Widgetized Section

Go to Admin » Appearance » Widgets » and move Gabfire Widget: Social into that MastheadOverlay zone

Zapraszamy na relację video-live z meczu Wisły Sandomierz z Granatem Skarżysko-Kamienna

Listopad 8, 2014 8:52 AM

Dzisiaj Wisła Sandomierz podejmie na własnym stadionie Granat ze Skarżyska-Kamiennej. Zajmująca pierwsze miejsce w tabeli Wisła ma tylko trzy punkty przewagi nad drugim w tabeli Granatem, przedostatni mecz rundy jesiennej będzie miał więc spore znaczenie w układzie tabeli przez rundą wiosenną.
Oprócz kibiców Wisły na derbach pojawić się ma około 100 osobowa grupa kibiców Granatu.

Planowany początek relacji video-live: sobota 8 listopada, godz.13.

8 Responses to Zapraszamy na relację video-live z meczu Wisły Sandomierz z Granatem Skarżysko-Kamienna

  1. dtomasz Odpowiedz

    8 listopada 2014 at 12:57

    cos pięknego oglądac mecz Wisełki w necie jak nie można być obecnym na stadionie :) Do boju!!!!!Tylko Zwycięstwo!!!!!

  2. Cebull Odpowiedz

    8 listopada 2014 at 13:59

    Działa tylko 15sek . Tylko Wisła

  3. 1928 Odpowiedz

    8 listopada 2014 at 13:59

    gdzie kibice ze Skarżyska ?

  4. dtomasz Odpowiedz

    8 listopada 2014 at 14:22

    tragedia z ta transmisja od drugiej połowy :/ slajdy co 3 sekundy

  5. nm Odpowiedz

    8 listopada 2014 at 14:57

    wiesza się jak szlag

  6. TOMEK Odpowiedz

    8 listopada 2014 at 15:22

    jak się ma internet od jakiegoś jerzego to i się zawiesza…….

  7. Piotrek Odpowiedz

    8 listopada 2014 at 16:12

    Od drugiej połowy transmisja szła w HD. Z mojej strony miałem 12mega uploadu(LTE) i kamera nadawała HD 1280 przy 25 fps czyli najlepiej jak potrafi. Potrzebuję rzetelnych opini od oglądających dotyczących jakości przesyłanego obrazu. Tzn. komu szarpała(na jakim internecie i procesorze) oraz kto miał płynny obraz(na jakim sprzecie) oraz czy ogladaliście na pełnym ekranie czy w okienku. Pierwszy raz nadawałem w HD(2 połowa) i dlatego Wasze opinie są bardzo ważne aby w przysżłości optymalnie ustawić parametry. Wszystko po to aby oglądajacy byli zadowoleni. Korzystam z darmowego konta na Ustream(dlatego oglądacie reklamy). Na tych transmisjach portal nic nie zarabia.

  8. sandomingo Odpowiedz

    10 listopada 2014 at 19:26

    Super, że są relacje z meczów Wisły. Jednak dla mnie dużym mankamentem jest nagrywanie spotkań z mniejszej trybuny, przez to z niskiej wysokości. W wyniku tego obraz jest bardzo spłaszczony i kiepsko się to ogląda. Dużo lepszy widok jest już ze strony głównej trybuny. Najlepszy efekt byłby gdyby mecze nagrywane były z tarasu.