Siarka remisuje z Wisłą Puławy

Siarka Tarnobrzeg zremisowała 1:1 (1:1) w Puławach z miejscową Wisłą w meczu 7 kolejki II ligi. Był to pierwszy mecz tarnobrzeskiej drużyny pod wodzą trenera Ryszarda Kuźmy.

Na prowadzenie gospodarze wyszli w 8 minucie, po rzucie karnym wykorzystanym przez Konrada Nowaka, wcześniej sfaulowanym przez Artura Melona. Do wyrównania doprowadził w 21 minucie Daniel Koczon. Mecz ze słabo spisującą się w tym sezonie Wisłą, był dla tarnobrzeskiej drużyny pierwszym spotkaniem rozegranym na wyjeździe w tym sezonie. W spotkaniu w barwach Siarki zadebiutował 25 letni pomocnik gruzińskiego pochodzenia Tamaz Chargeishvili, który w 80 minucie zmienił Roberta Tunkiewicza.

W następnej kolejce Siarka podejmie na własnym stadionie lidera rozgrywek MKS Kluczbork. Mecz rozegrany zostanie w sobotę 13 września, początek godz.16.

WISŁA:  Leszczyński –  Edwards,  Jędrzejczyk,  Budzyński,  Szczotka,  Lisiecki (78′ Sedlewski),  Pożak,  Machalski, Maksymiuk,  Nowak,  Martuś
SIARKA:  Melon –  Stępień, Nadolski,  Baran, Sulkowski, Tunkiewicz (80′ Chargeishvili), Stefaniak,  Więcek (84′ Parobczyk),  Koczon,  Chwastek,  Paluch

żółte karki: Nowak, Jędrzejczyk, Machalski, Maksymiuk – Stępień, Sulkowski, Więcek

Wyniki pozostałych spotkań rozegranych w ramach 7 kolejki II ligi: Stal Stalowa Wola – Znicz Pruszków 3:0, Górnik Wałbrzych – Energetyk ROW Rybnik 0:3, MKS Kluczbork – Nadwiślan Góra 3:2, Zagłębie Sosnowiec – Rozwój Katowice 1:3, Kotwica Kołobrzeg – Raków Częstochowa 0:1
Mecze które rozegrane zostaną w niedzielę 7 września: Stal Mielec – Błękitni Stargard Szczeciński, Legionovia Legionowo – Okocimski KS Brzesko, Limanovia Limanowa – Puszcza Niepołomice