przesyłki kurierskie

Widgetized Section

Go to Admin » Appearance » Widgets » and move Gabfire Widget: Social into that MastheadOverlay zone

Tarnobrzeg: Oświadczenie Grzegorza Kiełba w sprawie działek nad jeziorem kupionych przez firmę Equela i m.in. Roberta Kędziorę

Listopad 5, 2014 10:14 AM

W związku z oświadczeniem Roberta Kędziory i Janusza Szweda zamieszczonym na naszym portalu : http://nadwisla24.pl/2014/11/04/tarnobrzeg-janusz-szwed-i-robert-kedziora-oswiadczaja-ze-nie-nabyli-wskazanych-przez-grzegorza-kielba-dzialek-nad-jeziorem/   oświadczenie, tym razem od Grzegorza Kiełba wpłynęło do naszej redakcji. Treść oświadczenia prezentujemy poniżej.

” W związku z oświadczeniami panów Roberta Kędziory i Janusza Szweda dot. że nie nabyli działek nad Jeziorem Tarnobrzeskim precyzuję swoją wypowiedź i oświadczam, że działki:

- nr 14/205 zakupiła za kwotę 156 500 zł firma EQUELA sp. z o.o. której Prezesem Zarządu jest Robert Kędziora. Zgodnie z informacją z KRS całość udziałów w spółce posiada Stowarzyszenie ESTEKA.

- nr 14/204 zakupili za kwotę 112 000 zł Beata i Robert Kędziora, Kamila i Janusz Szwed, Robert Piątkowski, Jarosław Piątkowski i Danuta Piątkowska nie jako Stowarzyszenie ESTEKA ale jako osoby prywatne.

Sądzę że jako ludzie honoru, obaj panowie potwierdzą te informację.

Grzegorz Kiełb”

11 Responses to Tarnobrzeg: Oświadczenie Grzegorza Kiełba w sprawie działek nad jeziorem kupionych przez firmę Equela i m.in. Roberta Kędziorę

 1. davey Odpowiedz

  5 listopada 2014 at 11:15

  I wszystko jasne.A Niedbałowski mówił,że działkę(tę po 1/3 ceny wywoławczej)kupiła jakaś spółka Equela!Oczywiście nie znał wcześniej tej spółki!

 2. palik Odpowiedz

  5 listopada 2014 at 12:00

  nie kupili a zostali zmuszeni zaraz wyjdzie.
  żenada.co za bezwstydni ludzie ta cała świta prezydencka.
  to za 4 lata już chyba nic nie zostanie,wszystko jego i świty będzie.

 3. Stefan Odpowiedz

  5 listopada 2014 at 12:30

  Proponuje jeszcze żeby ktoś sprawdził Synogralice i jak często pracuje dla Esteki. To że pan prezydent dołożył kasę na projekt dla starszych osób (wycieczki, herbatki itp) na których poruszana była kwestia barier i problemów starszych ludzi w TBG, a teraz chce fundować darmowe przejazdy komunikacją miejską. Do tego całe rodzinki członków oraz znajomi stowarzyszenia byli na tych wycieczkach. Do tego festiwal śpiewograniec i wiele wiele innych. Sprzedaż czy też pierwokup budynku pod stowarzyszenie i wiele wiele innych biznesów i biznesików. Prześledzić jakie projekty realizowało stowarzyszenie i kto komu płacił i kto tak naprawdę zarabiał. Wszystko oczywiście zgodnie z prawem i przepisami.

  • Gość Odpowiedz

   5 listopada 2014 at 12:47

   Panie Stefanie,
   z uwagi, że jest Pan żądny wiedzy zatem ujawniam:
   - Synogarlica nie wykonuje żadnych usług w stosunku do ESTEKI;
   - Prezydent niestety nie dołożył żadnej kasy do projektu dla osób starszych, a szkoda bo projekt był ciekawy;
   - Festiwal Śpiewograniec jest organizowany w tym mieście od 1989 roku i uczestniczą w nim harcerki i harcerze z całej Polski i zawsze był dofinansowywany przez miasto – odsyłam do Prezydenta Dziubińskiego, a wcześniej do Żwiruka…
   -Wykup niszczejącego budynku na ul. 11 Listopada był przegłosowany przez Radę Miasta zgodnie z obowiązującymi przepisami i z tego co pamietam to radni opozycji też za tym głosowali oprócz chyba jednego…
   - W sprawie projektów zapraszam do Stowarzyszenia można się zapoznać jakie projekty były realizowane. Co do informacji kto na tym zarabiał to podam tylko że jest to grupa ponad 70 osób zatrudnianych na umowę o pracę, umowę zlecenie, umowę o dzieło i są to różni specjaliści: instruktorzy sportu, grafiki, wychowawcy, muzycy, pielęgniarki, informatycy, trenerzy, specjaliści od finansów, pisania projektów, doradcy prawni, hipoterapeuci, rehabilitanci, nauczyciele itp. w zależności od charakteru projektu.
   Stowarzyszenie skupia wokół siebie różne osoby, które coś chcą robić, a nie siedzieć tylko przed tv lub bawić się w politykę…
   Dodam tylko, że funkcjonujemy od 2003 roku i będziemy nadal funkcjonować bez względu na rządzącą opcję. Ponadto właśnie dzięki takim osobom jak Pan coraz wiecej pozyskujemy środków finansowych na dzialalność z dala od Tarnobrzega (środki unijne, ministerialne, wojewódzkie, itp.) – za to muszę podziękować!

 4. Tomek Odpowiedz

  5 listopada 2014 at 14:43

  Jak ktoś niczego w życiu nie osiągnął to zawsze będzie krytykantem wszystkiego i wszystkich. A gdy może mu się to jeszcze przydać w wyborach to już jedzie na całego, aby tylko ugryźć, dowalić. Żal mi osób, którzy na takich zamierzają głosować. Kandydat na prezydenta powinien czymś się wyróżniać, kandydat MMT jest dość prymitywny. Choć nie powiem sporo brudu ujawnia.

 5. Szpak Odpowiedz

  5 listopada 2014 at 15:00

  No panowie i panie, to dopiero hucpa! Trzeba faktycznie nie miec za grosz przyzwoitości, że wydawac oświadczenie, straszyć sądem, wiedząc ze się działki zakupiło. Czy oni naprawdę myślą, że lud taki głupi i da się omamić? Dziekuję panie Kiełb, ze ujawniasz brudne sprawki świty prezydenckiej.

 6. Gość Odpowiedz

  5 listopada 2014 at 22:03

  Panie Grzegorzu,
  myślę, że nie zrozumiał pan tej lekcji.
  Otóż jako kandydat na urząd Prezydenta, prawnik jak sam się Pan tytułuje w sądzie wymaga się od Pana więcej. Czego więcej?
  Otóż tego aby mówił Pan prawdę, bez względu na okoliczności. Myślę, że w całej sprawie oto chodziło, aby wykazać że Pan kłamie na użytek polityczny, w celu osiągnięcia konkretnej korzyści czyli uderzenia w Mastalerza.
  To zostało Panu wypomniane w tych oświadczeniach – bo ja nie doczytałem aby któryś z nich stwierdził, że żadnej działki nie kupił.
  W odróżnieniu to tych panów to Pan podał nieprawdę a nie oni.
  I nic nie pomoże zatrzeć tego, kandydatowi na urząd Prezydenta zwyczajnie to nie przystoi.

 7. Juli Odpowiedz

  6 listopada 2014 at 15:25

  Czyli jednak działki kupili! Nie bardzo tylko rozumiem dlaczego boja się przyznać że kupili działki w zgodnym z procedurami prawa przetargu? Jak wolno to wolno. A oni sądem strasza że to nieprawda?

 8. Gość Odpowiedz

  6 listopada 2014 at 18:04

  Chyba nie wysłuchałeś z uwagą: oni nie bali się przyznać że kupili działki tylko wykazali KŁAMSTWO pana Kiełba… co widać w nagraniu z sali sądowej!

 9. Szpak Odpowiedz

  6 listopada 2014 at 18:14

  Jak to punkt widzenia zalezy od miejsca siedzenia… Oczywiście, Oni nikogo sie nie boją a ujawnia to własnie pan Kiełb, co widać i słychać na sali sądowej.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>