Widgetized Section

Go to Admin » Appearance » Widgets » and move Gabfire Widget: Social into that MastheadOverlay zone

02.11 (niedziela) Testowa relacja video – live z meczu Wisła Sandomierz – Wierna Małogoszcz, początek godz.13

Listopad 2, 2014 9:27 AM

Zapraszamy na relację video-live z meczu 15 kolejki III ligi małopolsko-świętokrzyskiej w którym lider rozgrywek – Wisła Sandomierz podejmie na własnym stadionie przedostatnią w tabeli Wierną Małogoszcz. Relacja będzie bez komentarza. Ponieważ testujemy tę formę przekazu, z góry przepraszamy na ewentualne problemy w odbiorze. Relacja rozpocznie się dzisiaj o godz.13.

15 Responses to 02.11 (niedziela) Testowa relacja video – live z meczu Wisła Sandomierz – Wierna Małogoszcz, początek godz.13

  1. M & M Odpowiedz

    2 listopada 2014 at 13:43

    Kibice Wisły dają taki doping że aż sie śmiac chce , słychac ich jakby tam była grupka 15 osobowych dzieci , Od dłuższego czasu Doping DNOO!!!
    Oglądnijcie mecze Ekstraklasy i zobaczcie jak tam dopingują swoją drużyne. Jak Doping To na Maksa drzec Mordy !!!!
    Pozdro

  2. Kris Odpowiedz

    2 listopada 2014 at 14:33

    Chłopcze, porównujesz 3 lige do ekstraklaPy? W jakim świecie ty żyjesz? W Gorzycach?

  3. dtomasz Odpowiedz

    2 listopada 2014 at 14:38

    słabo cos z ta transmisja :/

  4. Kris Odpowiedz

    2 listopada 2014 at 14:44

    jaki wynik swoją drogą? 1-1 wciąż?

  5. dtomasz Odpowiedz

    2 listopada 2014 at 14:48

    2:1 dla Wisełki, Gęba strzelil

  6. obcy Odpowiedz

    2 listopada 2014 at 16:45

    M&M dno to jest Twój komentarz.Dopingu Kibiców WISŁY ,może pozazdrościć nie jedna drużyna z większego miasta lub wyżej notowanej drużyny.

  7. Pyt Odpowiedz

    2 listopada 2014 at 17:00

    Czy planujecie taką transmisję z kolejnego meczu Wisły?
    Szykuje się mecz na szczycie Wisła-Granat

  8. NW24 Odpowiedz

    2 listopada 2014 at 17:13

    Planujemy transmisję meczu Wisły z Granatem. Po dzisiejszym dniu mamy kolejną lekcję, tym razem połączenie z internetem sprawiało problem. Mamy internet w Plusie i Orange, gdzie internet z Plusa(przed chwilą sprawdzany i to w mieszkaniu) w Tarnobrzegu idzie live przy 25fps a w Sandomierzu(poza murami) na tym samym routerze dawał 5 czasem 10fps dlatego obraz nie był płynny. WiFi na stadionie również dawał 5fps w średniej rozdzielczości. Na następnym meczu spróbujemy połączyć się z LTE Plusa i wtedy powinno być lepiej. Kilka razy zrywało połączenie pomimo pełnego zasięgu WiFi(na to nie mamy żadnego wpływu, taka jest ta dzisiejsza technika)

  9. Pyt Odpowiedz

    2 listopada 2014 at 18:52

    A klub z Sandomierza nie robi problemów z transmisją?

    • NW24 Odpowiedz

      2 listopada 2014 at 19:44

      Klub z Sandomierza nie robił problemów. Otrzymaliśmy zgodę na transmisje od pani prezes. Jak widać w różnych zapowiedziach bardzo dużo klubów II czy III ligi nie robi problemów mediom, które chcą przeprowadzać transmisje live. Szczególnie tym, które nie pobierają za to opłat od oglądających. Emigracja tarnobrzeska czasem ma szansę oglądnąć live Siarki. Niestety tylko wtedy gdy gramy na wyjeździe w klubie, który na tego typu relacje pozwala.

  10. Robert Odpowiedz

    3 listopada 2014 at 09:42

    Są może jakieś plany odnośnie transmisji ze spotkań Siarki??

  11. NW24 Odpowiedz

    3 listopada 2014 at 10:56

    Chcielibyśmy pokazywać na żywo mecze Siarki ale w Tarnobrzegu prezes klubu nie wyraża na to zgody :( Uważa, że klub straci przez to na wpływach z biletów.

    • wacek Odpowiedz

      3 listopada 2014 at 12:27

      a czy prezes ma jakiś wpływ na pokazywanie meczów wyjazdowych? bo przecież na transmisjach z takich bardziej zależy kibicom

      • Piotrek Odpowiedz

        3 listopada 2014 at 20:55

        Zgodę na pokazywanie meczu na żywo poza Tarnobrzegiem powinien wydać właściwy prezes klubu. To na jego terenie bedzie ustawiona kamera. Sami czasem oglądamy transmisje live z wyjazdowych meczy Siarki i jakoś inni prezesi nie robią problemów. Nie uwierzę, że prawdziwy kibic wybierze transmisje live na komputerze od meczu w realu. Ciekawi mnie czym obecną słabą frekwencję na trybunach tłumaczy prezes.

  12. ptak25 Odpowiedz

    3 listopada 2014 at 12:54

    będą zdjęcia z meczu