Widgetized Section

Go to Admin » Appearance » Widgets » and move Gabfire Widget: Social into that MastheadOverlay zone

Tarnobrzeg: Janusz Szwed i Robert Kędziora oświadczają, że nie nabyli wskazanych przez Grzegorza Kiełba działek nad jeziorem

Listopad 4, 2014 6:23 PM

Od Roberta Kędziory komendanta Straży Miejskiej w Tarnobrzegu oraz Janusza Szweda prezesa zarządu Stowarzyszenia Esteka otrzymaliśmy oświadczenia w których wskazują, iż nie nabyli działek nad jeziorem o których mówił Grzegorz Kiełb podczas zamieszczonej na naszym portalu rozprawy. Rozprawa odbyła się w miniony piątek w tarnobrzeskim Sądzie Okręgowym. Pełną treść oświadczeń prezentujemy poniżej.

W związku z zamieszczeniem relacji z procesu sądowego w sprawie Niedbałowski vs. Kiełb bardzo proszę o zamieszczenie następujących oświadczeń:

W związku z wypowiedzią Pana Grzegorza Kiełba podczas rozprawy sądowej w dniu 31 października 2014 r. Niedbałowski vs. Kiełb oświadczam, że jako Robert Kędziora, Komendant Straży Miejskiej w Tarnobrzegu nie byłem nabywcą działki o numerze 14/205 za kwotę 156 tys. zł o powierzchni 1,18 hektara nad Jeziorem Tarnobrzeskim. Podana informacja przez Pana Kiełba jest nieprawdziwa. W związku z powyższym rozważam skierowanie sprawy do sądu w związku z podaniem nieprawdziwych informacji godzących w moje dobre imię.

Robert Kędziora

W związku z wypowiedzią Pana Grzegorza Kiełba podczas rozprawy sądowej w dniu 31 października 2014 r. Niedbałowski vs. Kiełb oświadczam w imieniu Stowarzyszenia ESTEKA – organizacji pożytku publicznego, że wspomniane Stowarzyszenie ESTEKA nie nabyło nad Jeziorem Tarnobrzeskim działki o numerze 14/204 o areale 1,248 ha za kwotę 112 tys. zł. Podana informacja przez Pana Kiełba jest nieprawdziwa. W związku z powyższym Zarząd Stowarzyszenia rozważa skierowanie przeciwko Grzegorzowi Kiełb sprawy do sądu w związku podawaniem nieprawdy godzącej w dobre imię Stowarzyszenia ESTEKA.

Janusz Szwed
Prezes Zarządu
Stowarzyszenia ESTEKA” 

3 Responses to Tarnobrzeg: Janusz Szwed i Robert Kędziora oświadczają, że nie nabyli wskazanych przez Grzegorza Kiełba działek nad jeziorem

 1. TBG Odpowiedz

  4 listopada 2014 at 19:16

  Bardzo dobrze. Już im rura zmiekła i to mocno po dzisiejszym orzeczeniu sądu. Doskonale bylo to widać po wyjściu z sali na korytarz. głupawe uśmieszki pełne trwogi.

 2. quatro Odpowiedz

  4 listopada 2014 at 19:35

  A to bardzo ciekawe? bo zawsze może to kupić żona nie osoba wymieniona w piśmie procesowym albo osoba spokrewniona ze stowarzyszeniem a potem przekazać jako grant w woli litości stowarzyszeniu

 3. qrewny Odpowiedz

  4 listopada 2014 at 20:57

  może o tych numerach nie nabyli, może Kiełb pomylił numery, a może użytkowanie wieczyste nie nazywa się nabyciem? a może nikt nic nie kupił tylko wszystkim sie wszystko wydaje? Świat oszalał.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>