Widgetized Section

Go to Admin » Appearance » Widgets » and move Gabfire Widget: Social into that MastheadOverlay zone

Gorąca noc wyborcza w Tarnobrzegu (fotoreportaż oraz video)

Listopad 17, 2014 7:59 PM

Wczoraj odbyły się wybory samorządowe. Jak w całym kraju tak i w Tarnobrzegu w sztabach wyborczych do późnych godzin nocnych oczekiwano na wyniki wyborów.

Przedstawiciele naszej redakcji – Piotrek Morawski i Sylwek Szczepocki “na gorąco” starali się pokazać atmosferę panującą w czterech sztabach: Platformy Obywatelskiej, Komitetu Wyborczego Mojego Miasta Tarnobrzeg, Prawa i Sprawiedliwości oraz Komitetu Wyborczego Tadeusza Gospodarczyka, zbierali również na bieżąco opinie o wynikach głosowania od kandydatów na urząd prezydenta miasta.
Poniżej prezentujemy chronologicznie materiały video z wczorajszej nocy wyborczej.

foto&video: Piotr Morawski
rozmowy przeprowadzał Sylwester Szczepocki

Materiały video bez montażu, z relacji live.  Nie najlepsza jakość obrazu wynikła z braku zasięgu LTE(dwóch operatorów) w sztabach wyborczych(wszystkich) na co redakcja nie ma wpływu.

Sztab wyborczy Platformy Obywatelskiej

Sztab Komitetu Wyborczego Moje Miasto Tarnobrzeg – rozmowa z Grzegorzem Kiełbem

Komitet wyborczy Prawa i Sprawiedliwości – rozmowa z Wiktorem Stasiakiem

Komitet wyborczy Tadeusza Gospodarczyka – rozmowa z Tadeuszem Gospodarczykiem



Sztab wyborczy Platformy Obywatelskiej – rozmowa z prezydentem Norbertem Mastalerzem

Komitet wyborczy Moje Miasto Tarnobrzeg świętuje wynik I tury wyborów prezydenckich

11 Responses to Gorąca noc wyborcza w Tarnobrzegu (fotoreportaż oraz video)

  1. quatros Odpowiedz

    17 listopada 2014 at 20:26

    Mastalerz jak zwykle swoje to nie ja to inni-ciekawe? pytanko kto rządzil przez ostatnie 4-lata? Kiełb,Gospodarczyk a może Stasiak?

  2. magda Odpowiedz

    17 listopada 2014 at 20:48

    przykre ale prawdziwe niestety głupota zawsze wygrywa

  3. hania Odpowiedz

    17 listopada 2014 at 21:52

    brawo Grzesiu zrób porządek z tym towarzystwem

  4. gość Odpowiedz

    17 listopada 2014 at 22:07

    oj my naiwni wyborcy, pamiętajmy jak co cztery lata że z pierwszym dniem po wyborach każdy z tych sześciu jegomości oraz ten który wygra będzie miał nas w daleko w d…e i będzie się liczył tylko własny interes i interes kolesi klakierów, wazeliniarzy i dupowłazów, ludzi malutkich ale wiernych i oczekujących co im ze stołu spadnie /chciałbym doczekać dnia kiedy się pomylę/, już się co niektórzy ślinią na przejęcie władzy jak widać na załączonych obrazkach. Chciałbym przypomnieć przyszłemu Prezydentowi kto by nim nie był a o czym wszyscy zapominają pierwszego dnia po wyborach że Prezydent jest aby służył i pracował dla lokalnej społeczności a nie dla własnej kieszeni-podejrzewam ze każdy z kandydatów jak przeczyta ostatnie zdanie uśmiechnie się i powie ot głupi i naiwny

  5. pijak Odpowiedz

    17 listopada 2014 at 23:24

    Prostacka, pijacka radość.Stop pijakom!!

  6. magda Odpowiedz

    17 listopada 2014 at 23:43

    p. Kiełb zrobi na pewno porządek, w końcu ma wielu popleczników :) p. Wąsika, który prawie zrujnował szpital, p. Dziubińskiego, który doprowadził do ruiny Tarnobrzeg, brawo Tarnobrzeżanie :)

  7. basketmaniak Odpowiedz

    18 listopada 2014 at 09:57

    BRAWO PANIE GRZEGORZU, ZROBIĆ PORZĄDEK Z TYM TOWARZYSTWEM NA POCZĄTEK WYWALIĆ NA ZBITY PYSK CWANIACZKA JAKIM JEST DYREKTOR OSIRU GRĄZ! CZŁOWIEK MASTALERZA I PIERWSZY DONOSICIEL JAŚNIE URZEDUJACEGO!

  8. palik Odpowiedz

    18 listopada 2014 at 10:17

    dość kolesiostwa mastalerzowskiej ekipy.jak dostaną znowu szansę od losu to zabiorą już wszystko dla siebie.
    brutalne zetknięcie z rzeczywistością spotkało platformę miejscą co oddała władzę w mieście i podporządkowała się chłopcu w krótkich spodenkach.
    miejmy nadzieję,że przynajmniej niektórzy się nachapali na tyle gdy wydoili Tarnobrzeg.
    mastalerz won !

  9. operator Odpowiedz

    18 listopada 2014 at 22:47

    Nie można zaufać Grześkowi bo otacza się wasakiem, a temu to się jażń rozdwaja. Zawini, a winę zrzuci na niewinnego, kłamie w zaparte.Ludzie jesteśmy straceni jeśli taki ktoś obejmie władzę!!Ten wasak będzie w-ce prezydentem o grozo!

  10. jagusia Odpowiedz

    18 listopada 2014 at 22:49

    Twój wynik to pokłosie twojej brudnej , negatywnej, kłamliwej kampanii. Gdybyś wygrał uczciwie można by było ci nawet pogratulować i podać rękę .

  11. cosik Odpowiedz

    18 listopada 2014 at 22:54

    Zamknał się mastalerz w gabinecie, prostemu chłopu nie podał na ulicy ręki jak Kiełb, mówi tyle że zanim skończy to nikt nie pamięta co było na początku i ot cała filozofia. Skąd mają ludzie wiedzieć ze telewizja naciąga rzeczywistoś jak do ludzi nie idzie tylko na salonach bawi. Mam nadzieje ze zszedł na ziemię i dało mu to nauczkę . Zrobił tyle dla miasta że szkoda by było za grymas twarzy skreślać go z kandydatury