Widgetized Section

Go to Admin » Appearance » Widgets » and move Gabfire Widget: Social into that MastheadOverlay zone

Zapraszamy na relację video-live z konferencji Krzysztofa Wianeckiego, początek godz.12.30

Listopad 10, 2014 11:29 AM

Zapraszamy na relację video-live z konferencji Krzysztofa Wianeckiego, działacza Solidarności Walczącej, kandydującego na urząd prezydenta Tarnobrzega. Planowany początek konferencji – godz.12.30.

11 Responses to Zapraszamy na relację video-live z konferencji Krzysztofa Wianeckiego, początek godz.12.30

  1. ups Odpowiedz

    10 listopada 2014 at 12:31

    jest 12.31 mam nadzieję, że nie będziemy mieli dziś powtórki z rozrywki z zeszłego poniedziałku

  2. ups Odpowiedz

    10 listopada 2014 at 12:35

    ooooo! Wygląda na to, że będzie Wianecki :)

  3. wojciech Odpowiedz

    10 listopada 2014 at 12:59

    boguś górą :) ogólnie ekipa godna uwagi :) pozdrawiam

  4. wacek Odpowiedz

    10 listopada 2014 at 13:08

    Krzysztof Wianecki, w moich oczach jedyny normalny kandydat na prezydenta, brawo brawo.POWODZENIA

  5. tiff Odpowiedz

    10 listopada 2014 at 13:17

    Bardzo fajna konferencja, ale mi się właśnie zawiesiło nadawanie. Bardzo naturalnie i widać, że z serca, a nie dla kariery. Mam nadzieję, że wygrają.

  6. ups Odpowiedz

    10 listopada 2014 at 13:20

    Super. Wreszcie jakiś świeży podmuch. Głosuję na nich.

  7. Piotr Odpowiedz

    10 listopada 2014 at 13:25

    bo własnie o to w tym wszystkim chodzinajpierw krótko sprecyzować a potem przejść do działania. Myśle że przy takim prezydencie TBG odzyska wiare w lepsze jutro. Gratuluje i powodzenia

  8. tiff Odpowiedz

    10 listopada 2014 at 13:41

    Panie Wianecki, ja bym strasznie chciała żeby Pan wygral, jest Pan moim idolem, wie Pan o tym? ;-)

  9. Kali Odpowiedz

    10 listopada 2014 at 14:48

    O czym on gada? jak samorząd czy prezydent wybuduje sklep na jego nowym osiedlu? Mało spójne, mało konkretne gadanie. Może jest dobrym człowiekiem ale czy kompetnetnym? Jakie ma doświadczenie aby zasiadać na fotelu prezydenckim?

  10. Tomek Odpowiedz

    10 listopada 2014 at 16:44

    Bez poparcia i ze zbyt dużymi ogólnikami nie przekona do siebie wyborców. Mógłby przynajmniej naobiecywać każdemu jak Mastalerz robi.

  11. ups Odpowiedz

    11 listopada 2014 at 10:28

    “Mógł przynajmniej naobiecywać jak Mastalerz”? I jak Mastalerz potem nie dotrzymywać obietnic? No gratuluję pomysłu na PR. Teraz zaczynam rozumieć czemu w tym mieście tak jest fajnie.