Wspólnota Serbinów przegrywa derby z Iskrą Sobów (fotoreportaż oraz video HD)

Wspólnota Serbinów przegrała z Iskrą Sobów 0:3 (0:1) w meczu 12 kolejki klasy B, w grupie Stalowa Wola I. Spotkanie rozegrane zostało w minioną niedzielę.

Na prowadzenie goście z Sobowa wyszli w 30 minucie po trafieniu Krzysztofa Jaskota. W 62 minucie strzałem z rzutu wolnego prowadzenie Iskry podwyższył Mariusz Stasiak. Wynik spotkania ustalił w 85 minucie Marek Gruszczyński.
W innych spotkaniach w tej grupie Koniczynka Ocice wygrała w Żupawie z miejscowym KS 3:2 zaś drużyna Juniora Zakrzów pokonała LZS Krzątkę 6:1.

W ramach 13 kolejki rozgrywek zajmująca trzecie miejsce Iskra podejmie na własnym boisku plasującego się na siódmym miejscu Juniora Zakrzów, wicelider z Ocic rozegra zaś mecz u siebie z ósmą w tabeli Wspólnotą.