamienna
Hutnik Nowa Huta (Kraków) – Wisła Sandomierz
MKS Trzebinia/Siersza – Korona II Kielce
Wolania Wola Rzędzińska – Partyzant Radoszyce

Kolejka 11 – 4-5 października

Partyzant Radoszyce – Wierna Małogoszcz
Korona II Kielce – Wolania Wola Rzędzińska
Wisła Sandomierz – MKS Trzebinia/Siersza
Granat Skarżysko-Kamienna – Hutnik Nowa Huta (Kraków)
Unia Tarnów – Czarni Połaniec
KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski – Limanovia Limanowa
Garbarnia Kraków – Łysica Bodzentyn
Beskid Andrychów – Dalin Myślenice
Soła Oświęcim – Wisła II Kraków

Kolejka 12 – 11-12 października

Wierna Małogoszcz – Wisła II Kraków
Dalin Myślenice – Soła Oświęcim
Łysica Bodzentyn – Beskid Andrychów
Limanovia Limanowa – Garbarnia Kraków
Czarni Połaniec – KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski
Hutnik Nowa Huta (Kraków) – Unia Tarnów
MKS Trzebinia/Siersza – Granat Skarżysko-Kamienna
Wolania Wola Rzędzińska – Wisła Sandomierz
Partyzant Radoszyce – Korona II Kielce

Kolejka 13 – 18-19 października

Korona II Kielce – Wierna Małogoszcz
Wisła Sandomierz – Partyzant Radoszyce
Granat Skarżysko-Kamienna – Wolania Wola Rzędzińska
Unia Tarnów – MKS Trzebinia/Siersza
KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski – Hutnik Nowa Huta (Kraków)
Garbarnia Kraków – Czarni Połaniec
Beskid Andrychów – Limanovia Limanowa
Soła Oświęcim – Łysica Bodzentyn
Wisła II Kraków – Dalin Myślenice

Kolejka 14 – 25-26 października

Wierna Małogoszcz – Dalin Myślenice
Łysica Bodzentyn – Wisła II Kraków
Limanovia Limanowa – Soła Oświęcim
Czarni Połaniec – Beskid Andrychów
Hutnik Nowa Huta (Kraków) – Garbarnia Kraków
MKS Trzebinia/Siersza – KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski
Wolania Wola Rzędzińska – Unia Tarnów
Partyzant Radoszyce – Granat Skarżysko-Kamienna
Korona II Kielce – Wisła Sandomierz

Kolejka 15 – 2 listopada

Wisła Sandomierz – Wierna Małogoszcz
Granat Skarżysko-Kamienna – Korona II Kielce
Unia Tarnów – Partyzant Radoszyce
KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski – Wolania Wola Rzędzińska
Garbarnia Kraków – MKS Trzebinia/Siersza
Beskid Andrychów – Hutnik Nowa Huta (Kraków)
Soła Oświęcim – Czarni Połaniec
Wisła II Kraków – Limanovia Limanowa
Dalin Myślenice – Łysica Bodzentyn

Kolejka 16 – 8-9 listopada

Wierna Małogoszcz – Łysica Bodzentyn
Limanovia Limanowa – Dalin Myślenice
Czarni Połaniec – Wisła II Kraków
Hutnik Nowa Huta (Kraków) – Soła Oświęcim
MKS Trzebinia/Siersza – Beskid Andrychów
Wolania Wola Rzędzińska – Garbarnia Kraków
Partyzant Radoszyce – KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski
Korona II Kielce – Unia Tarnów
Wisła Sandomierz – Granat Skarżysko-Kamienna

Kolejka 17 – 11 listopada

Granat Skarżysko-Kamienna – Wierna Małogoszcz
Unia Tarnów – Wisła Sandomierz
KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski – Korona II Kielce
Garbarnia Kraków – Partyzant Radoszyce
Beskid Andrychów – Wolania Wola Rzędzińska
Soła Oświęcim – MKS Trzebinia/Siersza
Wisła II Kraków – Hutnik Nowa Huta (Kraków)
Dalin Myślenice – Czarni Połaniec
Łysica Bodzentyn – Limanovia Limanowa

III LIGA MAŁOPOLSKO-ŚWIĘTOKRZYSKA

źródło: 90minut.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>