Widgetized Section

Go to Admin » Appearance » Widgets » and move Gabfire Widget: Social into that MastheadOverlay zone

Tarnobrzeg: Nieoficjalne wyniki wyborów prezydenckich. G.Kiełb i N.Mastalerz w II turze

Listopad 17, 2014 3:15 AM

Według nieoficjalnych wyników w wyborach na prezydenta Tarnobrzega w II turze spotkają się Grzegorz Kiełb ( Komitet Wyborczy Moje Miasto Tarnobrzeg) oraz Norbert Mastalerz (popierany przez Platformę Obywatelską). Grzegorz Kiełb uzyskał w I turze najlepszy wynik – 5701 głosów, N. Mastalerz zaś otrzymał 4849 głosów. Z urzędującym prezydentem minimalnie przegrał kandydat Prawa i Sprawiedliwości – Wiktor Stasiak, na którego swój głos oddało 4762 tarnobrzeżan. Procentowo:  Grzegorz Kiełb – 32,5 %, Norbert Mastalerz – 27,4 %, Wiktor Stasiak – 27,01 %.

Relacja z wieczoru wyborczego w sztabach i rozmowy z kandydatami na urząd prezydenta: http://nadwisla24.pl/2014/11/16/zapraszamy-na-relacje-video-live-ze-sztabow-wyborczych-w-tarnobrzegu/

48 Responses to Tarnobrzeg: Nieoficjalne wyniki wyborów prezydenckich. G.Kiełb i N.Mastalerz w II turze

 1. Andre' Odpowiedz

  17 listopada 2014 at 03:51

  Gratulacje dla p. Grzegorza Kielba. Wypada wiec podziekowac glosujacym mieszkancom za podjecie madrej i przemyslanej decyzji. Mam nadzieje ze w drugiej rundzie ta przewaga glosow bedzie jeszcze wieksza i prezydentem miasta zostanie p Grzegorz Kielb. Miasto potrzebuje ambitnej osoby z realnym planem pobudzenia do zycia naszego miasta i zlagodzenia trudnosci z jakimi borykaja sie mieszkancy. Z gory dziekuje p Grzegorzu i w pelni popieram pana kandydature.

  • Konrad Odpowiedz

   17 listopada 2014 at 08:03

   proszę rodzinę p.Kiełba aby zaniechała wpisywania tu swoich laurek

   • Obywatel Odpowiedz

    17 listopada 2014 at 08:47

    Nie jestem ani z rodziny ani ze sztabu ale jako mieszkaniec tego miasta w pełni zgadzam się z wpisem Andre’

  • ADA Odpowiedz

   17 listopada 2014 at 09:49

   GRATULACJE dla Pana G.Kiełba,zmobilizujemy sie jako wyborcy Pana w IIturze.Powodzenia!

 2. Pawel Odpowiedz

  17 listopada 2014 at 07:33

  Prawda to czy moze w Tarnobrzegu kreca nowe odcinki ‘Kariera Nikodema Dyzmy’ ???

  • norbyzaniedbal Odpowiedz

   17 listopada 2014 at 09:44

   Kręcą “głupi, głupszy” – podając hasło norby, masz szansę zostać dublerem aktora pierwszoplanowego…

 3. anna Odpowiedz

  17 listopada 2014 at 08:05

  Więc na drugą turę nie idę. Chyba że tylko po to by oddać nieważny głos

 4. ogr Odpowiedz

  17 listopada 2014 at 08:17

  Głosowałem na p. Kiełba i zagłosuję znów.Jak obniży podatki o których mówił, to może będą w mieście powstawać różne rodzaje działalności, a nie tylko ciuchlandy, banki itp…

  • Konrad Odpowiedz

   17 listopada 2014 at 08:54

   obniży na bank!

 5. erer Odpowiedz

  17 listopada 2014 at 08:54

  I kolejny paj…ac będzie przez najbliższy rok robił porządki kadrowe.

  • norbyzaniedbal Odpowiedz

   17 listopada 2014 at 09:53

   Nie tyle zrobi porządki kadrowe, co rozwali kolesiostwo i towarzystwo wzajemnej adoracji, które niszczy to miasto nie pozwalając mu się rozwijać.

   Jest takie powiedzenie: “stojąc w miejscu, cofasz się”
   Tarnobrzeg i mam tu na myśli zarząd miasta – nie tyle stoi w miejscu, co z każdym dniem stawia zdecydowany krok wstecz na drodze rozwoju – szeroko rozumianego.

   Jestem przekonany, ze Kiełb będzie współpracował ze Stasiakiem i z każdym innym, który tej współpracy będzie chciał.

   Współpracy, która pchnie miasto do przodu – bo z tego będzie rozliczany.

   Głosowałem na Kiełba i powtórzę swój wybór.

 6. Konrad Odpowiedz

  17 listopada 2014 at 09:07

  jak stanę przed wyborem Kiełb / Mastalerz to głosuję obiema “ręcami” na Norbiego

  • Obywatel Odpowiedz

   17 listopada 2014 at 09:23

   Czyli wybierasz nienormalność i kolesiostwo…

  • norbyzaniedbal Odpowiedz

   17 listopada 2014 at 09:47

   Postaw przy tym kropkę uderzając dynamicznie głową w stół.

   Mastalerz to największa porażka tego miasta.

 7. marek Odpowiedz

  17 listopada 2014 at 09:35

  Mastalerza czas się skończył,4 lata zmarnowane.

 8. jaca Odpowiedz

  17 listopada 2014 at 09:47

  Nowy prezydent i nowy Tarnobrzeg. Brawo Tarnobrzeżanie! Widać chodzą do wyborów mądrzy ludzie! Zakończcie tą obłudę i ten biznes obecnie panujących – czas żeby ktoś zajął się miastem a nie własnymi kieszeniami! Ludzie nie są głupi.Nie odpuście drugiej tury- każdy głos się liczy.

 9. notariusz Odpowiedz

  17 listopada 2014 at 09:58

  podatki są kwestią krajową , ale możliwe ze Pan Grzegorz , Grzesiek Kiełb ma tak mocne zaplecze które wymusi na parlamencie obniżenie podatków .
  a tak serio przykro patrzeć, jak dużo głosów otrzymał Pan Grzegorz , Grzesiek Kiełb. dotychczas nie zrobił nic , potrafi tylko oczerniać , powrót do żony to też na potrzeby wyborów? że niby jest Pan takim przykładem , banery wyborcze na takiego Pana kreują , ludzie otwórzcie oczy to kolejny niespełniony marny człowieczek. jak pisałem na innym portalu, dwa lata na naukę jak kraść i obsadzić swoich a potem może coś porządzę :)

 10. Tarnobrzeski Patriota Odpowiedz

  17 listopada 2014 at 09:59

  Szkoda Stasiaka, chyba nie był gorszy od obu finalistów. Nie mam nic przeciwko Grzegorzowi Kiełbowi, ale obawiam się, że jest w tej grze tylko wynajętym statystą, a prawdziwi bohaterowie tej rewolty snują się gdzieś na drugim i trzecim planie i tylko czekają, żeby dalej nas rzeźbić. Coś to nasze miasto nie ma szczęścia do dobrych gospodarzy, w miejsce jednego zgniłego układu wchodzą tylko nowe mafijne układy. Szkoda tylko, że kolejny raz wybory w Tarnobrzegu wygrywa się w takim samym stylu: kopiąc, gryząc i plując na konkurencję…

 11. HM Odpowiedz

  17 listopada 2014 at 10:03

  Tu nie chodziło o to ze kiełb jest dobrym kandydatem,tylko tak jak 4 lata temu wszyscy mieli dość dziubińskiego a ze mastalerz kandydował ,to ludzie mu zaufali,niema sie co przywiązywać do prezydenta bo można go zmienić, a czy będzie lepszym prezydentem?? nie sądze,jestem tylko ciekawy czy na dzień dobry kiełb w.wąsika zrobi wice….jeżeli tak to zacznie tak samo jak norbi,uderzajcie na mecz z góra za 2 tyg bo to początek końców 2 ligi, a szkoda…

  • Pat Odpowiedz

   17 listopada 2014 at 16:45

   Mnie to nie przeszkadza. Mogę chodzić i na III lige. Może w końcu i w Klubie Siarka zacznie być normalnie.

 12. Przesiebiorca Odpowiedz

  17 listopada 2014 at 10:07

  Panie Kiełb tak się cieszę!!!!!!!!!!!!!! Gratuluję!!!!!!! jest Pan wielki!!!!!!!!!!

 13. Tarnobrzeski Patriota Odpowiedz

  17 listopada 2014 at 10:19

  Chyba nie macie złudzeń, że wybieracie “swojego” człowieka, który zadba o Wasze sprawy. Przecież wszyscy kandydaci to poustawiani prezesi i członkowie rad nadzorczych, ludzie z innej klasy społecznej i innej kasty. Jakie my mamy z nimi wspólne interesy? Czy oni stoją tak jak my w kolejkach do lekarzy i pracują tak jak my na umowach śmieciowych i na koniec miesiąca nie śmierdzą groszem? Chyba najwyższa pora, żeby lud Tarnobrzega się zmobilizował i zorganizował własną listę na następne wybory samorządowe w 2018 roku. Nie listę partyjną i nie sponsorowaną przez mafie biznesowe, tylko listę normalnych, uczciwych, uprzejmych i uczynnych ludzi, którzy znają codzienne problemy zwykłych mieszkańców, bo sami się z nimi borykają. Tarnobrzeg ma przed sobą przyszłość, tylko trzeba to miasto wreszcie oddać pod rządy mieszkańców!!!

 14. JA Odpowiedz

  17 listopada 2014 at 11:15

  Kiełb a za nim stoją Wąsik, Dziubiński, Piasek itp. To są oszołomy!!! Oni chcą rządzić NASZYM Tarnobrzegiem bez programu, kłamiąc, oszukując, pisząc i mówiąc nie prawdę. Ludzie opamiętajcie się!!!!! To ta ekipa dopiero może zapędzić Tarnobrzeg w długi, kryzys i brak rozwoju. Patrząc na nich to chce się wymiotować. Dziubiński co zrobił gdy rządził miastem a Wąsik gdy rządził Szpitalem jako dyrektor. Chcecie powrotu starego – to co było przez 12 lat???. To będzie “ta normalność” panie G. Kiełb?. Brawo

 15. Juli Odpowiedz

  17 listopada 2014 at 11:27

  Panie notariusz, chodzi o podatki lokalne, nie słyszał pan o takich? Np. dla inwestorów, od transportu, psów itp.

 16. hs Odpowiedz

  17 listopada 2014 at 11:30

  gratulacje dla panazawsze uwazam ze trzeba glosowac na madrych i komnptetnych ludzi ludzi ktorzy sa kreatywni i potrafia cos pozytecznego i dobrego zrobic dla zwyklych ludzi bede glowoac na pana w drugiej turze takich ludzi nam potrzeba

 17. bostan Odpowiedz

  17 listopada 2014 at 11:36

  Mam nadzieje ze po wyborze na prezydenta Tarnobrzega Grzegorza Kielb, bedzie w koncu w Urzędzie jakas zmiana na lepsze i nie po obsadza On tak jak p. Mastalerz ludzmi swoimi co na niczym sie nie znaja, i Urząd bedzie dla ludzi a nie odwrotnie.

 18. cierpiaca Odpowiedz

  17 listopada 2014 at 11:39

  pan Kelb to madry czlowiek glosujcie na niego wykaze sie napewno pozdrawiam

 19. jagusia Odpowiedz

  17 listopada 2014 at 11:44

  Pozwalniają Mastalerza Prezesów a zatrudnia Swoich Preziów… za trochę większą kasę. Będzie to samo co było. Tylko forsa do innej kieszeni. Tylko przy Mastalerzu wkoło zmieniało się a teraz znów czeka nas 4 lata stagnacji i zadłużenia miasta bo jak obniżymy podatki to trzeba wsiąść kredyt na utrzymanie oświaty i z projektów unijnych nici. To prosta matematyka samorządowa niestety nasi mieszkańcy nie maja o tym bladego pojęcia. Uwielbiają karmić sie kłamliwą sensacją brukowców .

  • Konrad Odpowiedz

   18 listopada 2014 at 08:07

   bo gdzie 2 Polaków tam 3 zdania a jako nacja cenimy cwaniactwo

 20. karolina Odpowiedz

  17 listopada 2014 at 11:57

  w tym przypadku trzeba chyba wybrać mniejsze zło, nie wiem tylko, kto jest tym tzw. ‘mniejszym złem’. miałam do końca nadzieję, że w II turze spotka się stasiak i kiełb i byłabym o wiele spokojniejsza, bo głosowałabym na stasiaka. jeszcze z rok temu jak nie mniej, nikt o kiełbie nie słyszał, a teraz proszę. chciałabym żeby tu było normalnie, a czuję, że będą przepychanki i nic więcej, żadnej współpracy tylko wyzwiska, szukanie skandali itd, podobna sytuacja jak Kopacz-Kaczyński…wstyd i nic więcej, szkoda tylko, że my zwykli ludzie cierpimy na tym, a oni będą się bawić przy korycie. mam wielki dylemat na kogo głosować w II turze

 21. bostan Odpowiedz

  17 listopada 2014 at 11:57

  Dla mnie liczy sie praca w Urzędach jak jestem potraktowany, za Tego Prezydenta szkoda slów . Naprawdę niektorzy nie maja pojecia po co tam siedza.Nic z tym nie zrobil.

 22. Bzyku Odpowiedz

  17 listopada 2014 at 12:02

  Ludzie, przecież Kiełb to “słup”, kompletne zero, człowiek podstawiony przez Lenarda, prezesa TSM… Żenujący tak samo jak Mastalerz, nie wiadomo, który gorszy… Niestety W. Stasiak i T. Gospodarczyk nie mają takiego “przebicia” w mieście, tzn. w komisjach wyborczych – tak, bo jak wytłumaczyć to, że człowiek znikąd dostaje ponad 5700 głosów, a urzędujący prezydent o 22:00 w niedzielę ma już na mieście plakaty nawołujące go głosowania na niego w II turze wyborów? Ludzie, obudźcie się!

 23. blady Odpowiedz

  17 listopada 2014 at 13:17

  Jeden i drugi chuja zrobi dla Tarnowsi. Oni ida po to na te stolki ze by bylo im i ich rodzinom dobrze. Reszta to dla nich frajerzy. iI tak od do 4 lata i nastepny koryciarz. Nie glosuje bo i takwybiora potwora. A dla mnie stworki u wladzy to nie ludzie to sepy bez duszy sumienia po prostu swinie, Tylko ze swinia wie jak sie zachowac

 24. FC Odpowiedz

  17 listopada 2014 at 14:23

  Tarnobrzeg ogłupiał. Kiełb na prezydenta? Ludzie, litości!

 25. i Odpowiedz

  17 listopada 2014 at 14:31

  Nieeeee! Tylko nie Kiełb!
  Na kogo wy głosujecie?!

 26. Elizeusz Odpowiedz

  17 listopada 2014 at 14:49

  Kiełb posługuje się kłamstwem, nie ufam takim ludziom. W TV TSM propaganda gorsza niż za Gomułki. Widać na co spółdzielnia wydaje pieniądze. Kłamstwa mają krótkie nogi, i muszą szybko nimi przebierać by nadążyć za prawdą. Jeśli Kiełb zostanie prezydentem, nie będzie już musiał “przebierać szybko nóżkami” i zobaczymy jaki z niego “Wybawiciel”.

 27. ja Odpowiedz

  17 listopada 2014 at 15:00

  Czytam w komentarz że gorzej niż za Mastalerza na pewno nie będzie,ale ja znam dobrze kolegów z MMT (w większości sieroty po Dziubińskim,gdy Tarnobrzeg był miastem miodem i mlekiem płynący :-) )i jestem się stanie założyć o to……….

 28. Szpak Odpowiedz

  17 listopada 2014 at 16:24

  To bylo do przewidzenia ! Teraz będzie wylewana żółć na Kiełba. I to najbardziej aktywni będa ci, którzy przez te tłuste lata otrzymywali profity z bycia świta prezydencka. Oj , trzeba walczyc o koryto, nieważnie jakimi środkami.
  A wystarczyło tylko nie byc przez 4 lata klakierem i prostowac szefa w swych narcystycznych zapędach, dla dobra nas wszystkich. Nalezało mądrze wykorzystac swój czas, a nie mieć teraz pretensji do wyborców i ich obrażać. Po co teraz obiecywac tysiące miejsc pracy? Nic nie stalo na przeszkodzie by je przez 4 lata tworzyć,a nie rzucać klody pod nogi tym, co odwazyli się pomimo utrudnień tu pozostać. Ech, refleksji się u wodza nie spodziewam, tylko pretensji do wszystkich wokół.

 29. ujytf Odpowiedz

  17 listopada 2014 at 18:37

  Glosujcie na mastalerza kiełb to dno i wróci pijak dziubinski co za nasze pieniadze chlał wóde co dziennie i nic sie w miescie niedzialo bida bida tylko Mastalerz pamietajcie to dobry człowiek tylko Mastalerz na niego tylko glosujcie kiełb co chwile pisze kłamstwa na Mastalerza mastalerz jest ok na mastalerza glosujcie

  • Tarnobrzeżanin Odpowiedz

   17 listopada 2014 at 19:44

   Podaj chociaż jedną inwestycję jaką zrobił Mastalerz.
   Czekam z niecierpliwością na odpowiedź.

   • Tbg Odpowiedz

    18 listopada 2014 at 17:26

    jedna to proszę: remont Warszawskiej od Shella do Wielowsi i cała masa dróg pobocznych których nazw nie chce mi się wymieniać. Nie wiem jak Ty ale ja i pewnie pół Tarnobrzega to odczuło. To tylko jedna bo tak prosiłeś, jak by co to pisz mogę podać więcej.

 30. janusz Odpowiedz

  17 listopada 2014 at 19:44

  Kielb jezeli wygra to nic nie zmieni, zadzic bedzie TSM w osobie prezesa oraz wasik. Obecnego prezia tez mi nie zal uwazam ze zmarnowal 4 lata jezeli chodzi o tbg, prywatnie tez podejzewam ze jeszcze w planach norbi z kilkoma kolesiami mial zamiar zgarnoc troche z tego tortu. A ja coz nie widzac przyszlosci dla tbg postanowilem opuscic ten grajdol i nie myslalem tu tylko o sobie a przedewszyskim o dzieciach.A jako ze mam 45 wiosen to uwazam ze podjolem naprawde bardzo odwazna decyzje zyciowa. wiec panowie byli i obecni jak rowniez przysli panowie Prezydeci dziekuje wam za to zmarnowaliscie moje jak i wielu innych ludzi zycie.A dodam tylko ze postanowilem opuscic nie tylko tbg ale rowniez PL.

 31. Rolo Odpowiedz

  17 listopada 2014 at 21:55

  Kiełba nie znam, ale o Wąsiku wiem wiele, uczciwością on nie grzeszy, za Chiny Ludowe nie zagłosuję na Kiełba, boję się Wąsika u władz, a jak pomyślę, że on będzie wiceprezydentem to się boję.

 32. Szpak Odpowiedz

  17 listopada 2014 at 22:07

  Muszę wziąć w obrone Kiełba ,bo dość mam juz nazywania go kłamcą. Gdyby nie on nie dowiedzielibysmy się o różnych skrywanych sprawach. Nikt poza nim nie miał cywilnej odwagi by pokazac niepodkoloryzowaną rzeczywistość, jaka zmalowała nam sitwa prezydencka. O działkach za śmieszne pieniądze, o parku i podwykonawcach, o traktowaniu inwestorów, o rodzinnych przetargach, o wymuszonych głosach poparcia, itd. Mnie tej wiedzy starczyło, zeby głosu na włodarza nie oddać. A czy procent zadłużenia jest taki podany w gazecie a nie inny to juz dla mnie nie ma większego znaczenia. Skoro włodarz wytknął tylko marne nieścisłości a wszystko pozostałe w gazecie jest prawdą, to mnie ta pozyskana wiedza wystarcza do dokonania słusznego wyboru. Panie Kiełb, dziękuję za otworzenie oczu. Nie banery włodarza, plakaty i ulotki, tylko poproszę o podanie jakiegos spektakularnego sukcesu w pozyskaniu dla miasta. Bo chyba nie Dody, czy Lady Panku.

 33. klim Odpowiedz

  17 listopada 2014 at 23:03

  Moi drodzy, jak widzicie oficjalnych wyników jeszcze nie ma. Różnica między drugim i trzecim kandydatem jest znikoma, co świadczy, że mogą być ponownie liczone głosy. Sprawa jest otwarta co do drugiej tury, więc nie przesądzajcie, że Kiełb zostanie prezydentem, lub czy Masztalenka w drugiej turze nie ma szans idt.

 34. Rolo Odpowiedz

  18 listopada 2014 at 00:07

  Gdyby był Kiełb-Stasiak to chyba większe szanse miał by Stasiak, elektorat Mastalerza raczej by zagłosował na Stasiaka. A w opcji Kiełb-Mastalerz to elektorat PiSu pewnie pójdzie na Kiełba. Mastalerz powinien się po domach przespacerować, trochę narcyzym schować i działać, TvL zrobiło mu jednak plecy.

 35. patelmiszcz Odpowiedz

  18 listopada 2014 at 10:32

  głosujcie na dyktatora,w następne 4 lata to ze świtą nawet kostkę z placu czerwonego podprowadzą.

 36. mysza Odpowiedz

  19 listopada 2014 at 11:23

  skąd pieniądze na kampanię wziął Kiełb? Jest bezrobotny bo zwolniono sorry sam się zwolnił z urzędu….Dwa miesiące chodził od domu do domu…. twierdzą że ma pracę- czyli ten człowiek robił sobie kampanie w godzinach pracy bo nikt z nas nie ma dwóch miesięcy urlopu. Jeśli taka to normalność to temu panu dziękujemy . Powtarzam pytanie skad pieniadze na kampanię ? Moze wystarczy popatrzęc na zdjecia z wieczoru wyborczego i miejsca gdzie on był. Odpowiedz prosta. Na tym krysztale same rysy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>