Wisła Sandomierz ogrywa Partyzanta Radoszyce i utrzymuje pozycję lidera (fotoreportaż oraz video HD)

Sandomierska Wisła nie zwalnia tempa odnosząc ósme z rzędu zwycięstwo ligowe. W niedzielnym spotkaniu 13 kolejki III ligi małopolsko-świętokrzyskiej podopieczni trenera Krawca pewnie wygrali z Partyzantem Radoszyce 4:0 (2:0).

Wynik meczu otworzył w 38 minucie Jarosław Piątkowski. Tuż przed przerwą, po podaniu od Damiana Nogaja Mariusz Kukiełka podwyższył prowadzenie gospodarzy. Po przerwie do bramki gości trafił dwukrotnie Damian Nogaj, w 49 i 49 minucie.

Po 13 kolejkach Wisła zajmuje pozycję lidera rozgrywek mając na swym koncie 31 punktów. Na drugim miejscu plasuje się Granat Skarżysko-Kamienna (28 pkt), na trzecim zaś Soła Oświęcim (28 pkt). W następnej kolejce podopieczni trenera Krawca zmierzą się w meczu wyjazdowym z rezerwami Korony Kielce, zajmującymi obecnie 8 miejsce (20 pkt).

WISŁA SANDOMIERZ – PARTYZANT RADOSZYCE 4:0 (2:0)
1:0 – Piątkowski 38′
2:0 – Kukiełka 45′
3:0 – Nogaj 49′
4:0 – Nogaj 79′

Wisła: 1. Stanisław Wierzgacz – 11. Maciej Ziółek (66, 19. Kamil Hul), 24. Daniel Beszczyński, 6. Krystian Pydych, 14. Daniel Chorab (60, 8. Bartłomiej Gołasa) – 15. Przemysław Michalski (66, 4. Rafał Mikulec), 16. Michał Wawryszczuk, 5. Mariusz Kukiełka, 18. Jarosław Piątkowski, 10. Damian Nogaj – 7. Adrian Gębalski (70, 9. Jarosław Pacholarz).

Partyzant: 12. Daniel Chojnecki – 2. Dawid Poddębniak (70, 9. Sebastian Korczak), 15. Michał Miśtal, 4. Patryk Pyzia, 6. Łukasz Ubożak – 13. Dominik Szymkiewicz, 7. Damian Czarnecki, 8. Robert Zagdan, 14. Karol Opara (46, 11. Bartłomiej Papros), 21. Wojciech Gulas (46, 5. Michał Prus-Niewiadomski) – 10. Ifeanyi Nwachukwu (66, 18. Marcin Snoch).

żółte kartki: Mikulec – Zagdan, Gulas, Korczak