Widgetized Section

Go to Admin » Appearance » Widgets » and move Gabfire Widget: Social into that MastheadOverlay zone

09.08 (sobota) Horyzont Festiwal w Grębowie

Sierpień 1, 2014 10:49 AM

W sobotę 9 sierpnia w Grębowie na terenie Gospodarstwa Rybackiego Grębów pod hasłem Muzyka i Natura odbędzie się pierwsza edycja festiwalu muzycznego Horyzont. Wstęp na festiwal jest bezpłatny. Początek godz.12.

Festiwal to połączenie ambitnej muzyki i urzekającej natury, miejsce spotkań, wymiany doświadczeń i pozytywnej energii. W ramach wydarzenia zaplanowano 11 występów artystycznych w tym 8 koncertów od jazzu, bluesa, funk i rock po występ czterech dj-ów prezentujących muzykę elektroniczną.

Wystąpią między innymi:

Hoodoo Band – zespół nominowany do prestiżowej nagrody Gazety Wyborczej„Warto“ i do nagrody Fryderyka w kategorii „Najlepsza Płyta Bluesowa“. Według ogólnopolskiej ankiety „Blues Top” i ankiety “Okolic Bluesa”, muzycy HooDoo Band zasłużyli również na miana: „Najlepszego Wokalisty“, „Najlepszego Gitarzysty“ oraz „Najlepszego Perkusisty“ w kraju. Występowali w finale konkursu „Sopot Top Trendy Festival“

video: HooDooBand1

Krzysztof Ścierański – Od dwudziestu lat najlepszy polski basista, co potwierdza doroczny ranking miesięcznika Jazz Forum. Jego utwory wiążą wiele różnych stylów, kompilacja jazzu muzyki funk z rytmami Południowej Afryki,
sala, rytm’n’blues. Solowe koncerty Krzysztofa Ścierańskiego to dawka niesamowitej energii, ciepła, wrażliwości, właściwie poezji basowej.

video: Portal Emuzycy

Roman Puchowski – wirtuoz gitary DOBRO i techniki slide. Wszechstronna muzyczna osobowość, wokalista, instrumentalista, jego scenicznego „arsenału” dopełniają gitara akustyczna bas, looper oraz iPhone. Solista, lider i twórca alternatywnej formacji Von Zeit, członek międzynarodowych projektów muzycznych.

Larz Reller Band – zespół z Białogrodu nad Dniestrem na Ukrainie. Grający funk, brit pop, rock. Niesamowita energia, dystans do rzeczywistości i wspaniały talent to jest to co wyróżnia Larz Reller Band. Obecnie kończą największą trasę koncertową po Polsce (Akerman Music Mafia Poland Tour 2013). Razem z zespołem UTRO GAGARINA dali blisko 30 koncertów w wielu różnych miastach.

video: Пелин Александр

Wystąpią również: Mind, Kipikasza, Opallaga Quartet, My Madness, Dj One Kint, Dj Kuba Otłowski & Bartek Szmurlik

Festiwal tworzą nie tylko ludzie ale również miejsce. Zobacz niepowtarzalne krajobrazy ponad 10 stawów rozłożonych na powierzchni 300 hektarów przyrody Natura 2000. Miejsce znane dotąd tylko z hodowli ryb dziś dzieli się swoim bogactwem przyrodniczym z innymi.

Podczas wydarzenia poza wyjątkowym programem koncertów, będzie można spróbować regionalnych potraw z ryb, zasięgnąć wiedzy na temat otaczającej miejsce natury oraz obejrzeć pokaz sztucznych ogni na tle tafli wody.

video: Karol Kułaga

PROGRAM FESTIWALU

12:00 Otwarcie Festiwalu
12:15 Prezentacja „Przyroda i Stawy Rybackie”
13:00 Koncert Mind
14:00 Koncert Kipikasza
15:00 Koncert Opallaga Quartet
16:00 Koncert Roman Puchowski
17:00 Pokaz taneczny Art. Dance
18:00 Koncert Krzysztof Ścierański
19:30 Koncert My Madness
21:00 Koncert Larz Reller Band
22:00 Koncert HooDoo Band
00:00 Dj One Kint
01:00 Dj Kuba Otłowski & Bartek Szmurlik

JAK DOJECHAĆhttp://horyzontfestiwal.pl/?page_id=845

Projekt współfinansowany z Programu Operacyjnego „Zrównoważony rozwój sektora rybołówstwa i nadbrzeżnych obszarów rybackich 2007-2013”

Więcej informacji: http://horyzontfestiwal.pl/

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>