Widgetized Section

Go to Admin » Appearance » Widgets » and move Gabfire Widget: Social into that MastheadOverlay zone

Prezydent Mastalerz odpowiada na zarzuty Stowarzyszenia MMT: Jest to stek kłamstw i pomówień, epilog tej sprawy na pewno będzie (video)

Wrzesień 23, 2014 12:40 PM

Podczas piątkowej konferencji prasowej Grzegorz Kiełb ze Stowarzyszenia Moje Miasto Tarnobrzeg zarzucił prezydentowi szykanowanie jednego z mieszkańców Tarnobrzega. Powodem tych działań miała być wypowiedź Tomasza Jędrala dotycząca korków w mieście. – Nie znam właściciela tej hurtowni, nie dzwoniłem, nie interweniowałem, jest to stek kłamstw i pomówień – ripostował podczas dzisiejszej konferencji prasowej prezydent Mastalerz. Więcej w materiale video

Do wypowiedzi Grzegorza Kiełba dotyczącej studium uwarunkowań jakie miasto miało wykonać w roku 2012 odniósł się przewodniczący Rady Miasta Tarnobrzega Dariusz Kołek. – Pan Kiełb będąc naczelnikiem Wydziału Architektury nie pomagał przedsiębiorcom tylko w mojej ocenie przeszkadzał. To jest moja ocena jako przedsiębiorcy – mówił przewodniczący Kołek – więcej w materiale video.

Wypowiedź Tomasza Jędrala i Grzegorza Kiełba

21 Responses to Prezydent Mastalerz odpowiada na zarzuty Stowarzyszenia MMT: Jest to stek kłamstw i pomówień, epilog tej sprawy na pewno będzie (video)

  1. autor1 Odpowiedz

    23 września 2014 at 13:26

    jak go nie lubię, tak ma racje co do Kiełba!

    • MAŁA Odpowiedz

      23 września 2014 at 18:49

      Może go i nie lubisz, ale na pewno będziesz na niego głosował, bo stawką jest twój stołek!!!!

  2. quatro Odpowiedz

    23 września 2014 at 15:20

    Jakoś mnie mastalerz nie przekonal a z kolei kołek wyszło mi na to że został kiełb zwolniony bo nie zezwolił na kolesiostwo i wykup gruntów w dobrych miejscach pod dzialalność także kołka dziwne nie sam sobie kolek na to odpowiedział że się nie nadawal bo nie mógł znaleźć możliwości jako naczelnik aby te grunty wykupić tanio!!!!

  3. DAE Odpowiedz

    23 września 2014 at 17:47

    troszczy się byt i jakosc życia mieszkańców – teraz??

  4. Młody gniewny Odpowiedz

    23 września 2014 at 18:19

    Oj Mastalerzyno z Kołkiem w płocie jesteście żałośni w tłumaczeniach. Metoda na zagadanie i nie dopuszczenie dziennikarzy do zadawania pytań tylko was dołująca

  5. olo Odpowiedz

    23 września 2014 at 18:21

    Czy Mastalerz już stracił kontakt z rzeczywistością? Kto powiedział, że to on osobiście załatwiał sprawę T. Jędrala? Odpowiedzialna za to wszystko była (ale z ramienia Mastalerza) Sylwia Witczak (kierownik Biura Rady Miasta(!!!

  6. kali Odpowiedz

    23 września 2014 at 18:28

    No o mało się nie posikałem ze śmiechu, Kołek wielkim przedsiębiorcom? A ile osób zatrudnia? NIE WIERZĘ IM OBU JAK PSOM!!!!

    • znany mi temat Odpowiedz

      26 września 2014 at 10:15

      mastalerz to złoty człowiek od początku kadencji jest tylko rozliczany ,rozliczany. Ciekawe ,że nikt poprzednią władze nie rozlicza

    • znany mi temat Odpowiedz

      26 września 2014 at 15:02

      Pani Sylwio brawo , nie jeden pracodawca chciałby mieć takiego pracownika, który go broni a jeszcze w dzisiejszych czasach. bo przeważnie jest tak ,że w oczy mówi pięknie pięknie a poza oczami mówi się coś innego.Brawo za odwagę.Zło trzeba zwalczać a będzie wówczas dobrze.

  7. MAŁA Odpowiedz

    23 września 2014 at 18:51

    Mastalerz zarzuca konkurencji opowiadanie głupot, ale sam powtórzył dwukrotnie, że nie zna tej hurowni, ani jej właścicieli, ale wie że ten pracownik nadal tam pracuje. Gdzie tu sens, gdzie logika?

    • znany mi temat Odpowiedz

      26 września 2014 at 10:21

      durnnnnnnnnnnnno. chyba można rozeznać sprawę zanim idziesz na konferencje co? Sępony czekają np. Wioooolunia

  8. Szpak Odpowiedz

    23 września 2014 at 19:16

    Jeden wygadany Pinokio i drugi po prostu wystękany Pinokio!Pod wykrywacz kłamstw obu.Zobaczymy czyj nos dłuższy…

  9. dr.85 Odpowiedz

    23 września 2014 at 19:55

    Wczoraj Norbert Mastalerz na swoim blogu pisal, ze nie będzie polemizował z kłamstwami. A dzisiaj na nie odpowiada medialnie. Ktoś może to w jakiś sensowny spobób wytłumaczyc bo nic z tego nie rozumiem. Wiem natomiast co będzie tematem przewodnim w TVL za kilka dni.

  10. Olo Odpowiedz

    23 września 2014 at 21:04

    Kiedy to dziadostwo w tym mieście się skończy.Mastalerz na plakatach odchudzony ,wygładzony,przyjaciel wszystkich.Żadnych miejsc pracy,żadnych ruchów dających zatrudnienie mieszkańcom.Nic się od czterech lat nie zmienia tylko huta w chmielowie dumą włodarza i oczywiście “Jezioro”ponad wszystko.Nędza,nędza i finansowanie koszykarzy za jakieś kosmiczne pieniądze.

    • klex Odpowiedz

      23 września 2014 at 23:57

      Olo o czym Ty piszesz, przecież Norbert Mastalerz ostatnio napisał z otwartą szczerością, że samorząd tworzy klimat, a nie miejsca pracy. Jest Jezioro (Marina, Tyrolka, Bosmanka), jest stadion ukochanej Siareczki który niedługo ma mieć oświetlenie i podgrzewaną murawę – skoro chleba nie ma to igrzyska niech będą udane :)

  11. bandazyl Odpowiedz

    23 września 2014 at 23:30

    Kto to w ogóle jest Grzegorz Kiełb? “Gdzie on groł?” ;)

  12. mieszkaniec_Tbg Odpowiedz

    24 września 2014 at 02:31

    Ale bagno, prywatne wycieczki prezydenta do dziennikarki zadającej pytania to chyba lekka przesada…

  13. palik Odpowiedz

    24 września 2014 at 07:36

    kołek przedsiębiorcą to dobre.
    właśnie ilu ludzi zatrudnia ? jest ktoś komu dał zarobić ?
    po 4 latach arogancji i chamstwa i totalnej prywaty cesarstwo małego chłopca się kończy !

  14. ADHD Odpowiedz

    24 września 2014 at 08:46

    Gdzie dwóch się bije tam trzeci korzysta… Kiebł i Mastalerz będą się szarpać a cicho siedzącemu i obiecującemu gruszki na wierzbie Stasiakowi będzie przybywać, o Gospodarczyku nie ma co wspominać bo on pokazuje się tylko przed wyborami i na co chłopina liczy? Radni to samo. A ogłupione społeczeństwo wybiera później człowieka-pluszako-zabawkę na radnego:) Co on zrobił dla tego miasta? Wielokrotnie rozbawiał publikę i ośmieszał nas w oczach kamer. Rozsądnie patrząc na to wszystko to Mastalerz na dzień dzisiejszy nie musi obawiać się o stołek. Kampania dopiero się zaczyna. Jako mieszkaniec: żądam więcej obietnic…(jak to Mleczko zdążył już wyrysować)

  15. davey Odpowiedz

    24 września 2014 at 09:28

    Mastalerz w swoim stylu.Zero konkretów,merytoryki,tylko odbija piłeczkę.W swoim starym stylu także chce zagłuszyć i ośmieszyć dziennikarzy zadających niewygodne pytania.Jedyny sprawiedliwy w tym mieście a nos coraz dłuższy a brzuch coraz większy….

  16. Alex Odpowiedz

    24 września 2014 at 10:15

    Co oprócz epitetów i frazesów rzucanych pod adresem Pana Kiełba wytłumaczył Mastalerz? NIC, jak zwykle na konferencji prasowej naubliżał, zagadał wszystkich i nie dopuścił dziennikarzy do zadawania pytań.
    Dla mnie Pan Mastalerz moralnie, etycznie, zawodowo jest skończony!