Widgetized Section

Go to Admin » Appearance » Widgets » and move Gabfire Widget: Social into that MastheadOverlay zone

30.08 (sobota) Piknik z Spółdzielnią Socjalną Konar przy Tawernie nad Jeziorem Tarnobrzeskim

Sierpień 26, 2014 2:04 PM

Piknik rodzinny z okazji zakończenia lata a także inauguracji całorocznej działalności Restauracji Tawerna ( w stanicy żeglarskiej) nad Jeziorem Tarnobrzeskim, prowadzonej przez Spółdzielnię Socjalną Konar odbędzie się w najbliższą sobotę.

Piknik będzie miał charakter kulturalno- rekreacyjny. Będą konkursy dla dzieci, dorosłych a także całych rodzin. Do wygrania atrakcyjne nagrody, między innymi szykowna kolacja w Restauracji Tawerna i wiele innych. Podczas imprezy zostanie wręczona nagroda „Przyjaciel Spółdzielczości Socjalnej” . Nagroda ta jest przyznawana corocznie przez Ogólnopolski Związek Rewizyjny Spółdzielni Socjalnych z siedzibą w Warszawie za działania na rzecz rozwoju spółdzielczości socjalnej i wspieranie tych podmiotów.

Spółdzielnia Socjalna Konar to podmiot prowadzący od 8 lat działalność w sferze usług gastronomiczno-cateringowych, redystrybuujący zyski na działania społeczne. Podstawowym celem statutowym spółdzielni jest wsparcie osób de-faworyzowanych społecznie i zawodowo. Cel ten spółdzielnia osiąga tworząc nowe miejsca pracy w miarę swoich możliwości finansowych. Dodatkowym celem statutowym jest promocja w środowisku lokalnym podmiotów ekonomii społecznej tzn. takich, które działają na rzecz poprawy stanu zatrudnienia.
Restauracja Tawerna to kilka nowych całorocznych miejsc pracy stałej nad Jeziorem Tarnobrzeskim.

Korzystając z oferty usług Spółdzielni Socjalnej Konar wspieracie Państwo tworzenie nowych miejsc pracy w Tarnobrzegu. – mówi Aneta Englot – prezes Spółdzielni Konar a także pomysłodawczyni i organizator Pikniku. Na dzień dzisiejszy w Konarze zatrudnionych jest 23 osoby. Liczby te sukcesywnie się zwiększają. Restauracja Tawerna będzie jedynym obiektem gastronomicznym działającym nad Jeziorem przez cały rok. Poza tradycyjną kuchnią serwowane będą w restauracji sezonowe i okolicznościowe potrawy. Planujemy także organizację imprez o charakterze kulturalnym i rekreacyjnym. Na pierwszą z nich zapraszamy 30 sierpnia w sobotę. Będziemy częstować uczestników imprezy wyśmienitym bigosem. Zapewniamy świetne koncerty i doskonałą zabawę już od godziny 14-tej w sobotę.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>