Widgetized Section

Go to Admin » Appearance » Widgets » and move Gabfire Widget: Social into that MastheadOverlay zone

Baranów Sandomierski: Rozegrano zawody sportowo-pożarnicze (fotoreportaż)

Wrzesień 11, 2014 3:53 PM

5 grup Kobiecych Drużyn Pożarniczych, 6 grup Młodzieżowych Drużyn Pożarniczych Dziewcząt i 6 Grup Młodzieżowych Drużyn Pożarniczych Chłopców wzięło udział w Powiatowych Zawodach Sportowo – Pożarnicze które rozegrane zostały na stadionie lekkoatletycznym w Baranowie Sandomierskim.

Drużyny reprezentowały jednostki Ochotniczych Straży Pożarnych z Miasta Tarnobrzega i gmin Powiatu Tarnobrzeskiego: Baranowa Sandomierskiego, Grębowa, Gorzyc, Nowej Dęby. Drużyny kobiece wystartowały w dwóch konkurencjach W sztafecie pożarniczej „7 x 50 m” i ćwiczeniu bojowym. Grupy dziewcząt i chłopców MDP rywalizowały w sztafecie na 400 metrów z przeszkodami i ćwiczeniu bojowym. Sędzią głównym był mł. bryg. Jacek Widuch.

W klasyfikacji końcowej pierwsze miejsce w grupie dziewcząt zdobyła drużyna z Durdów, na drugim stopniu uplasowała się drużyna z Sokolnik, a ostatnie miejsce na podium zajęła drużyna ze Ślęzaków. W grupie chłopców najlepsi również okazali się reprezentanci drużyny z Durdów, drugie miejsce zajęła drużyna z Woli Baranowskiej, natomiast trzecie miejsce przypadło drużynie z Wrzaw.

info: Powiat Tarnobrzeski, UM Tarnobrzeg
foto: Tomasz Młyniec

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>