przesyłki kurierskie

Widgetized Section

Go to Admin » Appearance » Widgets » and move Gabfire Widget: Social into that MastheadOverlay zone

Powiat Tarnobrzeski: Radni obradowali po raz ostatni

Październik 17, 2014 10:36 AM

Na pożegnalnej XXXIX Sesji Rady Powiatu Tarnobrzeskiego IV kadencji spotkali się w miniony wtorek, w siedzibie Starostwa Powiatowego w Tarnobrzegu radni i zarząd Powiatu. Jedną z ostatnich w tej kadencji uchwał była ta mówiąca o udzieleniu pomocy finansowej dla Gminy Baranów Sandomierski w wysokości 20 tysięcy złotych na budowę drogi w sołectwie Knapy zlokalizowanej w obrębie terenów inwestycyjnych linii LHS. Radni wyrazili także zgodę na zmiany w uchwale budżetowej na 2014 rok.

Na zakończenie sesji radni odebrali z rąk Dariusza Bukowskiego, Przewodniczącego Rady Powiatu podziękowania i pamiątkowe grawertony za czteroletnią współpracę z zarządem Powiatu Tarnobrzeskiego. – Pomimo tego, że w wielu tematach mieliśmy różne zdania i propozycje, na sesjach dochodziliśmy do porozumienia. Nigdy nie było takich sytuacji, o których czytamy w innych powiatach. Ludzie zasiadający w Radzie tej kadencji, to ludzie wielkiej kultury, doświadczenia i mądrości. Dziękuję Państwu za współpracę – mówił przewodniczący.

Za współpracę radnym i członkom zarządu podziękował także starosta Krzysztof Pitra, który podkreśli, że miniona kadencja była wyjątkowo zgodną kadencją. – Panie Przewodniczący dziękuję Panu za prowadzenie sesji, a radnym i zarządowi Powiatu za merytoryczną dyskusję i konsensus oraz bardzo dobrą współpracę. Była to dla mnie pierwsza rada, ale bardzo dobra. Czas na podsumowania przyjdzie podczas Sejmiku Samorządowego w Gorzycach. Dziś dziękuję Państwu za współpracę i życzę powodzenia – powiedział starosta Krzysztof Pitra.

foto&info: Powiat Tarnobrzeski

2 Responses to Powiat Tarnobrzeski: Radni obradowali po raz ostatni

  1. quatro Odpowiedz

    17 października 2014 at 21:26

    Oby po raz ostatni!!!!!!!!!!!!!

  2. TBG Odpowiedz

    18 października 2014 at 19:21

    jeszcze piękni i młodzi

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>