Siarka Tarnobrzeg przegrywa sparing z Okocimskim Brzesko (fotoreportaż oraz video HD)

Siarka Tarnobrzeg przegrała w sparingu z Okocimskim Brzesko 1:2 (0:1), który rozegrany został w minioną środę na stadionie miejskim. W trakcie meczu kontuzji doznał młodzieżowiec Siarki Maciej Termanowski, który został odwieziony do szpitala.

Bramki dla drużyny Dariusza Sieklińskiego zdobyli Wojciech Wojcieszyński w 42 minucie oraz Jurii Glushko w 50 minucie spotkania. Jedyną gola dla gospodarzy strzelił Konrad Stępień bezpośrednio z rzutu wolnego.

W zespole Siarki zagrali: Pogorzelec, Sulkowski, Tyktor, Walenciak, Bochenek, Więcek, Tunkiewicz, Frankiewicz, Termanowski, Koczon, Adi, Paluch, Stępień, Persona, Stefanik, Truszkowski,