Widgetized Section

Go to Admin » Appearance » Widgets » and move Gabfire Widget: Social into that MastheadOverlay zone

Pomóż malutkiemu Franiowi i weź udział w niedzielnym pikniku charytatywnym

Październik 7, 2014 4:55 PM

Franio, dla którego środowiska gorzyckie organizują piknik i będą zbierać pieniądze na kosztowna operację – może przeżyć tylko dzięki wsparciu każdego z nas. Piknik charytatywny odbędzie się w niedzielę 12 października na Orliku przy Zespole Szkół.

22 stycznia 2014 w Tarnobrzegu urodził się Franio, oczko w głowie Mamy Kingi i Taty Damiana. Szczęście trwało krótko-w 4 dobie życia podczas badania USG wykryto u Frania zmianę w okolicach wątroby, wstępnie opisaną jako naczyniak. Został skierowany do CZD w Warszawie w celu wykonania dodatkowych badań, po których okazało się że jest to guz nadnercza. Franio został zakwalifikowany do operacji wycięcia guza, wraz z całym nadnerczem. Następnym etapem jest kontynuacja leczenia za granicami Polski. Innowacyjną metodą leczenia antygenem Gd2 stosują miedzy innymi kliniki we Włoszech, Niemczech lub USA. W Polsce ta metoda nie jest stosowana ani nie refundowana przez NFZ.

Dlatego środowiska gorzyckie – Caritas, Policja, OSP Gorzyce, GOK Gorzyce, Chorągiew Rycerstwa Ziemi Sandomierskiej, koła gospodyń wiejskich z Motycza Poduchownego, Zalesia Gorzyckiego, Sokolnik, Orlisk i Furman, Zespół Szkół w Gorzycach im. Porucznika J. Sarny, Stowarzyszenie Producentów Fasoli „piękny Jaś” z Wrzaw oraz lokalni przedsiębiorcy organizują PIKNIK CHARYTATYWNY –GRAMY DLA FRANIA.

WSZELKIE WPŁATY NALEŻY KIEROWAĆ NA KONTO:

Fundacja dzieciom „Zdążyć z pomocą” ul. Łomiańska 5, 01-685 Warszawa,

Bank BPH S.A. 15 1060 0076 0000 3310 0018 2615

Tytułem: 24722 BUGAŁA FRANCISZEK- darowizna na pomoc i ochronę zdrowia

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>