Widgetized Section

Go to Admin » Appearance » Widgets » and move Gabfire Widget: Social into that MastheadOverlay zone

Grzegorz Kiełb apeluje do urzędników tarnobrzeskiego magistratu i deklaruje: Nikogo z urzędu nie zamierzam zwalniać (video)

Listopad 18, 2014 11:54 PM

- Urzędnicy są straszeni w Urzędzie Miasta, że jak Kiełb Grzegorz zostanie prezydentem to nagle zaczną tracić pracę. Proszę mnie nie mierzyć miarą obecnego prezydenta, ja nikogo z urzędu nie zamierzam zwalniać – mówił podczas dzisiejszej konferencji prasowej Grzegorz Kiełb, ubiegający się o stanowisko prezydenta Tarnobrzega. – Pracowałem z wami przez 13 lat, świetnie wiem kto z was czym się zajmuje, jakimi jesteście fachowcami. Apeluję jeszcze raz proszę nie nabierać się na tą demagogię, rozsiewaną przez zwolenników Norberta Mastalerza – dodał.

Kolejną kwestią poruszoną przez G.Kiełba były talony świąteczne dla pracowników oświaty. – Proszę sobie wyobrazić, że talony świąteczne dla nauczycieli będą wypłacone miesiąc przed świętami. To jest taka swoista kiełbasa wyborcza – mówił kandydat na prezydenta. W trakcie konferencji G.Kiełb zaapelował również do prezydenta Mastalerza. – Panie prezydencie proszę się skupić na swoim programie a nie na oczernianiu mnie w internecie.

Więcej w materiale video.

Gościem konferencji G.Kiełba był nowo wybrany burmistrz Baranowa Sandomierskiego, Marek Mazur. Podobnie jak od wójta gminy Grębów tak i od burmistrza Baranowa Sandomierskiego G.Kiełb uzyskał poparcie jako kandydat na prezydenta Tarnobrzega. Więcej w materiale video.

foto&video: Piotr Morawski

39 Responses to Grzegorz Kiełb apeluje do urzędników tarnobrzeskiego magistratu i deklaruje: Nikogo z urzędu nie zamierzam zwalniać (video)

  1. Ancia Odpowiedz

    19 listopada 2014 at 00:23

    Matko, ale się cieszę! Mieszkam w Tarnobrzegu, ale pracuje poza. nareszcie razem, nareszcie partnersko!!! supcio!!!!! Panie Gresiu Panu bardzo dziękuje, jak miło, jak ciepło. ciumaki dla Pana yupiiiii

  2. naczelnik Odpowiedz

    19 listopada 2014 at 00:35

    Trzymam za słowo. Skoro nikogo Pan nie zwolni to bardzo się cieszę. W pana wypowiedzi nie słychać(widać) “” lub * z dopiskiem: moja wypowiedź nie dotyczy naczelników. W takim razie zagłosuję na pana. Pozdrawiam i do zobaczenie w urzędzie.

  3. Kizia Mizia Odpowiedz

    19 listopada 2014 at 00:36

    Ancia, idź na całość !!!

  4. Dzikovia Odpowiedz

    19 listopada 2014 at 02:39

    Info News !!!
    Znaczna część pracowników UM i ich rodzin a także pracowników jednostek podległych nie poprze niestety swojego chlebodawcy w osobie obecnie urzędującego prezydenta tylko odda glosy na kandydata Grzegorza Kiełba. Grzegorz jesteśmy z Tobą chociaż głośno się o tym nie mówi. Mówimy dość nieudolności i niekompetencji !!!

  5. quatros Odpowiedz

    19 listopada 2014 at 07:18

    O! i to mi się podoba!

  6. Marcus Odpowiedz

    19 listopada 2014 at 07:47

    Nieudolność medialna Grzegorza Kielba to zaleta.Obecny wygadany, medialny a jakoś tak czujemy sie oszukani.

  7. Edek Odpowiedz

    19 listopada 2014 at 07:55

    Zobaczymy, panie Kiełb, zobaczymy…
    Już werbujesz swoich?

  8. gość Odpowiedz

    19 listopada 2014 at 08:00

    Mam nadzieję, że jednak obecnych naczelników się Pan pozbędziesz oraz co niektórych urzędników, oczywiście z dyrektorami szkól na czele, którzy “uczciwie” wygrywali konkursy bijąc o głowę innych kandydatów.

  9. Paweł Odpowiedz

    19 listopada 2014 at 08:00

    Czy naprawdę jesteście tak tępi żeby oceniać prezydenta w kategoriach miły niemiły? Nikt nie patrzy na wyniki pracy i na to czy ktoś potrafi gospodarować miastem tylko na to jak się wypowiada. Z tego wynika ze mamy w tbg kilkanaście tysięcy potencjalnych prezydentów którzy spełnią wasze oczekiwania barany.

    • Wyborca Odpowiedz

      19 listopada 2014 at 09:20

      Tutaj chciałbym się zgodzić z przedmówca, może trochę za ostre słowa, ale rzeczywiście wydaje mi się, że za bardzo ludzie skupiają się na cechach charakteru a nie na rzeczywistych efektach działalności. Zwracając uwagę na to, kto stoi za kandydatem Kiełbem i patrząc na działalność tych ludzi w przeszłości, mój wybór z tego wszystkiego to obecny prezydent.

  10. FC Odpowiedz

    19 listopada 2014 at 08:48

    Kiełb jesteś największą porażką tych wyborów.

  11. inny Odpowiedz

    19 listopada 2014 at 09:01

    Zadałem sobie trud i oglądnąłem fotorelacje z udziałem Grzegorza Kiełba i bardzo mnie śmieszą komentarze co do elokwencji tegoż Pana.Ciekawe czy Ci , którzy go krytykują w tym względzie chociaż go wysłuchali.Ja jak słucham Norberta Mastalerza no widzą,o przepraszam nie słyszę żadnej różnicy,dla mnie obaj reprezentują ten sam poziom (raczej pozytywny).
    I jeszcze jedna taka sprawa,czy ktoś mógłby rzetelnie napisać jakie inwestycje są dziełem Pana Mastalerza – ale chodzi mi o takie jego autorskie a nie takie które on tylko dokończył (typu stadion czy park technologiczny)- bo ja to wiem że On chyba tylko HEJNAŁ wymyślił.

  12. Jerzy Odpowiedz

    19 listopada 2014 at 09:08

    no co ty, obok urzędu powstały dwie inwestycje, zainwestowano w lokalnego artystę, powstały dwie pomniko-ławeczki. Dziubiński przez 12 lat nie zrobił nawet jednej! Więc nie ujmujcie obecnemu.

    • Tarnoberg Odpowiedz

      19 listopada 2014 at 11:03

      Mówisz o tej pryzmie im. Pawłowskiego koło Białego Domu?

  13. katon.pl Odpowiedz

    19 listopada 2014 at 09:22

    Jak mawiał starożytny trybun ”Kartaginę należy zniszczyć” tak dzisiaj właściwym jest twierdzenie, że ”Mastalerz musi odejść” . Jako rodowity Tarnobrzeżanin przez całe lata obserwowałem jak moje miasto niszczą różnej maści prezydenci. Ale bezsprzecznie najgorszy z nich jest/był P.Mastalerz ze swoją gwardią Redźków, Kołków i inteligentnym inaczej St.Uzielem….
    Pan G. Kiełb do tej pory nie dał się uwikłać w jakieś układy , sitwy , partie itp, dlatego otrzyma mój głos i mandat zaufania.

  14. inny Odpowiedz

    19 listopada 2014 at 09:25

    No tak, te ławeczki :}
    Jak wygra drugą turę to chyba powstanie trzecia z wizerunkiem wiadomo kogo, chyba , że powstanie na ulicy Mastalerza.
    Chodzi mi o jakieś poważniejsze inwestycje, jeśli są takowe.

  15. Milek Odpowiedz

    19 listopada 2014 at 10:09

    Kiełb nie jest uwikłany w żadne układy, sitwy, partie?

    Masz klapki na oczach.

    Nie trzeba długo szukać w sieci. Tadam!:

    Zarząd Stowarzyszenia Moje Miasto Tarnobrzeg:
    Wojciech Wąsik – Prezes Zarządu
    Jan Dziubiński – Wiceprezes Zarządu
    Dariusz Bożek – Wiceprezes Zarządu
    Paweł Wolski – Skarbnik Zarządu
    Andrzej Wójtowicz – Sekretarz Zarządu

    za: http://www.mmtarnobrzeg.pl/stowarzyszenie/wladze

    • katon.pl Odpowiedz

      19 listopada 2014 at 11:37

      Nie widzę pośród tych nazwisk P.Grzegorza Kiełba,który jest przez w/w stowarzyszenie jedynie popierany .Jak do tej pory nie słyszałem ,aby odnotowano przypadek dojenia miasta z pieniędzy przez P.Kiełba —
      w przeciwieństwie do opinii o P.Mastalerzu , P Dzubińskim i ich pretorianach/urzędnikach.
      Oddam głos na P.Kiełba.

  16. tbg Odpowiedz

    19 listopada 2014 at 10:56

    Pewnie niech mastalerzowych urzędników zostawi ale niech im da wypłaty jak każdy ma w urzędzie a nie 3 razy większe. Niech mastalerz odpowie w jakiej wysokości wypłaty mają panie z biura rady miasta, szefowa kadr, naczelnik organizacyjnego, komunalnego, edukacji, architektury z kancelarii prezydenta i kilka osób namaszczonych.

    • NM Odpowiedz

      19 listopada 2014 at 11:08

      Wszystkim im się należą nagrody jeszcze, za rzetelne dojenie miasta!! I nawet w ostatni dzień urzędowania, naprędce wydam im z publicznych pieniędzy, jeszcze po dużej bańce.

  17. Franek Odpowiedz

    19 listopada 2014 at 11:32

    Jakie macie marne pojęcie o zarobkach.
    Gadki typu “coś, ktoś, kiedyś”. Konkrety, konkrety..

    Tylko bluzgać umiecie, ot taki elektorat Kiełba. Oczywiście szacunek dla normalnych, rozsądnie myślących wyborców.

    STOP pieniaczom.

  18. nauczyciel Odpowiedz

    19 listopada 2014 at 12:17

    Panie Grzegorzu ma Pam złe informacje odnośnie talonów na święta, muszę Pana zmartwic ponieważ rok temu tez talony były miesiąc przed świętami i dwa lata temu tez. No chyba ze juz w tedy była to kiełbasa wyborcza. Prosze przyjąć zaproszenie na debatę bo mam do Pana kilka pytań odnośnie oświaty w mieście.

  19. TEŻ Odpowiedz

    19 listopada 2014 at 12:29

    a ja kurwa niemam talonów,skoro w UM dostają talony na święta za nasze pieniądze to ja też chce!!!!

  20. nauczyciel Odpowiedz

    19 listopada 2014 at 12:33

    W UM talów nie ma.

  21. Jureczek Odpowiedz

    19 listopada 2014 at 13:39

    Kiełbik – podejmiesz się debaty? Czy nadal ciepło w majtkach?

  22. Olek Odpowiedz

    19 listopada 2014 at 14:40

    Podoba mi sie facet. Myślę, że szarpnie upadającym miastem do przodu.

  23. Szpak Odpowiedz

    19 listopada 2014 at 14:55

    Podgrzewanie tematu debaty jest juz smieszne i żenujące. Dlaczego Wódz ma kazać stawić sie w określonym przez siebie miejscu? Czasy takich nakazów, wydawania dyrektyw i straszenia już się mam nadzieję konczy. Kiełb przeciez nie odmówił wzięcia udziału w debacie, zaproponował neutralny grunt i ma do tego prawo.Widzę Kielba, słysze jego wypowiedzi i nie mam wrażenia , że jest arogancki, pyszny jak Mściwy. dlatego apel do korytkowych: Dajcie spokój z tym obrażaniem KIelba. Już czas pogodzić sie z tym ,ze także lud zobaczył i wykrzyczał w głosowaniu KRÓL JEST NAGI !

  24. ja Odpowiedz

    19 listopada 2014 at 15:14

    Kolego Szpak to nich sobie Grzesiu rządzi neutralnym gruntem skoro Tarnobrzeżan ma w dupie .Przed pierwszą turą mówił zupełnie co innego,teraz już zupełnie co innego.To może jak wygra też bedzie mówił co innego??Chcę wiedzieć na jaką osobę i jaki program dla mnie i mojej rodziny mam głosować, a nie na steki frazesów czytane z kartki

  25. zaniepokojony obywatel Odpowiedz

    19 listopada 2014 at 16:26

    PROSIMY O DEBATĘ. ODWAGI PANIE GRZESIU.

  26. J. Odpowiedz

    19 listopada 2014 at 16:37

    W takim razie niech wystraszony Kiełb sam zorganizuje debatę z udziałem mieszkańców i mediów. Myślę, że nie będzie to problemem dla obecnego włodarza.
    Ale jak się nie ma programu, to ciężko coś powiedzieć…

  27. jagusia Odpowiedz

    19 listopada 2014 at 16:44

    Jestem urzędnikiem i przez pana Kiełba osobiście zostałam zapytana czy się już pakuję

  28. urzedasy Odpowiedz

    19 listopada 2014 at 21:06

    to spakuj się Jagusia zamiast sypać ploteczkami. Jak już się spakujesz idź do NM na skargę… poczekajmy do II tury się wszystko wyjaśni :)

  29. Horyń Odpowiedz

    19 listopada 2014 at 22:15

    Istna nienawiść przemawia z oczów GK, masakra jakaś..

  30. Juli Odpowiedz

    19 listopada 2014 at 23:27

    Bardzo mi się podoba wpis PANA SZPAKA, zgadzam się z panem w stu procentach.
    Natomiast dla niekulturalnego (zeby nie określić dosadniej) pana “ja” mam krótką odpowiedź. Wybór debaty na neutralnym gruncie świadczy o mądrości pana Kiełba i ucięcia knucia mastalerza w zarodku. A wnioskowanie przez ciebie, ze tym sposobem Kiełb ma w d…. mieszkańców swiadczy jedynie o twoim ograniczeniu umysłowym w stopniu głebokim.
    Brawo Panie Kiełb, ma pan mój głos, mojej rodziny, przyjaciół, sąsiadów i znajomych. Powodzenia!!!

    • DD. Odpowiedz

      20 listopada 2014 at 07:49

      Dorzuć jeszcze psa i kota.

      Włącz lepiej mózg, bo tym wyborem, ponosisz odpowiedzialność za przyszłość miasta.

  31. Edward Odpowiedz

    20 listopada 2014 at 07:49

    Kiełb bądź facetem z jajami, a nie szczurem, chowającym się w norze.

    Masz program to go pokaż na debacie.

    Jesteś hipokrytą, pacynką poruszaną przez Dziubińskiego i Wąsika, którzy znając życie zasadzą ci kopa na tyłek przy możliwej okazji. Tacy ludzie nie lubią dzielić się władzą.

  32. absolut Odpowiedz

    20 listopada 2014 at 10:09

    W przypadku gdy ten kandydat bez programu zostanie prezydentem przez pierwszy rok swojej kadencji po swieci na eliminacie ludzi swojego poprzednika. Beda zwalniani wszyscy! Od dyrektorow placowek podlegajacym prezydentowi przez nauczycieli, urzednikow az po sprzątaczki! Przez kolejny rok bedzie zastanawial sie co by tu w miescie zmienic. W trzecim roku bedzie staral ske o pieniadze z unii, ktorych i tak nie dostanie ze wzgledu na kiepskie pomysly a w czwartym roku bedzie budowal, kto wie czy skonczy… Jego jedynym celem jest zniszczenie czlowieka, ktory aktualnie zasiada na fotelu prezydenta.

  33. Bobo Odpowiedz

    20 listopada 2014 at 11:51

    To co napisał absolut to całkowita wizja pseudoprezydentury Kiełba.
    Zwykły wyborca nic nie zyska, a straci. Zyskają znajomi, rodziny Kiełba, Wąsika, Dziubińskiego, sztabowców MMT, pracowników TVL (chociaż to jedna klika z pismakami z MMT).

    Zobaczycie. Dalej głosujcie przeświadczeni, że plucie na obecnego prezydenta to jedyna droga na uczynienie z TBG miasta prosperity.

  34. WALUŚ Odpowiedz

    20 listopada 2014 at 17:17

    a ja mam nadzieję, że moi znajomi pracujący w UM nie będą mojej rodziny nakłaniać do głosowania na pana mastależa.