Widgetized Section

Go to Admin » Appearance » Widgets » and move Gabfire Widget: Social into that MastheadOverlay zone

Sprawa M.Piasek przeciwko N.Mastalerzowi – zapraszamy na relację video-live z rozprawy

Listopad 13, 2014 12:33 PM

Zapraszamy na relację video-live z rozprawy Marcina Piaska przeciwko Norbertowi Mastalerzowi. Planowany początek transmisji – godz.12.40.

Niestety relacja live nie odbędzie się, sędzia zabronił pokazywania rozprawy w całości.

8 Responses to Sprawa M.Piasek przeciwko N.Mastalerzowi – zapraszamy na relację video-live z rozprawy

  1. kargul Odpowiedz

    13 listopada 2014 at 13:29

    no sąd sądam, ale sprawiedliwość musi być PO naszej stronie. sprawa chyba przegrana, to i pokazać nie można

  2. quatros Odpowiedz

    13 listopada 2014 at 13:39

    Może się mylę ale chyba na wniosek Mastalerza zakazał!

  3. NW24 Odpowiedz

    13 listopada 2014 at 13:44

    Pomimo tego iż obie strony wyraziły zgodę na rejestrowanie procesu, sędzia kazał nam wyłączyć kamerę ( również obecnej na sali MTVT) inaczej wezwie ochronę – tym samym relacji z procesu nie zamieścimy

    • quatros Odpowiedz

      13 listopada 2014 at 18:04

      Aha no to pozamiatane a jest już jakiś wyrok?

      • rozumek Odpowiedz

        13 listopada 2014 at 18:31

        Wyrok? :) Jaki wyrok zapadnie było wiadomo w momencie, kiedy sędzia kazał wyłączyć kamery. Bo jak wytłumaczysz to, że strony nie miały nic przeciwko nagrywaniu rozprawy a sędzia miał? Lepiej wydać wyrok i uzasadnić go bez wiekszej ilości publiczności. Jak tu wierzyć w niezawisłość sądów? No jak?

  4. mieszkaniec_tbg Odpowiedz

    13 listopada 2014 at 15:09

    Rozprawa w trybie wyborczym więc dlaczego niezależny sąd zakazał pokazywania rozprawy? Bał się, że znów jakieś kwiatki wypłyną? Że wyborcy mogą zmienić zdanie na kogo oddać głos? Można powiedzieć wolne media oraz mieszkańcy(co chcieli wiedzieć) dostali w tym momencie kopa. No bo co? Cenzura??? To nie PRL! Cenzurować można poważne procesy ale pomówienie? Jeszcze o taką pierdołę. Ktoś musiał maczać w tym palce, nie uwierzę w niezależną decyzję sądu.

  5. Tommy Odpowiedz

    13 listopada 2014 at 18:25

    Pewnie znowu sprawa odbyła się w jakiejś klitce i sąd chciał mieć trochę tlenu. Trochę szkoda, że nie było video relacji ale w sumie i tak wiadomo jak to się skończyło:
    http://norbertmastalerz.blog.onet.pl/2014/11/13/mam-dwie-wiadomosci-dla-dziennikarza-niezaleznego-obie-zle/
    Najbardziej podoba mi się ten urywek komentarza prezydenta:
    “Ale mam dla niego jeszcze jedną wiadomość. Też złą.Wczoraj spełniłem jego najskrytsze marzenie – pozwałem go do sądu za wierutne kłamstwa, jakie wypisywał o rzekomej aferze z udziałem urzędników UM”. He he! Cóż to za “najskrytsze marzenie”!!! Dawno się tak nie uśmiałem :) )))))) Dzięki Prezydencie za wyzwolenie dużej porcji endorfin :)
    A i za skan wyroku też:
    https://twitter.com/NMastalerz

  6. Szpak Odpowiedz

    13 listopada 2014 at 20:35

    A mnie dawno tak nie było wstyd za kogoś. Prezio pokazuje jaki jest butny, pyszny i z nikim się nie liczy. Chcecie takiego cynicznego włodarza? Miejmy nadzieję, ze będzie jak w przysłowiu : Ten się śmieje, kto sie śmieje ostatni.