Puchar okręgowy: Stal Nowa Dęba lepsza od OKS Mokrzyszów (fotoreportaż oraz video HD)

W ramach 1/16 finału pucharu okręgowego na szczeblu Stalowa Wola, grający w klasie okręgowej OKS Mokrzyszów podejmował nowodębską Stal. W konfrontacji niedawnych ligowych rywali lepsi okazali się podopieczni trenera Młynarczyka, zwyciężając w Mokrzyszowie 2:0.

Na prowadzenie zespół z Nowej Dęby wyszedł w 60 minucie meczu, po bramce zdobytej przez Andrzeja Dudziaka. Tuż przed końcem spotkania w 89 minucie Kamila Maciąga pokonuje Kamil Serafin ustalając wynik meczu na 2:0 dla Stali.
Po porażce z Sokołem Nisko 1:2 z rywalizacji odpadła druga drużyna tarnobrzeskiej Siarki. Mecze III rundy zaplanowane są na 24 września br.