Widgetized Section

Go to Admin » Appearance » Widgets » and move Gabfire Widget: Social into that MastheadOverlay zone

Wójt gminy Gębów Kazimierz Skóra udzielił poparcia Grzegorzowi Kiełbowi

Listopad 18, 2014 11:30 AM

- Chciałbym takiej normalnej, zwykłej współpracy i takich partnerskich zasad funkcjonowania – mówił wójt Grębowa, udzielając poparcia Grzegorzowi Kiełbowi, kandydującemu na urząd prezydenta Tarnobrzega.  – Miałem tego złe przykłady w przeszłości (…), bez konsultacji doszło do podziału majątku Kopalni Machów, w sposób wydaje mi się trochę nieładny, ja oczekiwałem dialogu – mówił wójt Skóra. Więcej w materiale video, zapraszamy

video: Piotr Morawski

 

22 Responses to Wójt gminy Gębów Kazimierz Skóra udzielił poparcia Grzegorzowi Kiełbowi

  1. wyborca Odpowiedz

    18 listopada 2014 at 11:55

    Przyłączyć Grębów do Tarnobrzega!

  2. Markus Odpowiedz

    18 listopada 2014 at 12:12

    Przyłączyć Tarnobrzeg do Grębowa!

  3. Dzikovia Odpowiedz

    18 listopada 2014 at 12:38

    Przeciwnicy pana Grzegorza Kiełba próbują prowadzić na forach “hejtowską” nagonkę, w kierunku ukazania pana Kiełba w złym świetle. Ucz sie panie Mastalerz od Pana Kiełba jak sie słucha czego ludzie potrzebują i jak sie z nimi rozmawia. Pan Kiełb nie odwraca sie dupa do rozmówców tylko jest otwarty. Takiego prezydenta w Tarnobrzegu nam potrzeba !

  4. Pragmatyk Odpowiedz

    18 listopada 2014 at 14:02

    Można napisać, że jeden wart drugiego, ale ja jednak chciałbym zaapelować do zdrowo myślących mieszkańców tbg o rozsądny wybór, żebyśmy nie mieli takiego stanu rzeczy jaki miał tutaj miejsce przez wiele lat…

    Uprzedzając hejty, które tutaj pewnie na mnie zaraz polecą, napiszę, że jakimś szczególnym super fanem obecnego prezydenta nie jestem i kilka rzeczy na pewno można było lepiej zrobić, jednak w obecnej sytuacji staram się myśleć pragmatycznie i chcę widzieć dalszy (szybszy lub wolniejszy) rozwój miasta a nie jego degrengoladę.

    • MG Odpowiedz

      18 listopada 2014 at 14:11

      Dolaczam sie do wypowiedzi, ale patrzac na sklad (jeszcze nieoficjalny) RM degrengolada jest nie unikniona :(

  5. polityk Odpowiedz

    18 listopada 2014 at 14:16

    Grzegorz Kiełb jest gwarantem rozwoju naszego miasta, znam go już długie lata i wiem że dotrzymuje obietnic

  6. Szpak Odpowiedz

    18 listopada 2014 at 14:23

    Przykro to mówic , ale gorzej byc nie może – tak uważam. Dobry gospodarz sam sie obroni swoja pracą. Zycie pokazało, że nie chodzi o to, by wyprodukowac mnóstwo banerów, ulotek i propagandowych gazetek, sztuką jest zjednac sobie ludzi, którzy na wstepie obdarzyli zaufaniem. Weżmy przykład prezydenta Rzeszowa Ferenca SLdowca wybranego w pierwszej turze ( po raz kolejny ), który przekonuje swoich wyborców zaangazowaniem i własną pracą. Rzeszowianie nie sa świadkami nachalnej kampanii, prezydent nie zaprasza ich do oglądania siebie w sądzie, nie każe podziwiac w helikopterze, tylko zauwaza problemy zwykłych ludzi i je rozwiązuje. Dlatego Rezszów i inne, nawet mniejsze miasta sie rozwijają a my stoimy w miejscu. Chociaż nie, Ci ktorzy są blisko naszego wodza rozwijają sie i wzbogacają o działki, udane przetargi , super pensje itd.

  7. Mieszkaniec TBG Odpowiedz

    18 listopada 2014 at 14:48

    Podobnie jak co niektórzy ja również chcę zaapelować o mądry i przemyślany wybór, którego później nie będziemy żałować.

    Mówiąc krótko: jeden uważa, że jest rozwój… drugi, że go nie ma… jeden będzie popierać tego, inny tamtego… można się tak spierać praktycznie w nieskończoność. Osobiście mieszkam w tym mieście od dawien dawna i wydaje mi się, że trochę poznałem środowisko oraz ludzi, którzy tutaj żyją i tworzyli jego historię. Dodając do tego obecną sytuację, która się stworzyła po I turze wyborów, mój wybór to stabilność i brak powrotu do tego co mieliśmy okazję już przeżywać przez wiele lat w przeszłości. Mam nadzieję, że tarnobrzeżanie wybiorą podobnie jak ja.

  8. Rozum&Serce Odpowiedz

    18 listopada 2014 at 15:07

    Ludzie zastanówcie się co wy robicie, chcecie żeby miastem rządził nieobliczalny Wąsik?(Kiełb to marionetka), ja dziękuje za taki wybór. Rozmawiam z ludźmi którzy głosowali na Stasiaka albo na Gospodarczyka(sam głosowałem na Wiktora). Każdy myślał że Stasiak przejdzie do drugiej tury i sprawa by była klarowna, a tu proszę. Ale w obliczu takiej niepewności wszyscy jednym chórem wolą Mastalerza niż tego furiata.

  9. antyNM Odpowiedz

    18 listopada 2014 at 15:20

    czy to prawda, że Pan Kiełb spotka się z Panem Stasiakiem w II turze? W mieście huczy o błędzie w jednej z komisji i mają liczyć na nowo…

  10. wacek Odpowiedz

    18 listopada 2014 at 15:29

    Ja tak jak wójt Grębowa też udzieliłem poparcia Grzegorzowi Kiełbowi i wraz z całą rodziną powtórzę to w drugiej turze.

  11. Juli Odpowiedz

    18 listopada 2014 at 15:58

    A ja mam propozycje dla tych, którzy uwazają, że mastalerz powinien pozostc na stanowisku prezydenta: obejrzyjcie sobie dokładnie wystąpienia tego bufona, to jak traktuje ludzi i przedsiębiorców włącznie z dziennikarzami.Obejrzyjcie sobie konferencję jego kolesia i poplecznika kołka.Obejrzyjcie sobie chociaż pare wystapień mastalerza na sesji rady miasta z jaką pogardą odnosi się do wszystkich, którzy mu nie schlebiają. Z mównicy na sesji okresla dziennikarzy mianem “dziennikarzyny”, “panci z Sandomierza” a wobec mediów niezaleznych pozwala sobie na zachowanie i słowa, które urągają wszelkim zasadom kultury.
    Że nie wspomnę o standardach stosowanych wobec opozycyjnych radnych.
    Od jakiegos czasu zachłystuje się wytykając z szyderstwem w głosi “omyłkę pisarską” gazecie Tarnobrzeski Niecodziennik. Zachłystuje się bo wygrał sprawe w sądzie że była tam jakaś nieścisłość. A co z jego “omyłką pisarską” na banerach wypie…nych na całe sciany bloków, że “powstało 1400 parkingów w miescie”??? Powyzej na tej stronie mozna sobie posłuchać konferencji kołka i dybusa jak przyznają, że “wkradł się tam błąd rzeczywiście ale teraz to juz nie będa przeciez tego zmieniać”. Mozna się tez dowiedzieć, że owe 1400 MIEJSC parkingowych a nie parkingów to równiez miejsca na udeptanej ziemi nad Jeziorem Tarnobrzeskim.Co z tą “omyłką pisarską” wprowadzająca w błąd mieszkańców Tarnobrzega i wyborców??? Czy mastalerz, niedbałowski, dybus a nawet prokurator (pracujący tam gdzie rodzina dybusa)sprostowali kiedykolwiek że nie kupowali działek nad jeziorem wraz z teściuniem norbercika?
    Jeżeli komuś nie przeszkadza tego rodzaju władza w miescie, to gratuluję. Serdecznie – jakb mawia zakochany w sobie do nieprzytomności mastalerz !

  12. Narodowiec z Tarnobrzega Odpowiedz

    18 listopada 2014 at 17:08

    “Wójt Grębowa udzielił poparcia Kiełbowi” ło matko boska a co to za ważna i decyzyjna persona mająca wpływ na Tarnobrzeg że G. Kiełb musiał jechać i prosić o łaskę, przychylność i błogosławieństwo! Jejku ja zawsze myślałem że to Grębów mógłby być osiedlem Tarnobrzega. Ciekawe czy Nadbereżny ze stalowej też był na takiej audiencji i ubiegał się o poparcie. Porażka. I nie piszcie że chodzi o współpracę bo to wójt Grębowa ma ważny interes aby jeździć do TBG a nie odwrotnie.

  13. Ferdek Odpowiedz

    18 listopada 2014 at 17:59

    Ciekawe czy pojedzie do Ordona prosić o wspólne zdjęcie. Jak na razie to ma poparcie dwóch metropolii 2 tyś Grębowa i 1,5 tyś Baranowa. Brawo ku…..a brawo. To tak jak by Kaczyński prosił o wsparcie Ziobro i Gowina.

  14. Mirek Odpowiedz

    18 listopada 2014 at 19:18

    A co z Markiem Mazurem? też miał wystąpić

  15. Szpak Odpowiedz

    18 listopada 2014 at 19:45

    Punkt 40 – Zacieśnienie współpracy z ościennymi samorządami w ramach Tarnobrzeskiego Obszaru Funkcjonalnego

    – Zgoda buduje – to dewiza, która przyświeca nam, autorom stworzonego Tarnobrzeskiego Obszaru Funkcjonalnego. Nowa perspektywa, to możliwość zacieśnienia rozpoczętej już w mijającej kadencji współpracy między miastem Tarnobrzeg, a samorządami powiatu tarnobrzeskiego, czyli samorządami gmin Grębowa, Gorzyc, Nowej Dęby oraz Baranowa Sandomierskiego. Nowa perspektywa unijna daje nam nowe szanse i nowe perspektywy, środki dedykowane w ramach regionalnych inwestycji terytorialnych. Właśnie w tym celu stworzyliśmy w ramach zacieśnienia współpracy Tarnobrzeski Obszar Funkcjonalny.

    Dziś Skóra rozwiał wszelkie wątpliwości co do współpracy głoszonej tak chętnie przez Mastalerza.Jaka to była współpraca,mogliśmy przez minione lata zobaczyć i przeczytać w wielu gazetach.Ladnie to wygląda w kampanii wyborczej a w życiu zgoła inaczej.Dziś to wszystko zdementował Skóra!

  16. grębowszczak Odpowiedz

    18 listopada 2014 at 19:56

    cóż takiego razem osiągną, nawet ścieżki rowerowej nie wiedzą jak zrobić dla mieszkańców obu gmin.

  17. dix Odpowiedz

    18 listopada 2014 at 21:38

    bufonada nic dobrego nie przyniosła miastu przez 4 lata, może rzeczywiście warto spróbować współpracy? Panowie sztabowcy, hę??

  18. Gość Odpowiedz

    18 listopada 2014 at 22:03

    Fajne poparcie: Kiełb jedzie do Skóry i za poparcie składa deklaracje że to Tarnobrzeżanie będą teraz dopłacać do dzieci z Grębowa i innych okolicznych gmin przebywających w naszych przedszkolach…
    Panie Kiełb – przypomnę Panu bo chyba zapomniało się Panu – startujesz Pan do urzędu Prezydenta Miasta Tarnobrzega a nie Grębowa…
    To o nasze interesy masz Pan dbać a nie Wójta Grębowa…

    Po tej wypowiedzi mam nadzieję, że myślący nie oddadzą na pana głosu…

    Ps.
    Skóra coś wspomniał, że został pokrzywdzony, bo Mastalerz powinien się podzielić majątkiem Kompalni Machów – to co jak Pan zostanie prezydentem to oddasz pan trochę tego majątku?

  19. olo Odpowiedz

    18 listopada 2014 at 22:18

    właśnie od 1 września 2014 weszła w życie nowela, według której gmina zwróci sąsiedniej jednostce wydatki bieżące za wychowanie przedszkolne jej mieszkańca. Info za Rzeczpospolitą.

  20. normalny Odpowiedz

    19 listopada 2014 at 16:31

    Co za ciemni goście, szczególne Kiełb. Przytakuje Skórze że interesem dla Miasta i podatnika jest wykładanie kasy na czyjeś bachory. Przypominam że na to nie ma subwencji, jest to chyba zadanie własne Gminy czyt. podatnika. Wieśniak Skóra obraził się na Mastalerza bo nie dał mu części Kopalni. Kiełb przytaknie na wszystko bo nie ma o tym i wielu sprawach kompletnego pojęcia. W d…. mam takiego Prezydenta.

  21. Sąsiad Odpowiedz

    19 listopada 2014 at 19:33

    Grzegorzu Kiełb mój głos i moich bliskich masz,mam nadzieję że nie przyniesiesz wstydu.Trzymam kciuki ;)