Widgetized Section

Go to Admin » Appearance » Widgets » and move Gabfire Widget: Social into that MastheadOverlay zone

Tarnobrzeg: Druga sonda prezydencka

Listopad 14, 2014 3:30 PM

Sześć osób ubiega się o fotel prezydenta miasta Tarnobrzega. Pierwsza tura wyborów odbędzie się w niedzielę 16 listopada.

O urząd prezydenta Tarnobrzega ubiegają się Tadeusz Gospodarczyk (Komitet Wyborczy Wyborców Tadeusza Gospodarczyka), Grzegorz Kiełb (Stowarzyszenie Moje Miasto Tarnobrzeg), Norbert Mastalerz (urzędujący prezydent, popierany przez Platformę Obywatelską), Zbigniew Młodawski (Komitet Wyborczy SLD “Lewica Razem”), Wiktor Stasiak (Prawo i Sprawiedliwość) oraz Krzysztof Wianecki (działacz Solidarności Walczącej).

W pierwszej sondzie, którą zamieściliśmy w  październiku br. zwyciężył Norbert Mastalerz (400 głosów), przed Tadeuszem Gospodarczykiem (375 głosów), Grzegorzem Kiełbem (212 głosów), Wiktorem Stasiakiem (204 głosy), Krzysztofem Wianeckim (123 głosy) i Zbigniewem Młodawskim (33 głosy). Łącznie w sondzie udział wzięło 1 347 internautów.

Tuż przed wyborami zapraszamy do udziału w drugiej sondzie, głosowanie potrwa do piątku 14 listopada włącznie.

Kto powinien zostać prezydentem Tarnobrzega w wyborach 16 listopada 2014

  • Tadeusz Gospodarczyk (30%, 460 Votes)
  • Grzegorz Kiełb (13%, 201 Votes)
  • Norbert Mastalerz (37%, 564 Votes)
  • Zbigniew Młodawski (2%, 25 Votes)
  • Wiktor Stasiak (14%, 214 Votes)
  • Krzysztof Wianecki (4%, 56 Votes)

Łącznie głosujących: 1 520

Loading ... Loading ...

21 Responses to Tarnobrzeg: Druga sonda prezydencka

  1. Pogonić Mastalerza i PO Odpowiedz

    11 listopada 2014 at 16:41

    Materiał dotyczący budowy Parku Technologicznego można obejrzeć w telewizji TVL oraz na stronie internetowej TVL “Pytamy wprost” . Sławomir Kosakowski “nokautuje” Mastalerza,Dybusa, Pudziło i Lisowskiego, na każde swoje zdanie posiada dokumenty i faktury.

    S. Kosakowski – ” Być może jak Pani Budziło chodziła po błocie wewnątrz hali uznała, że jest to posadzka betonowa w 17 %, która jeszcze nie związała, ale to nie jest możliwe. “

    • buddhabar Odpowiedz

      14 listopada 2014 at 09:52

      tylko, ze pani budziło, wtedy w lutym, pracowala w dziale zamowien publicznych, a nie byla naczelnikiem ABI, wiec jak miala widziec te posadzke? kolejne klamstwo kossakowskiego. a ile sa warte te jego papiery to mozna sie przekonac na wlasne oczy w ostatnim z nim materiale. pokazuje niby liste podwykonawcow, niby 57, a w rzeczywistosci na liscie sa architekci, geodeci, czy firmy dostarczajace materialy na budowe. a w mysl prawa nie sa to podwykonawcy, wiec kolejne klamstwo kossakowskiego. niedlugo sad rozstrzygnie, czy kossakowski klamie!!!

  2. tbg Odpowiedz

    11 listopada 2014 at 17:35

    Na pewno nie zagłosuję na Kiełba, bo co to za prezydent, który zamiast zająć się własną kampanią, to oczernia innych i włóczy się po sądach? Dziękuję za takiego kandydata.

    • Wróż Maciej Odpowiedz

      11 listopada 2014 at 18:03

      Ty jakiś głupi jesteś? To przecież Mastalerz go ciąga po sądach!

      • tbg Odpowiedz

        13 listopada 2014 at 22:20

        Nie, nie jestem głupi. Samo to, że w tym sądzie się znajduje, w dodatku nie jako oskarżyciel pokazuje, jakim jest “kandydatem”. Bynajmniej nie popieram również Mastalerza.

  3. Tarnoberg Odpowiedz

    11 listopada 2014 at 18:06

    Głosuję na Grzegorza Kiełba, bo pozostałym tylko na swoich tyłkach zależy, z Mastalerzem na czele!

    • obserwator Odpowiedz

      11 listopada 2014 at 18:27

      żartujesz sobie, im wszystkim zależy na własnych i swoich ludzi tyłkach, nieswoich pogonić, swoimi obstawić, człowieku przecież tutaj chodzi o władze a nie o ludzi: ” Władza tak jak narkotyk, Władza to wielka siła, rodzi miłość i lęk czasami też zabija”

  4. x Odpowiedz

    11 listopada 2014 at 18:13

    podzielam w/w pogląd, tylko i wyłącznie negatywna kampania, w dodatku często kłamliwa- to zbyt mało by porwać tłumy

  5. mieszkaniec_TBG Odpowiedz

    11 listopada 2014 at 19:40

    władzę trzeba zmienić, ci już się nażarli wiec teraz trzeba nowych do korytka. Mastalerz przyjął ciekawą taktykę i nie przedstwił swojego programu od razu aby dziennikarze go nie wypunktowali. Codziennie jeden punkt, codziennie jedna obiecanka wśród zainteresowanych nią. Obieca wszystko i wszystkim aby tylko utrzymać pierwszeństwo dla swoich przy korytku. Dla mnie politycy to najwieksze społeczne miernoty. Wyróżniam tylko trzy kategorie, pierwsi co niczego nigdy sami nie osiągneli i nie osiągną, drudzy co do czegoś doszli ale ciągle im mało i trzecia kategoria to połączenie 1 i 2 oraz chęci władzy.

  6. obsereator Odpowiedz

    11 listopada 2014 at 20:30

    Prezydent Mastslerz to mądry facet,a pan Kielb ?niestety tylko sądy go interesują.

  7. Malmsteen Odpowiedz

    11 listopada 2014 at 20:45

    Politycy to kłamliwe świnie.

  8. Misia Odpowiedz

    11 listopada 2014 at 22:40

    Wiem że to temat wyborów prezydenckich ale ja o wyborach do rady miasta. W ogólnopolskiej tv i prasie pojawiają się informacje o delikatnie ujmując “nietuzinkowych” hasłach wyborczych. Dorzucam do tego kandydata na radnego z naszego podwórka, którego ulotkę znalazłam dziś w skrzynce. Hasło tego pana, podpisującego się jako “działkowiec z ROD Związkowiec brzmi: “Głosując na działkowca, głosujecie na własną działkę” :-)

    • qrewny Odpowiedz

      11 listopada 2014 at 22:55

      Dobre hasło nie jest złe. W środowisku narkomanów będzie miał 100% poparcia :)

  9. vertigo Odpowiedz

    12 listopada 2014 at 08:01

    No urzędniki – klikanie na prezia czas zacząć!

  10. TBG Odpowiedz

    12 listopada 2014 at 08:10

    Myślisz, że jak ktoś pracuje w urzędzie to z automatu uwielbia swojego szefa, pana i władcę? Tu się kolego grubo mylisz.

  11. Igor Odpowiedz

    12 listopada 2014 at 08:17

    Super pomysł z tą sondą dla wszystkich. Wreszcie jakaś normalna a nie jak gdzie indziej głosuje się poprzez płatne smsy. Tam wiadomo kto głosuje i po co. Patrząc na dużą ilość głosujących można powiedzieć że wynik może być zbliżony do rzeczywistego.

  12. op;olp Odpowiedz

    13 listopada 2014 at 08:34

    tak Mastalerz wyłącznie prezydentem nikt inny to jest dobry gospodarz dobry prezydent tylko on!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

  13. zenon Odpowiedz

    14 listopada 2014 at 08:26

    chyba ogłupieliście z NM, kto tu głosuje, zobaczycie kolejną kadencje to zmienicie zdanie

  14. basketmaniak Odpowiedz

    14 listopada 2014 at 17:24

    Mastalerz, obojętnie kto tylko nie ten człowiek, to facet bez zasad i honoru pozatrudniał wszędzie swoich, przykładem jest Pan Grąz Dyrektor OSIRU, ten człowiek powinien być wyrzucony na emeryturę na której już jest a nie odstraszać tarnobrzezan od sportu i traktować każdego kto mu się sprzeciwia jak śmiecia! Jeżeli zwycieży ktokolwiek zwolnijcie tego faceta z tego stanowiskach! Takich właśnie ludzi zatrudnienia Mastalerz

  15. gość Odpowiedz

    14 listopada 2014 at 20:01

    tylko grzegorz kiełb nadaje się na prezydenta!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

  16. vertigo Odpowiedz

    14 listopada 2014 at 21:58

    głosowanie na PiS lub PO świadczy o braku umiejętności podejmowania decyzji, o braku umiejętności racjonalnego myślenia.