przesyłki kurierskie

Widgetized Section

Go to Admin » Appearance » Widgets » and move Gabfire Widget: Social into that MastheadOverlay zone

Tarnobrzeg: Zgłoś uwagi dotyczące funkcjonowania Orlików

Wrzesień 20, 2014 8:37 AM

Zapraszamy na otwartą dyskusję na temat działania tarnobrzeskich Orlików, która odbędzie się we wtorek 23 września o godzinie 18-tej w Szkole Podstawowej Nr 3 na ul. Kochanowskiego w Tarnobrzegu.

Na spotkaniu będzie można wskazać swoje uwagi o mocnych i słabych stronach funkcjonowania Orlików w naszym mieście, a także co powinno się dziać na Orlikach, komu mają służyć i na jakich zasadach. Można także dowolnie zgłaszać inne sprawy związane z działalnością Orlików.

Celem spotkania jest wskazanie rekomendacji dla Ministerstwa Sportu i Turystyki w ramach ogólnokrajowych konsultacji. Ponadto wnioski ze spotkania zostaną przekazane władzom miasta.

Spotkanie jest organizowane w ramach Krajowej Sieci Konsultacyjnej Liderów (KSKL) – ogólnopolskiego projektu, którego celem jest zbieranie opinii lokalnych społeczności na sprawy publiczne. Opinie te są przekazywane instytucjom mającym realny wpływ na zmiany przepisów. Organizatorem spotkania jest Iwona Dybus – Grosicka – przedstawiciel KSKL w Tarnobrzegu.

One Response to Tarnobrzeg: Zgłoś uwagi dotyczące funkcjonowania Orlików

  1. sonia Odpowiedz

    21 września 2014 at 01:13

    Największą patologia na Orlikach są jej użytkownicy, chamstwo kwitnie, porozrzucane butelki, puszki i pełno niedopałków po papierosach, wyryte dziury w boisku, pourywane siatki etc.
    Najpierw należy nauczyć młodych kultury poszanowania dobra wspólnego a dopiero potem im to dawać.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>