Widgetized Section

Go to Admin » Appearance » Widgets » and move Gabfire Widget: Social into that MastheadOverlay zone

Tarnobrzeg: Prezydent Norbert Mastalerz zaprasza na debatę Grzegorza Kiełba. Kontrkandydat odmawia udziału (video)

Listopad 18, 2014 7:53 PM

Starający się o reelekcję prezydent Tarnobrzega Norbert Mastalerz zaprosił dzisiaj swojego kontrkandydata Grzegorza Kiełba na debatę przed II turą wyborów. Grzegorz Kiełb odmówił udziału w wydarzeniu.

Debata zaproponowana przez prezydenta Mastalerza miała odbyć się w Tarnobrzeskim Domu Kultury w najbliższą sobotę. Uczestnicy mieli odpowiadać na sześć pytań przygotowanych przez trójkę dziennikarzy reprezentujących Super Nowości, Tygodnik Nadwiślański i Radio Leliwa. Debata miała odbyć się z udziałem publiczności.

- Szanowny Panie, czas porozmawiać o konkretach, o naszych programach, o Tarnobrzegu. Debata jest najlepszą formą do skonfrontowania tego, co chcemy zaproponować tarnobrzeżanom przez najbliższe cztery lata – pisał w zaproszeniu do G. Kiełba prezydent Mastalerz. – Ja chodzę po mieszkańcach, swoje programy mieszkańcom przedstawiam. Jeżeli będzie debata w Radiu Rzeszów, chętnie wezmę w niej udział, w debacie w TDK na pewno udziału nie wezmę – tłumaczył swoją odmowę zapytany przez nas Grzegorz Kiełb.

Przypomnijmy przed pierwszą turą wyborów prezydent Mastalerz również zaproponował debatę, w której udział mieli wziąć wszyscy kandydaci na urząd prezydenta Tarnobrzega. Debata nie odbyła się ponieważ oprócz gospodarza chęć udziału w wydarzeniu wyraził jedynie Krzysztof Wianecki.

Poniżej prezentujemy zaproszenie na debatę przesłaną do mediów przez prezydenta Mastalerza oraz wypowiedź Grzegorza Kiełba w której tłumaczy swoją decyzję.

foto&video: Piotr Morawski

Sz. P. Grzegorz Kiełb
Kandydat na Prezydenta Tarnobrzega

Jako urzędujący Prezydent Tarnobrzega zapraszam Pana do wzięcia udziału w debacie wyborczej, która odbędzie się w sobotę, 22 listopada br. o godzinie 18 w sali widowiskowej Tarnobrzeskiego Domu Kultury.

Proponuję następujące zasady. Debata będzie podzielona na trzy bloki tematyczne, dotyczące najważniejszych wyzwań władz miasta w kadencji 2014-2018. Czyli:

1. Inwestycje – Inwestorzy – Nowe Miejsca Pracy
2. Sprawy społeczne
3. Oświata

Każdy z nas odpowie na sześć (po dwa w każdym bloku tematycznym – na przemian) identycznych, nieznanych mu wcześniej pytań.

Do przygotowania i zadawania pytań zaprosiliśmy tarnobrzeskich dziennikarzy, zajmujących się na co dzień sprawami miasta: Małgorzatę Rokoszewską (Super Nowości), Ewę Wójcik – Lis (Radio Leliwa) i Rafała Nieckarza (Tygodnik Nadwiślański)

Proponuję również, abyśmy wzajemnie zadali sobie po trzy pytania, a na koniec wypowiedzieli dwuminutowe zachęty do głosowania.

Czas na odpowiedzi na każde z pytań nie może przekroczyć dwóch minut. Nad przebiegiem dyskusji, w tym nad przestrzeganiem limitu czasu na odpowiedź, czuwać będzie moderator dyskusji.

Tak, jak Pan sobie życzył debata, którą rozreklamujemy w lokalnych mediach, odbędzie się z udziałem publiczności. Oczywiście, także z udziałem dziennikarzy, w tym lokalnych telewizji, które będą ją mogły w całości nagrać i wyemitować.

Szanowny Panie, czas porozmawiać o konkretach, o naszych programach, o Tarnobrzegu. Debata jest najlepszą formą do skonfrontowania tego, co chcemy zaproponować tarnobrzeżanom przez najbliższe cztery lata.

Licząc, że podejmie Pan wyzwanie, serdecznie pozdrawiam.

Norbert Mastalerz Prezydent Miasta Tarnobrzega” 

63 Responses to Tarnobrzeg: Prezydent Norbert Mastalerz zaprasza na debatę Grzegorza Kiełba. Kontrkandydat odmawia udziału (video)

  1. Ferdek Odpowiedz

    18 listopada 2014 at 20:01

    Boisz się Grzesiu ?, strach cie obleciał bo musiałbyś wykazać się jakąkolwiek wiedzą. Cienki bolek z niego.

    • BolekiLolek Odpowiedz

      18 listopada 2014 at 21:23

      Grześ się nie boi!!! Bardzo dobrze zrobił że nie zgodził się na Debatę Mastalerzowych warunkach. Ja załatwię Debatę w TVP Rzeszów wyślę jutro list do kolegi aby wystosował zaproszenie do obydwóch na warunkach TVP zobaczymy czy Talerz się zgodzi. Chce Grzeszia zapędzić w kozi róg tak jak zapędził Meszkańców sam Wójt Skóra powiedział że jest zapatrzony w siebie i nie szanuje ludzi na Talerz. A w niedzielę po głosowaniu to przed Komisarzem prawie że płakał bo wie że źle narobił. A cierp ciało jak żeś chciało!!!!

    • Pikus Odpowiedz

      19 listopada 2014 at 12:10

      W Tarnobrzegu brakuje dobrych lokali,kawiarni i lodziarni….Po przegranych wyborach Pan M. bedzie mial duzo czasu na geszefty…

  2. Zenon Odpowiedz

    18 listopada 2014 at 20:03

    Ferdek daj spokój. Jego wybór.

  3. autor1 Odpowiedz

    18 listopada 2014 at 20:07

    strach obleciał, ten człowiek sie nawet wypowiedzieć nie umie….

    • Szpak Odpowiedz

      18 listopada 2014 at 20:31

      Noo,za to Mastalerz wielce elokwentny i wygadany jest!Jak się rozpędzi to przez trzy godziny potrafi pluć na innych,nieprzychylnych mu ludzi.Na końcu i tak zapomni o kogo mu chodziło.Te jego “turom,skończom,kirujom,zwycięzcom…”też podkreślają jego wygadanie.Rzeczywiście,potrzebny nam jest gość,który zada wszystkich tylko nie powie nic konkretnego.No,taki prezydent jest najlepszy.Ma tak wiele do powiedzenia na każdy temat tylko jego działań nie widać.Nie oceniaj więc Kiełba po wypowiedziach tylko zrobisz to po jego działaniu.Wtedy będziesz mógł porównać.Na razie to gadasz tak jak sztabowcy Mastalerza chą i jaką strategi e ustalili.Zdyskredytować Kiełba ponad wszystko.Dopiero wtedy może uda się wygrać.

      • jaca Odpowiedz

        19 listopada 2014 at 10:25

        Święte słowa!

  4. Iker Odpowiedz

    18 listopada 2014 at 20:09

    Grzesiu unika rozmowy ?! Nakłamie w swoim niecodzieniku tyle potrafi !

  5. Arek Odpowiedz

    18 listopada 2014 at 20:10

    Grzegorz Kiełb chce debatować w radiu, bo tam potrafi się wypowiadać z kartki.

  6. Iker Odpowiedz

    18 listopada 2014 at 20:12

    Ludzie jak wy możecie głosować na Kiełba ?! Kim on jest ?! pierwszy raz o tym panu usłyszałem przed wyborami a przez ostatnie lata nic cisza . Nagle teraz przychodzi i wszyscy którzy nienawidzą pana Norberta odrazu na niego głosują.pisze swoja “gazetke” w której pisze stek bzdur i pomyj .Przegrywa sprawy w sadzie ! i To ma być NASZ NOWY GOSPODARZ ?! Norbert ma konkretny program i cele a ten pan ?! Kpi sobie z sądu z wyroków …

    • quatros Odpowiedz

      18 listopada 2014 at 20:44

      Ba! no fakt Mastalerz ma pomysły jak dać swoim i oszukać a Kiełb jak go nie znasz nikt ci nie każe na niego głosować zostań przy swoim stwórcy wiary,moralności i prawa! prawdomówności i szczerości,polecam film ..,,Miś” albo Nikodem Dyzma!jak tego nie widzisz to znaczy założył ci magiczne kampanijne okulary

    • jaca Odpowiedz

      19 listopada 2014 at 10:29

      Wreszcie ktoś mówi i pisze prawdę co się dzieje / działo. Każdy mądry człowiek to wie. Dziękujemy Panie Grzegorzu! Niech Pan nie daje się wciągnąć w żadną gierkę tylko robi swoje.

  7. Szpak Odpowiedz

    18 listopada 2014 at 20:17

    No,oczywiście!W tym mieście ma być tak jak wodzu chce!To,że on traktuje innych jak powietrze w sprawach mu zbędnych to już wszyscy wiemy.Podobnie jest,gdy coś chce załatwić,wtedy się łasi i przymila.Teraz oczywiście będzie krytykował Kiełba za jego decyzję bo to On żąda takiej dyskusji.Wtedy kiedy mógł się wykazać swoją kulturą osobistą,to zachował się jak cham.Ma czego chciał!

  8. Arek Odpowiedz

    18 listopada 2014 at 20:19

    Przecież on nawet nie potrafi się wypowiedzieć, to jak ma wziąć udział w debacie z mieszkańcami.

  9. Marcus Odpowiedz

    18 listopada 2014 at 20:32

    Debatować to można z kimś kto ma poziom moralny.Popieram pana Kiełb

  10. wacek Odpowiedz

    18 listopada 2014 at 20:46

    jeszcze niewiadomo czy mściwy norbert wszedł do drugiej tury a debate chce organizowac?

  11. tbg Odpowiedz

    18 listopada 2014 at 20:46

    U mnie pan Kiełb nie był i nadal nie wiem, jaki jest jego program. Kolejne kłamstwo?
    A w debacie boi się wziąć udziału, bo…nie ma programu? :P

  12. quatros Odpowiedz

    18 listopada 2014 at 20:47

    Debata -N.M -eeeeeeeeeeee G.K a jak to było z tym Tesco? .NM-eeeeeeeeee,G.K a jak to było z tymi wykonawcami i ich sponsoringiem,N.M -eeeeeee! etc…..

  13. tbg Odpowiedz

    18 listopada 2014 at 20:49

    A w ogóle, jak on się wypowiada? To ja już rozumiem, dlaczego on nie chce debaty przy publiczności. Bo nie mając kartki do czytania to gość nie potrafi się wysłowić. I to ma być przyszły prezydent?

  14. mieszkaniec Odpowiedz

    18 listopada 2014 at 20:57

    Z tą kartką w radiu to może być prawda. Pan Kiełb chce debatować tam gdzie go nikt nie widzi i mało kto słyszy – sztuka dla sztuki żeby ludzie nie gadali, że sie boi. Dobrze mu któryś redaktor wywalił, że sam na początku kampani chciał zaproponować debatę obecnemu prezydentowi(aby zarobić kilka punktów), bo tak było, słuchałem tej konferencji Kiełba. Pan Kiełb wtedy nic nie wspominał, że to miała byc debata aż w Radiu Rzeszów. Zresztą kim jest ów pan, że będzie narzucał rzeszowkim mediom, że chce u nich debatować? Panie kandydacie na prezydenta: podczas debaty zaprezentuje pan swój program setkom a może nawet tysiącom mieszkańców Tarnobrzega. Gdy będzie pan chciał odwiedzić tylu mieszkańców w ich domach nogi bedą boleć. W ile minut prezentuje pan Kiełb swój program w jednym domu? Ile domów odwiedził? Kiedyś wspominał, że był w 80% mieszkań w Tbg :) 5-10 minut razy kilka tysięcy… do końca następnej kadencji nie skończył by swoich wizyt…

  15. óabc Odpowiedz

    18 listopada 2014 at 21:02

    Szkoda, że nie dojdzie do tej debaty. Kandydaci na prezydenta powinni zabiegać i to żeby w obecności Tarnobrzeżan przedstawić(skonfrontować) swoje programy. Ale ktoś najwyraźniej się tego boi…

  16. obsereator Odpowiedz

    18 listopada 2014 at 21:05

    Porażka ten Kiełb.

    Chce być prezydentem, a nie umie ,się wypowiedzieć.

  17. Pracownik UMTBG Odpowiedz

    18 listopada 2014 at 21:29

    Witam muszę się przełamać i to wszystkim powiedzieć dziś Pan Prezydent nakazał nam wszystkim w Urzędzie wypisywać brednie, szczuć i besztać Grzegorza Kiełba gdzie tylko się da na wszelkich forach internetowych. Dostaliśmy też polecenie aby chodzić po firmach sklepach i instytucjach i mówić jaki to Grzegorz jest zły, że będzie likwidował lokalne firmy i wiele różnych rzeczy. Wygląda na to że ogarnął go strach a nas nakłania do brudnej Kampani na jego rzecz. Cóż musiałam to napisać!!!

    • gość Odpowiedz

      19 listopada 2014 at 08:04

      Przecież tak robiliście już od czterech lat , tak więc nic nowego , mam nadzieję że niedługo znajdziecie się PUP na zasiłkach.

  18. Kolega Odpowiedz

    18 listopada 2014 at 21:42

    To jest walka o przetrwanie, być albo nie, użyje widać wszelkich metod żeby opluć, zniesławić i pognębić konkurencje.

  19. Szpak Odpowiedz

    18 listopada 2014 at 21:42

    O widac i słychac , że “korytkowi ” się odezwali. Nowy prezydent nie ma problemu z wypowiadaniem, jak na prawnika przystało. Z czasem wyrobi się, nie ma obaw, zrsezta chyba nie na gadaniu prezydentowanie polega. Taki typ “złotoustego i stekanego” juz mielismy i dziękujemy. Co do debaty, co Pan każe sługa musi ? Dlaczego wodzu ma stawiać kontrkandydatowi jakies warunki a Kiełb ma sie pokornie na nie godzić . A może wodzu z Wąsikiem by sobie pogadał i do ringu stanął , przecież miał złozoną taką propozycję nie do odrzucenia. PS Quatros przewidział poziom takiej debaty eeeeee

  20. lola Odpowiedz

    18 listopada 2014 at 21:43

    Juz naobiecywał w 2002 roku co zrobi zresztą zobaczcie sami http://www.youtube.com/watch?v=l-omUl3OXs0

  21. Szpak Odpowiedz

    18 listopada 2014 at 21:45

    Obejrzyjcie koniecznie ! RETY, KABARETY !

  22. lola Odpowiedz

    18 listopada 2014 at 21:58

  23. lola Odpowiedz

    18 listopada 2014 at 21:59

    tak wtglądaja sniadania prasowe za nasze pieniądze http://www.youtube.com/watch?v=f1jDissZEXs

  24. Szpak Odpowiedz

    18 listopada 2014 at 22:00

    Dawaj Lola więcej :)

  25. Ferdek Odpowiedz

    18 listopada 2014 at 22:02

    Szpak(czyt. Sylwuś) ja cie proszę, skup się na zasiłkach , bo bredzisz jak pijany zając w kapuście. Ja dzisiaj widziałem 4 nr niecodziennika u nas w klatce, którego nie powinno być, bo jest zabroniony. A ty urzędasku nie kłam, mam znajomą w budynku na Mickiewicza 7 i nic takiego nie miało miejsca, tylko każdy tam głosował na Stasiaka, bo się właśnie Grzesia boją. Juz Grzesiu spotkał w niedziele w nocy jednego z pracowników pracujących w UM od lat i sypnął tekstem “co boicie się ku….aa). To ja dziękuje za takiego prezydenta. Glosowałem na Stasiaka, a Grzesia i s-pki się po prostu boje, jak Putina(są nieobliczalni).

  26. Szpak Odpowiedz

    18 listopada 2014 at 22:12

    Ferdek, u Was w “klatce” musi byc wesoło, ze czytacie takie stare, dobre numery, bez niego nie wiedziałbys co wodzu i jego klakierzy wyrabiają. Dla Ciebie specjalna dedykacja https://www.youtube.com/watch?v=PKh68MFd2Do

  27. Gość Odpowiedz

    18 listopada 2014 at 22:14

    Ferdek – czyżby Szpak to niejaki Sylwester Szczep… i pracuje na Kopernika?

  28. Szpak Odpowiedz

    18 listopada 2014 at 22:19

    Pudło, Panie, pudło, ale próbuj dalej :)

  29. Marcus Odpowiedz

    18 listopada 2014 at 22:28

    Jestem spokojny o mądrośc tarnobrzeżan bo każdy to widzi ze jesteśmy straszeni Pan. Grzegorzem.Kosiul strasz piekłem a obecny prezydent Pan. Grzegorzem.Wydaje sie im ze maja monopol na szczęście.Jak widać maja je tylko oni.Moja cała rodzina głosuje na Pan. Grzegorza.Znam to miasto i ludzi 50 lat

  30. i Odpowiedz

    18 listopada 2014 at 22:30

    Hahaha! Posrał się! Kiełb wypad!

  31. jagusia Odpowiedz

    18 listopada 2014 at 22:32

    Grzegorz nic nie powie na debacie bo nic nie wie. jest zwykła marionetka Dziubińskiego I Wąsika. Bardzo nie podoba mi się jego kampania pełna kłamstw i oszczerstw ale mimo to jako osoba którą znam bezpośrednio żal mi go. Nie zdaje sobie sprawy ze sterowany i poklepywany przez Wąsika i Dziubińskiego zostaje przez nich bardzo a to bardzo wykorzystywany. W sumie to dziś nic takiego ale wszystko do czasu. Piwo które dziś mu każą ważyć ktoś będzie musiał wypić i to będzie właśnie on. Podpowiedzieli ci drogi Grzegorzu abyś nie wykonywał postanowienia sądu i nie przyznajesz się do kłamstwa jakie opisałeś w gazecie. Konsekwencją tego ( nie wykonania postanowienia sądu) jest ścigane z urzędu przestępstwo. Więc ty żyły sobie wyprujesz walcząc o spełnienie ambicji Dziubka I Wąsika a w nagrodę dostaniesz od sądu wyrok skazujący i z fotelem prezydenta i tak się pożegnasz i tak.

  32. Robek Odpowiedz

    18 listopada 2014 at 22:35

    Żenada, Kiełb, żenada. Pogłosowane…

    • qubot Odpowiedz

      19 listopada 2014 at 00:09

      Żenadą to jesteś ty i wy wszyscy coście się od wczoraj uaktywnili. Pętla na szyi się zacieśniła i zapadnia zaczyna opadać. Przestańcie się jeszcze bardziej kompromitować. Choćbyście obsrali wszystkie portale to decyzji wyborców już nie zmienicie.

      • Robek Odpowiedz

        19 listopada 2014 at 07:53

        Kiedy wypłata w “tarnobrzeskim niecodzienniku”

        Prezentujesz ten sam poziom co Kiełb, Wąsik i Dziubiński.

  33. Obiektywny Odpowiedz

    18 listopada 2014 at 22:37

    Widać właśnie jak przydupasy mastalerza zaczęli się udzielać na forach. Były plakaty przed wynikami, zaproszenia do biura po wyborach, a teraz jest sranie w portkach. Show must go on, a pan Mastalerz swoją szansę stracił:)

  34. Subiektywny Odpowiedz

    18 listopada 2014 at 22:41

    Sranie w portkach ma twój Kiełb, hehe

  35. zaproszenie na debatę Odpowiedz

    18 listopada 2014 at 22:50

    Grzegorz Kiełb podczas swojej konferencji programowej zaprasza na debatę prezydenta Mastalerza 23.09.2014, ostatnia minuta nagrania(ok.26:40): https://www.youtube.com/watch?v=mjMoFZjvTtY Dziś już nie chce rozmawaić? Już wygrał wybory więc po co i o czym?

  36. Gośka Odpowiedz

    19 listopada 2014 at 00:18

    Prawda jest taka,że Pan M u mnie stracił i to wiele, podczas tejże kadencji ludzie tracili prace, bo Pan M kazał zwolnić, a za co za krytykę np.
    Osobiście również skrytykowałam Pana M. i postarał się umilić mi życie, zwolnić nie zwolnili nie mieli szans, lecz ciężko było. jest wielu takich co zaznało chamstwa od Pana M. Dobrze że kadencja trwa tylko 4 lata, a tu mamy rozliczenie, jedno byleby się nie wycofali wyborcy.Bo niestety Polacy to naród który lubi Gówno które zna.

  37. Dzikovia Odpowiedz

    19 listopada 2014 at 02:55

    Znaczna część pracowników UM i ich rodzin a także pracowników jednostek podległych nie poprze niestety swojego chlebodawcy w osobie obecnie urzędującego prezydenta tylko odda glosy na kandydata Grzegorza Kiełba. Grzegorz jesteśmy z Tobą chociaż głośno się o tym nie mówi. Mówimy dość nieudolności i niekompetencji !!!

  38. ja Odpowiedz

    19 listopada 2014 at 07:32

    Dzikovia masz rację……. wróci Dziubiński z Wąsikiem i znowu będzie w Tarnobrzegu raj na ziemi tak jak ostatnie 12 lat…… Znowu co niektórzy bedą mogli chlać w pracy(w Urzędzie)….a inwestorzy i miejsca pracy będą sie pojawiały jak grzyby po deszczu…….Oj jaka ta pamięć ludzka jest krótka……..

  39. Edek Odpowiedz

    19 listopada 2014 at 07:51

    Posraniec z niego.Tyle w temacie.

  40. tbg Odpowiedz

    19 listopada 2014 at 08:16

    A niech zostanie ten Kiełb prezydentem. Zobaczymy co pokaże, ale stawiam, że będzie płacz i zgrzytanie zębami :P No ale skoro tak go ludzie “kochają” i ślepo mu we wszystko wierzą, to proszę bardzo ;) Ciekawe, czy jakby obiecał gruszki na wierzbie to też byście się wszyscy tak rzucali.

    PS. Po raz kolejny powtarzam, że nie jestem zwolennikiem ani Mastalerza ani Kiełba.

  41. Konrad Odpowiedz

    19 listopada 2014 at 08:38

    wszyscy macie kiełbie we łbie

  42. Teddy Bear Odpowiedz

    19 listopada 2014 at 10:13

    Ludzie opamiętajcie się, jak możecie wychwalać faceta na którym ciąży zarzut zgwałcenia niedźwiedzia tatrzańskiego podczas jego snu zimowgo. Porąbało was?!

    • Solina Odpowiedz

      19 listopada 2014 at 10:16

      podobno bieszczadzkie misie też szykują pozew zbiorowy

  43. obiektywny Odpowiedz

    19 listopada 2014 at 11:11

    Ludzie nie głosujcie na Kiełba, bo jego zastępcą będzie wasik, któremu się ciągle coś wydaje, ma chorą wyobrażnię,nie ma sumienia,jest wywrotowcem, pogrążył niewinnego człowieka. KŁamie w zaparte, bo za nim stoją prawnicy, którzy z racji zawodu są manipulantami.Był dyrektorem szpitala udawał ważniaka jak się opił to zrobił rozróbę nawet policjanci nie mogli mu dać rady.Odgrażał się,że nam pokaże. Ciągle będą wojny podjazdowe my zwykli ludzie nic z tego mieć nie będziemy. Panie Kiełb podejmij pojedynek
    jak na rycerza przystało. Chętnie mieszkańcy posłuchają i popatrzą.Nie wiemy na kogo zagłosować.

  44. Szpak Odpowiedz

    19 listopada 2014 at 14:39

    Ludzie, opamiętajcie się z tym obrażaniem Kiełba. On nie jest taki raptus jak N, który godzine po zakończeniu glosowania kazał juz zawieszac przygotowane wcześniej plakaty z podziękowaniami i prośba o głosy w kolejnej turze. Czy kiedykolwiek Kiełb oznajmil, ze jego zastepcą będzie wąsik? Wręcz przeciwnie, Kiełb uspokoił urzędników, ze będą nadal pracowac. A co bylo jednym z pierwszych posunięc wodza? Wstawił swoich klakierów na stanowiska, którzy teraz zaciekle bronią swoich korytek. Juz tego nie pamietacie ? Czy Kiełba znacie osobiście, zeby tak go mieszac z blotem? Poznaliśmy juz butnego wodza i rozczarował nas, jemu juz podziękowalismy. Dlatego należy dac szanse komuś innemu,a nie z góry uprzedzać się do niego. Można zobaczyć juz kilka konferencji z udziałem Kielba i lepiej się go słucha niż eeeWodza.
    A podgrzewanie tematu debaty jest juz smieszne. Dlaczego Wódz ma kazać stawić sie w określonym przez siebie miejscu? Czasy takich nakazów, wydawania dyrektyw i straszenia już się mam nadzieję konczy. Kiełb przeciez nie odmówił wzięcia udziału w debacie, zaproponował neutralny grunt i ma do tego prawo.

  45. jacko Odpowiedz

    19 listopada 2014 at 15:17

    Witam.
    Sytuacja jest prosta, nikt nikomu niczego nie nakazuje. Tu zadziałał instynkt samozachowawczy, bez obrazy ale pan K. czując ze jest słabszym ,,zawodnikiem,, unika debaty przed mieszkańcami Tarnobrzega, (chętnie przysłuchałbym się co obaj maja do powiedzenia, i nie tylko ja) a ucieczka do słuchowiska w radio (ktoś go słucha w ogóle???) to kiepski pomysł.
    Nie jestem zwolennikiem obecnego pr. jak również nie będę z tego co widzę pretendenta do tego stanowiska. Tu trzeba twardo i po męsku i z jajami.
    Pozdrawiam wszystkich.

  46. "bo Tarnobrzeg to jednak Tarnobrzeg..." Odpowiedz

    19 listopada 2014 at 17:10

    w tbg nie ma kandydata na prezydenta ! ci co startowali to nic ciekawego nie proponowali ! czy kiełb czy mastalerz to i tak bedzie to samo w miescie brak pracy i mieszkan a i tak wg to chujnia bedzie jeszcze wieksza

  47. Juli Odpowiedz

    19 listopada 2014 at 19:31

    Mam pytanie do właściciela strony: dlaczego został skasowany mój wpis?! Nie było w nim zadnych wulgaryzmów.

    • NW24 Odpowiedz

      19 listopada 2014 at 22:51

      Nie kasujemy wpisów jeżeli nie zawierają wulgaryzmów. Czasem robot antyspamowy automatycznie przeniesie wpis do spamu, gdy ktoś zbyt często komentuje lub wpis zawiera podejrzaną treść lub link. W skrzynce ze spamem nie widzę wpisu podpisanego przez “Juli”

  48. Joe Odpowiedz

    19 listopada 2014 at 22:54

    Kiełb “tłumaczył” ? A może UZASADNIAŁ? To ma być obiektywnie napisana informacja??? No to wszystko jasne.

  49. Juli Odpowiedz

    19 listopada 2014 at 22:58

    No to sobie popatrz jak “często” tutaj komentuję. Podejrzana treść? To sobie pocztaj wyżej te wszystkie treści. Zapewniam że moja była znacznie mniej “podejrzana”!

    • NW24 Odpowiedz

      19 listopada 2014 at 23:19

      Odpowiem raz jeszcze, żadnych wpisów “Juli” nie kasowaliśmy. Ostatnie skasowane wpisy(w czwartek i piątek) dotyczyły uprzejmości grupy kibiców Stali Mielec do Siarki Tarnobrzeg, pełne ciepłych słów.

  50. obiektywny Odpowiedz

    20 listopada 2014 at 10:09

    “Pokaż mi swych przyjaciół powiem ci kim jesteś”.
    “Kto z kim przystaje takim się staje”.
    Nie po darmo wasik towarzyszy p.Kiełbowi, ale po to by dostać się do koryta,stąd ta pewność, że dostanie stanowisko. Nikt nie lubi pyszałków, zarozumielców, mściwych itp.gdyby nie wasik p.Kiełb wygrałby wybory w pierwszej turze.

  51. absolut Odpowiedz

    20 listopada 2014 at 10:15

    “Mieszkancom pokazuje moje programy” to ile on ma tych programow!? Jakie 80% na moim osiedlu jeszcze nikt go nie widzial!!! Boi sie konfrontacji! Wie o tym, ze jak dojdzie do debaty nie bedzie mial nic do powiedzenia. Czlowiek bez programu, pomawiajacy w swoich smiesznych gazetach, z wyrokami, ktorych nie respektuje nie zostanie prezydentem.