Widgetized Section

Go to Admin » Appearance » Widgets » and move Gabfire Widget: Social into that MastheadOverlay zone

Rekrutacja do pracy w Wielkiej Brytanii

Lipiec 18, 2014 12:58 PM

Wojewódzki Urząd Pracy w Rzeszowie prowadzi rekrutację osób zainteresowanych podjęciem pracy w Wielkiej Brytanii na stanowisku pracownik magazynu.

Zgodnie ze swoimi zadaniami, wojewódzkie urzędy pracy na wniosek zagranicznego pracodawcy w ramach usług EURES mogą prowadzić proces rekrutacyjny.

– Po raz kolejny do urzędów o pomoc w przeprowadzeniu naboru zwróciła się brytyjska agencja pracy tymczasowej. To już trzeci w tym roku nabór, który prowadzimy dla tego pracodawcy. Natomiast wiosną pomagaliśmy znaleźć pracowników do pracy na terenie Niemiec. Zainteresowanie ofertami pracy w obu przypadkach było bardzo duże, każdorazowo zgłaszało się po kilkadziesiąt osób – podkreśla Tomasz Czop, dyrektor Wojewódzkiego Urzędu Pracy w Rzeszowie.

Do obowiązków pracowników będzie należało kompletowanie zamówień w magazynie wysokiego składowania, w którym przechowywane są m.in. produkty spożywcze, środki farmaceutyczne, chemia gospodarcza. Od kandydatów wymaga się podstawowej znajomości języka angielskiego.

Praca wykonywana będzie w systemie zmianowym, również w weekendy, święta państwowe oraz w nocy. Przeciętna stawka godzinowa wynosi około £7.

Osoby z Podkarpacia zainteresowane pracą w Wielkiej Brytanii mogą przesyłać swoje CV w języku angielskim lub polskim na adres e-mailowy doradcy EURES, Pana Wojciech Wosia – wwos@wup-rzeszow.pl w temacie wiadomości należy wpisać WIELKA BRYTANIA – PRACOWNIK MAGAZYNU.

Spotkanie informacyjne odbędzie się w środę, 23 lipca, w sali konferencyjnej Wojewódzkiego Urzędu Pracy w Rzeszowie.

Więcej informacji na temat ofert pracy dostępnych w sieci EURES można uzyskać na stronie internetowej Wojewódzkiego Urzędu Pracy w Rzeszowie www.wup-rzeszow.pl w zakładce EURES, na stronach: www.eures.praca.gov.plwww.eures.europa.eu; pod nr tel. 17 850 92 23 lub osobiście w Wojewódzkim Urzędzie Pracy w Rzeszowie przy ul. Lisa Kuli 20.

info: WUP Rzeszów

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>