przesyłki kurierskie

Widgetized Section

Go to Admin » Appearance » Widgets » and move Gabfire Widget: Social into that MastheadOverlay zone

Baranów Sandomierski: Emeryci i reniciści rywalizowali w Spartakiadzie (fotoreportaż)

Wrzesień 9, 2014 12:26 PM

Zawody wędkarskie, Nordic –Walking, biegi na 60 m, strzały do bramki, turniej tenisa stołowego, slalom, rzut do celu, pchnięcie kulą – to konkurencje rozegrane w ramach Spartakiady Emerytów i Renistów. Wydarzenie odbyło się z inicjatywy posła Mirosława Pluty w minioną sobotę w Baranowie Sandomierskim.

Do rywalizacji stanęło prawie 140 uczestników, reprezentujących Uniwersytety Trzeciego Wieku z Tarnobrzega, Gorzyc, Nowej Dęby, członkowie Polskiego Związku Emerytów, Rencistów i Inwalidów z Gminy Baranów Sandomierski, emeryci i renciści z Gminy Grębów oraz Klub Seniora z Jadachów. Głównym celem spartakiady było pobudzenie i motywowanie emerytów i rencistów do aktywnego spędzania czasu oraz integracja środowisk emeryckich.

Organizatorem wydarzenia było Stowarzyszenie na Rzecz Aktywizacji Społeczności Lokalnej i Rozwoju Przedsiębiorczości w Gminie Baranów Sandomierski ,,Sokół’’.

foto: K. Młyniec

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>