Widgetized Section

Go to Admin » Appearance » Widgets » and move Gabfire Widget: Social into that MastheadOverlay zone

Tarnobrzeg: Kandydat na prezydenta Grzegorz Kiełb przedstawił swój program wyborczy (video)

Wrzesień 24, 2014 11:24 AM

Grzegorz Kiełb ze Stowarzyszenia Moje Miasto Tarnobrzeg, kandydujący na fotel prezydenta Tarnobrzega, zaprezentował wczoraj swój program wyborczy. – Przedstawiam strategię dla Tarnobrzega, chcemy żeby nasze miasto było piękne, dostępne i sprawiedliwe – mówił podczas konferencji prasowej. – Przedstawię cztery elementy które są próbą ratowania naszego miasta – dodał. Więcej w materiale video.

foto&video: Grzegorz Kiełb

9 Responses to Tarnobrzeg: Kandydat na prezydenta Grzegorz Kiełb przedstawił swój program wyborczy (video)

  1. qwas Odpowiedz

    24 września 2014 at 15:08

    To mój kandydat. Wysłuchałem, przepisałem genialny program w swojej prostocie, wydrukowałem i powiesiłem sobie nad łóżkiem. Codziennie wieczorem będę się modlić aby wszedł w życie. Amen.

  2. wyborca Odpowiedz

    24 września 2014 at 18:14

    a czy ten Pan umie tylko czytac z kartki (komputera), bo wyglada na to ze sam nie zna swojego “programu wyborczego”. troche to slabe jak dla mnie…moglibysmy wymagac nieco wiecej od kandydata…co bedzie jak mu kartka zginie…

    • DAE Odpowiedz

      24 września 2014 at 18:53

      eee czepiasz się, świeży jest to nie ma wprawy, ale nie mamy wybierać najlepszego aktora czy recytatora

  3. Kizia Mizia Odpowiedz

    24 września 2014 at 19:40

    z tym psycholem z hurtowni u boku może co najwyżej robić za folklor wyborczy

  4. vertigo Odpowiedz

    24 września 2014 at 23:02

    wynik wyborczy nie przekroczy 8%, wyprzedzi SLD i Wianeckiego.

  5. kiz Odpowiedz

    25 września 2014 at 08:11

    kolejny tarnobrzeski pasożyt bez pojęcia pcha się do koryta

  6. davey Odpowiedz

    25 września 2014 at 11:27

    To,że czyta,jeszcze go nie dyskredytuje!Mamy już takiego wygadanego prezydenta,że zagada na śmierć każdego a konkretów żadnych.Nawet piramida nie wypaliła,no chyba,że palmy i żółwie to sukces…

  7. Egon Odpowiedz

    25 września 2014 at 15:26

    Za przekrety go wyrzucili z Urzedu Miasta i jeszcze pcha sie do koryta ! By sie wstydzil…

  8. Ja Odpowiedz

    5 października 2014 at 00:05

    Panie Grzegorzu to nie PIRAMIDA, to MOUNT EVEREST !!!
    Czy Pan pamięta co czytał na początku elaboratu ?