Wisła Sandomierz wygrywa dziesiąty raz z rzędu. Wierna Małogoszcz pokonana na sandomierskim stadionie (fotoreportaż oraz video HD)

Wisła Sandomierz podtrzymała swoją fenomenalną zwycięską passę, odnosząc dziesiąte z rzędu zwycięstwo w rozgrywkach III ligi małopolsko-świętokrzyskiej. TYm razem podopieczni trenera Krawca wygrali w meczu 15 kolejki z Wierną Małogoszcz 2:1 (0:0).

Mimo iż to Wisła była zdecydowanym faworytem w tym spotkaniu, to goście objęli prowadzenie po bramce zdobytej w 55 minucie przez Huberta Dreja. Wiślacy odpowiedzieli niemal błyskawicznie, bo już trzy minuty później piłkę do bramki gości skierował Kamil Hul. Zwycięskiego gola dla gospodarzy strzelił w 72 minucie Adrian Gębalski, popisując się fenomenalnym strzałem z dystansu. Dla A. Gębalskiego była to 14 bramka strzelona w tym sezonie.

W ramach przedostatniej kolejki rundy jesiennej pierwsza w tabeli Wisła podejmie na własnym stadionie wicelidera ze Skarżyska – Kamiennej, który do sandomierskiej drużyny traci trzy punkty. Mecz rozegrany zostanie w sobotę 8 listopada, początek godz.13.

Wisła Sandomierz – Wierna Małogoszcz 2:1 (0:0)

0:1 – Drej 55′