Pewne zwycięstwo sandomierskiej Wisły nad Łysicą Bodzentyn (video HD)

Drużyna Wisły Sandomierz wygrała z Łysicą Bodzentyn 3:0 w meczu 7 kolejki III ligi małopolsko-świętokrzyskiej. To trzecie zwycięstwo podopiecznych trenera Krawca w tym sezonie.

Pierwszą bramkę dla Wisły strzelił w 25 minucie Adrian Gębalski, wykorzystując podyktowaną przez sędziego „jedenastkę”, za zagranie w polu karnym przez piłkarza z Bodzentyna. Zaledwie 2 minuty później sandomierzanie prowadzili już 2:0 dzięki bramce strzelonej przez Damiana Nogaja. W 34 minucie goście mogli zdobyć gola kontaktowego, jednak Stanisław Wierzgacz broni zarówno rzut karny wykonywany przez Krystiana Płusę jak i dobitkę . Wynik meczu ustalił w 67 minucie Kamil Hul, wykorzystując świetne podanie od Damiana Nogaja.

W następnej kolejce Wisła zmierzy się w Muszynie z miejscowym Popradem. Mecz rozegrany zostanie w sobotę 13 września, początek godz.12.

WYNIKI POZOSTAŁYCH SPOTKAŃ ROZEGRANYCH W RAMACH 7 KOLEJKI III LIGI MAŁOPOLSKO-ŚWIĘTOKRZYSKIEJ: MKS Trzebinia – Wierna Małogoszcz 4:0, Wolania Wola Rzędzińska – Hutnik Nowa Huta 2:3, Partyzant Radoszyce – Czarni Połaniec 0:1, Korona II Kielce – Poprad Muszyna 0:0, KSZO Ostrowiec Świętokrzyski – Soła Oświęcim 0:2, Garbarnia Kraków – Beskid Andrychów 2:0
Niedzielne spotkania 7 kolejki: Unia Tarnów – Wisła II Kraków, Granat Skarżysko-Kamienna – Poroniec Poronin