Przegrana Wisły Sandomierz w Oświęcimiu

Zespół Wisły Sandomierz przegrał w Oświęcimiu z wiceliderem rozgrywek miejscową Sołą 1:3 (0:1) w meczu 4 kolejki rozgrywek III ligi małopolsko-świętokrzyskiej. To pierwsza porażka podopiecznych trenera Krawca w tym sezonie.

Na prowadzenie gospodarze wyszli w 19 minucie meczu po trafieniu Jakuba Snadnego. Taki wynik meczu utrzymał się do 73 minuty, kiedy to do wyrównania doprowadził Kamil Hul. Niestety sandomierzanom nie udało się wywieźć z trudnego terenu choćby jednego punktu, gospodarze bowiem pokazali skuteczną grę w końcówce spotkania, strzelając bramki na wagę trzech punktów w 75 i 80 minucie.

W ramach 5 kolejki Wisła podejmie na własnym stadionie rezerwy Wisły Kraków, które z kompletem zwycięstw zajmują pierwsze miejsce w tabeli. Mecz rozegrany zostanie w najbliższą środę, początek godzina 17.

Soła Oświęcim – Wisła Sandomierz 3:1 (1:0)
1:0 – Snadny 19′
1:1 – Hul 73′
2:1 – Talaga 75′
3:1 – Cygnar 80′

Soła Oświęcim: K. Talaga – J. Jamróz, Skrzypek, Drzymont, Ząbek (71′ W. Jamróz) – G. Talaga, Dynarek, Cygnar, Szopa (64′ Skiernik) – Snadny (79′ Szewczyk), Knapik (79′ Stanek)
Wisła Sandomierz: Wierzgacz – Mikulec (83′ Michalski), Pydych, Beszczyński, Chorab (77′ Rożek) – Ziołek (68′ Hul), Kukiełka, Motyl (77′ Wawrzyszczuk), Nogaj – Piątkowski, Gębalski
Żółte kartki: Motyl, Pydych

WYNIKI POZOSTAŁYCH SPOTKAŃ ROZEGRANYCH W RAMACH 4 KOLEJKI III LIGI MAŁOPOLSKO-ŚWIĘTOKRZYSKIEJ – Garbarnia Kraków – Unia Tarnów 1:1, Beskid Andrychów – Granat Skarżysko-Kamienna 1:3, Wisła II Kraków – Korona II Kielce 3:0, Poprad Muszyna – MKS Trzebinia 1:1, KSZO Ostrowiec Świętokrzyski – Wierna Małogoszcz 4:0, Poroniec Poronin – Partyzant Radoszyce ?, Łysica Bodzentyn – Wolania Wola Rzędzińska