Widgetized Section

Go to Admin » Appearance » Widgets » and move Gabfire Widget: Social into that MastheadOverlay zone

Tarnobrzeg: Miejska Rada Seniorów oraz Młodzieżowa Rada Miasta o kampanii wyborczej

Październik 29, 2014 2:31 PM

Miejska Rada Seniorów oraz Młodzieżowa Rada Miasta wydały oświadczenie w sprawie trwającej kampanii do wyborów samorządowych, które odbędą się 16 listopada br. Pełną treść oświadczenia prezentujemy poniżej.

„Miejska Rada Seniorów wspólnie z Młodzieżową Radą Miasta Tarnobrzega nie akceptuje przejawiającego się od wielu kolejnych lat obskurantyzmu werbalnego polegającego na agresji, nienawiści, rozpowszechnianiu inwektyw i oszczerstw w stosunku do kontrkandydatów w wyborach samorządowych.

Brak szacunku do wyborców i osób kandydujących jest aspołeczne i apatriotyczne. Prowadzenie kampanii wyborczej powinno polegać na przekonywaniu do siebie wyborców, poszanowaniu obowiązującego prawa i zwykłej ludzkiej przyzwoitości.

Odcinamy się w sposób zdecydowany od metod, które stoją w sprzeczności z tymi zasadami.
Osoby, których nie stać na konstruktywną krytykę, walkę na argumenty oraz szacunek do przeciwnika, nie powinny oczekiwać naszego poparcia.”

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>