Wygrana sandomierskiej Wisły z Beskidem Andrychów

Wisła Sandomierz wygrała na własnym stadionie z Beskidem Andrychów 3:1 (1:0) w meczu 3 kolejki rozgrywek w III lidze małopolsko-świętokrzyskiej. Bramki dla Wisły strzelili Maciej Ziółek w 21 minucie, Jarosław Piątkowski w 50 minucie oraz Adrian Gębalski w 71 minucie. Autorem honorowego trafienia dla gości był Bartłomiej Pająk, który zdobył gola w doliczonym czasie gry.

Po trzech kolejkach Wisła, która ma do rozegrania zaległy mecz z Garbarnią Kraków, zajmuje obecnie ósmą lokatę w rozgrywkach, mając na swym koncie 4 punkty. Tabeli przewodzi z kompletem zwycięstw Wisła II Kraków.
W meczu 4 kolejki podopieczni trenera Krawca zmierzą się w wyjazdowym spotkaniu z wiceliderem rozgrywek – Sołą Oświęcim.

Skład WIsły z meczu z Beskidem: Stanisław Wierzgacz — Rafał Mikulec, Krystian Pydych, Daniel Beszczyński, Daniel Chorab (67′ Bartłomiej Gołasa), Maciej Ziółek (60′ Kamil Hul), Mariusz Kukiełka , Michał Motyl (60′ Łukasz Adamczyk), Damian Nogaj, Jarosław Piątkowski (74′ Michał Wawryszczuk ), Adrian Gębalski .

WYNIKI POZOSTAŁYCH SPOTKAŃ ROZEGRANYCH W RAMACH 3 KOLEJKI III LIGI MAŁOPOLSKO-ŚWIĘTOKRZYSKIEJ: Czarni Połaniec- Wierna Małogoszcz 0:0, Hutnik Nowa Huta – Poprad Muszyna 1:1, MKS Trzebnia – Łysica Bodzentyn 3:0, Wolania Wola Rzędzińska – Poroniec Poronin 1:1, Partyzan Radoszyce – Wisła II Kraków 2:4, Korona II Kielce – Soła Oświęcim 0:2, Granat Skarżysko Kamienna – Garbarnia Kraków 2:1, KSZO Ostrowiec Świętokrzyski – Unia Tarnów 1:0