Zwycięstwo Siarki w Legionowie

Siarka Tarnobrzeg wygrała w Legionowie z miejscową Legionovią 1:0 (1:0) w meczu 13 kolejki II ligi. Gola na wagę trzech punktów strzelił w 2 minucie Jakub Więcek.

Kolejnym rywalem Siarki będzie Okocimski Brzesko. Spotkanie rozegrane zostanie w sobotę 25 października, początek godz.14.

LEGIONOVIA LEGIONOWO – SIARKA TARNOBRZEG 0:1 (0:1)
0:1 – Więcek 2′

Składy wyjściowe:

Legionovia Legionowo: Smyłek – Wieczorek, Dankowski(c). Goropevsek, Goliński – Pavić, Stromecki, Czapa, Kominiak, Odunka – Zaniewski.
Siarka Tarnobrzeg: Melon – Bochenek, Nadolski, Stefanik, Stępień – Frankiewicz, Tunkiewicz – Cicman, Więcek, Parobczyk – Ciećko

info: własne, Lajfy.com

WYNIKI POZOSTAŁYCH SPOTKAŃ ROZEGRANYCH W RAMACH 13 KOLEJKI II LIGI: MKS Kluczbork – Znicz Pruszków 1:1, Zagłębie Sosnowiec – Wisła Puławy 1:1, Stal Mielec – Energetyk ROW Rybnik 1:0, Okocimski KS Brzesko – Nadwiślan Góra 2:2, Stal Stalowa Wola – Puszcza Niepołomice 2:0, Kotwica Kołobrzeg – Górnik Wałbrzych 4:0, Błękitni Stargard Szczeciński – Rozwój Katowice 1:1, Limanovia Limanowa – Raków Częstochowa 0:0