Widgetized Section

Go to Admin » Appearance » Widgets » and move Gabfire Widget: Social into that MastheadOverlay zone

Grzegorz Kiełb czy Norbert Mastalerz? Na kogo zagłosujesz? (sonda)

Listopad 20, 2014 6:44 PM

30 listopada w drugiej turze wyborów na urząd prezydenta Tarnobrzega zmierzą się Grzegorz Kiełb (KWW Moje Miasto Tarnobrzeg) i Norbert Mastalerz (popierany przez Platformę Obywatelską). Kogo wybierzecie przy urnach? Zapraszamy do udziału w sondzie. Głosowanie potrwa do niedzieli włącznie.

Na kogo zagłosujesz w drugiej turze wyborów na urząd prezydenta Tarnobrzega?

Zobacz wyniki

Loading ... Loading ...

119 Responses to Grzegorz Kiełb czy Norbert Mastalerz? Na kogo zagłosujesz? (sonda)

  1. tbg Odpowiedz

    20 listopada 2014 at 19:36

    Do wszystkich którzy z taką lubością będą głosowali na Kiełba – macie rację i krótką pamięć………..12 lat Tarnobrzeg kwitnął i się rozwijał cudownie przyszedł Mastalerz i to przez 4 lata spieprzył Teraz Dziubiński z ekipą wraca i będzie to naprawiał :-) i znów będzie cudownie.Nie lubię obecnego za jego butę i chamstwo,ale zobaczymy co będziecie pisać za cztery lata,bo ja niestety znam z bliska tę nową-starą ekipę i wiem jak będą wyglądały ich rządy.Nie straszę nikogo ,bo uważam że wynik wyborów jest już rozstrzygnięty.Tylko niech każdy piszący zapiszę sobie swoje opinie w pamięci komputera i niech sobie je przeczyta za cztery lata………….. ot taka mała refleksja………

    • tropiciel idiotologii Odpowiedz

      21 listopada 2014 at 22:54

      Zgadzam się z wypowiedzią E-ftalo z Forum Tbg cyt:
      ” No aż się nie chce wierzyć ,jak wyborca Stasiaka może mieć wątpliwości czy głosować na Mastalerza? Nie rozumiesz,że Kiełb to nie jest jeden człowiek tylko cały zespół ludzi którzy wspólnie będą podejmować decyzje.Tworzą silny zespół i mają szerokie kontakty także poza miastem i w województwie.Tylko ktoś kompletnie nieoczytany ,nieobeznany,nie przeglądający mediów lokalnych może wypisywać takie bzdury na temat pana Kiełba”

      Uważam też, że teraz po zjednoczeniu sił, z czego bardzo się cieszę (bo w ten sposób Kiełb zyskuje poparcie Rady Miasta zdominowanej przez PIS)Kiełb ma szansę na rzeczywiste i skuteczne rządy w mieście. Wątpię aby Wiktor Stasiak został viceprezydentem.Ma niezagrożony fotel dyrektora za niezłe pieniądze.Pan Dziubiński jest statecznym emerytem i radnym , na pewno pomoże nowemu prezydentowi i wesprze go z poziomu Rady(może będzie przewodniczącym?)więc chyba jednak stare nie wróci. Natomiast co do W.Wąsika.Jest likwidatorem gdzieś poza Tbg.Wszyscy wiemy, że likwidatorzy zarabiają kokosy więc chyba byłby idiotą gdyby narażając się na niepewny polityczny stołek za mniejsze pieniądze niż ma obecnie i poddawany ciągłej niepewnej ocenie i presji wyborców chciał zasiąść we władzach miasta.Wójtowicz? Już przeprowadził się do Krakowa.On tam się zakorzenił.Po co miałby tu wracać?Czekam z niecierpliwością i zaciekawieniem co w Tbg się będzie działo.Kto zostanie wiceprezydentem? Jak wykorzysta Tbg bezprecedensowe piniądze unii jakich nigdy przedtem i nigdy potem samorządy już nie będą miały!!!!Jedno jest pewne.Norbert Mastalerz już musi zacząć się pakować… Jedno ale. WARUNEK:musimy wykazać się taką samą mobilizacją jak w pierwszej turze a będzie dobrze.Czego sobie i mieszkańcom życzę:-)

      • Kodex Odpowiedz

        22 listopada 2014 at 00:18

        Ale wy jesteście głupi i naiwni, wydymają was bez wazeliny, hehe

        • Andre' Odpowiedz

          22 listopada 2014 at 17:52

          Tu nie chodzi o jakiekolwiek zagrozenia dla miasta i jego mieszkancow ale o wybor gospodarza miasta ktory wraz z radnymi i zespolem doradcow doprowadzi miasto i okolice do miejsca ktore na mapie Polski bedzie widoczne. Moim zdaniem p. Mastalerz poza budowa swojego domu, dojazdem do niego i obstawieniem sie sasiadami z grupy “wladz miasta” nie zrobil za wiele. Przypisal sobie jedynie za sukces projekty rozpoczete za poprzednich gospodarzy miasta. Przykre tylko jest to ze nie zdazy juz nazwac ulicy przy ktorej mieszka ulica Mastalerza.
          W zwiazku z tym uwazam ze nalezy zaufac nowyemu zespolowi ktory poprawi stosunki pomiedzy gospodarzem miasta p.Grzegorzem Kielbem a mieszkancami. Nalezy wiec oddac glos na p. Grzegorza i przywrocic nasze miasto do rangi miasta w ktorym bedziemy zyc radosnie i bezpiecznie. Dziekuje.

  2. tbg Odpowiedz

    20 listopada 2014 at 19:48

    Do Tbg. właśnie jak sam to napisałeś, wraca Dziubiński z ekipą… Ty chyba pomylony człowieku jesteś jak chcesz zeby miastem rządziłą czyjaś marionetka, tu kandyduje Kiełb a nie Dziubiński, ludzie opamiętajcie sie, podatków i tak wam nie obniży… eh.

  3. ano Odpowiedz

    20 listopada 2014 at 19:54

    Ludzie kochani.Już zapomnieliście jak powódź była.Pan prezydent dziubiński sobie na imprezce hulał a tu jego wioskę czyli sobów zalało .Szkoda że niektórzy z was krótką pamięć mają .Kiełb to nie rzaden człowiek do pełnienia władzy,nawet nic z sensem nie potrafi powiedzieć.Szkoda mi was,ale jak kto woli niech zrobi ,tylko dobrze .

  4. WALUŚ Odpowiedz

    20 listopada 2014 at 19:54

    i jeszcze raz powiem… wolę jąkającego i czytającego z kartki człowieka, który będzie musiał się zmierzyć z nową rzeczywistością, A NIŻELI SUPER AKTYWNEGO, nowoczesnego, wyszczekanego… a zresztą – idę spać…

    • Batman Odpowiedz

      21 listopada 2014 at 10:04

      przed spaniem nie zapomnij się odlać

      • waluś Odpowiedz

        21 listopada 2014 at 19:14

        Ty to masz łeb… osła !

        • Kizia Mizia Odpowiedz

          21 listopada 2014 at 22:36

          Waluś, nie napisałeś czy się odlałeś, a to ważne.

          • WALUŚ

            22 listopada 2014 at 10:40

            no KIZIA odlałem skoro Cię to aż tak bardzo mierzi…

  5. gość Odpowiedz

    20 listopada 2014 at 20:00

    Popieram to co napisał tbg. Nie darzę sympatią NM, ani GK, jednak ten drugi jest tak niewychowany, że czasami żal mi go. Niestety jest on pryncypałem Pana WW, od którego chamstwa się uczy (sporo mu jednak brakuje). A jeżeli chodzi o mnie to ciężko mi będzie stawiać krzyżyk, ale postawię na mniejsze zło (NM).

  6. NIE Odpowiedz

    20 listopada 2014 at 20:34

    Wybór między ebolą a aids. Nie chcę ani jednego ani drugiego. Amen

  7. brrr Odpowiedz

    20 listopada 2014 at 20:53

    @ano zanim zaczniesz pisać na forum proponuję zaopatrzenie się w słownik języka polskiego. Polska język trudna język.

  8. obsereator Odpowiedz

    20 listopada 2014 at 21:25

    Oczywiście Mastalerz.Dziekuje za wcześniejszą władzę, a co oni tak zrobili dla Tarnobrzega? Kiełb i Wąsk to porażka.

  9. Paweł Odpowiedz

    20 listopada 2014 at 21:32

    Jak źle z pamięcią co u niektórych…
    Kiełb to marionetka na usługach ekipy Dziubińskiego. Nie wierzycie.
    Nie trzeba daleko szukać, proszę:

    Zarząd Stowarzyszenia Moje Miasto Tarnobrzeg:
    Wojciech Wąsik – Prezes Zarządu
    Jan Dziubiński – Wiceprezes Zarządu
    Dariusz Bożek – Wiceprezes Zarządu
    Paweł Wolski – Skarbnik Zarządu
    Andrzej Wójtowicz – Sekretarz Zarządu

    Komisja Rewizyjna:
    Marian Cąpała
    Stanisław Dojka
    Jan Buczek

    Zobaczycie obstawkę stanowisk powyższymi nazwiskami. A wy się łudzicie, że Kiełb sprowadzi wielkich inwestorów…

  10. F. Odpowiedz

    20 listopada 2014 at 21:34

    Dziubiński, Lenard, Wąsik – ludzie!!!! Tylko nie ta klika kolesiów!

  11. Tarnobrzeg Odpowiedz

    20 listopada 2014 at 22:36

    Wąsik na likwidatora kopalni, tak piszą na innych forach, prawda to ?, jak tak no to k….aa pięknie.

  12. olo Odpowiedz

    20 listopada 2014 at 23:04

    Nie wiadomo czy to prawda, ale może nie taki diabeł straszny jak go malują.

    http://supernowosci24.pl/co-dalej-z-prezesem-zum-u/

  13. Juli Odpowiedz

    20 listopada 2014 at 23:43

    Czyżby klakierów mastalerza przeraziły powyższe wyniki sondy ze tak napie….lają
    na Pana Kiełba? Nic wam to nie da, nie zakrzyczycie całego Tarnobrzega razem ze swoim msciwym panem!
    Panie Kiełb trzymamy kciuki, powodzenia!!!!

  14. PCK Odpowiedz

    21 listopada 2014 at 08:22

    Ja tylko wypowiem się jako człowiek który oddaje krew dla innych. Zlikwidował Wąsik punk krwiodawstwa w Szpitalu. Prosiliśmy i błagaliśmy. Można było. Powiedziano nam że miejsce potrzebne na oddział szpitalny…do tej pory stoją pomieszczenia puste. Mastalerz załatwił to od reki. Przykładów można mnożyć . Nie dla Wąsika, Kiełba i Dziubińskiego

  15. DPack Odpowiedz

    21 listopada 2014 at 08:25

    Kiełbki nabijają punkcicki kłamczuszkowi :)

  16. tbg Odpowiedz

    21 listopada 2014 at 08:43

    A ja mam wrazenie ze oprocz wpisow sztabowcow z obu stron pisza tutaj tez normalni ludzie, bo sie boja nowej – starej ekipy dla Tarnobrzega.

  17. tarnobrzeżanin Odpowiedz

    21 listopada 2014 at 08:57

    Ja powiem tylko tyle Pan Mastalerz i jego rządy to wielkie BAGNO przychylność mają jego znajomi i kolesie taka jest PRAWDA! Przykładem jest zakaz nauki pływania na miejskim basenie dlaczego -dlatego, że kilkunastu młodych ambitnych i zdolnych instruktorów pływania chciało coś robić w naszym mieście. To nie spodobało się Panu kolesiom i znajomym Pani Naczelnik Wydziału Kultury i Oświaty i przy akceptacji króla Norbusia 1 Pani Naczelnik robi przysługę swoim kolesiom! DOŚĆ TEGO

  18. xrl Odpowiedz

    21 listopada 2014 at 09:39

    No NO Dziubek sprzedał pół Tarnobrzega a drugą Kiełbik sprzeda . Przyjadą pługi będą resztę kazać zaorać a nas do Grębowa . Był TARNOBRZEG miastem a będzie wsią!!!!!!!!!

  19. katon.pl Odpowiedz

    21 listopada 2014 at 10:39

    Przez takich Panów jak Mastalerz i jego dworzanie moje dzieci zmuszone były szukać pracy : jedno poza granicami kraju , a drugie poza Tarnobrzegiem.
    Wychodziłem ścieżki do Urzędu Miasta i Prezydenta z prośbą o załatwienie kilku drobnych ale ważnych spraw dla mojego osiedla – wynik kilka pism od podrzędnego urzędnika z których wynikało że maja nas w d…..e .
    ZAGŁOSUJĘ NA PANA KIEŁBA !!! ,który jako pierwszy kandydat w dziejach tego miasta odwiedził Nasze osiedle i wysłuchał jego mieszkańców. Czy pozytywnie rozpatrzy nasze problemy- zobaczymy – rozliczymy go za 4 lata .

    • masakraPL Odpowiedz

      21 listopada 2014 at 13:55

      Co Ty człowieku wypisujesz? Jakie rozliczenie za 4 lata. Rządzenie miastem to nie uprawa truskawek(wyrosną albo nie wyrosną) uda się albo nie uda.
      Tarnobrzega nie stać i nie może sobie pozwolić na zmianę władzy! Czemu ten naród taki głupi? Wystarczy przejść się po domach i szczekać populistyczne hasełka i tak zdobywa się głosy? O czym to świadczy?
      O kandydacie, który wie, że naród głupi u ufny i można obiecać gruszki an wierzbie, wytknąć niepowodzenia poprzednika które notabene ma każdy, każdy ma sukcesy i porażki. Czy o wyborcach, którzy są zwyczajnie głupi i nie potrafią w podstawowy sposób przeanalizować tego co dany kandydat robi lub zrobić może. Radzę przeanalizować raz jeszcze 4 lata rządów Mastalerza i ocenić czy faktycznie było tak źle jak ogólnie się ujada. Nie sztuką jest naobiecywać i zrazić ludzi hasełkiem ” Wybierzta mnie bo tamten jest zły” Czemu ludzi zamiast poznać historię kandydata, jego zaplecze, program, możliwe kontakty i możliwości załatwienia czegoś dla miasta. Po prostu w ciemno głosują na zasadzie “na złość” obecnemu. A za 4 lata będzie narzekanie, że jest ch**** a sami ludzie wybieracie! I co najgorsze teraz chcecie wybrać opcję żeby było bardziej ch*** niż teraz. Ale po co cała moja gadka, naród już nie raz pokazał, że nie myśli i traktuje wybory jak zabawę. A każdy głos to odpowiedzialność! Tak!!! Wyborcy są odpowiedzialni za wszechobecną ch…joze w Polsce, bo wyborcy wybierają władze. Więc myślcie komu ją powierzacie! Amen

      • katon.pl Odpowiedz

        21 listopada 2014 at 15:37

        A świstak siedzi i zawija swoje sreberka……..
        Zmienić Mastalerza —- a łyżka na to NIEMOŻLIWE !!!!
        Kontakty P.Mastalerza na co się przydały miastu to wszyscy wiemy : posadki dla miernych ale wiernych ,stadiony , balangi , TPPT za 45 mln i dwa miejsca pracy, odprawy i nagrody, poprawianie poprawionych po powodzi dróg i chodników, zlewamie i odstraszanie inwestorów vide: tesco , Mrówka przeciąganie postepowań administracyjnych, nepotyzm, autorytaryzm, kolesiostwo, zmiana barw partyjnych byleby tylko utrzymać się przy korycie i wile innych ciemnych sprawek—-
        jeżeli Waść tego nie widzisz toś ślepiec albo onanista umysłowy – ODDAM GŁOS NA P.KIEŁBA !!!!

        • masakraPL Odpowiedz

          21 listopada 2014 at 22:46

          Bardzo wzniosly i barwny jezyk pan uzywasz, tylko czy ze zrozumieniem? Moje zdanie to czysty realizm i chlodne podejscie do tematu, a nie rozchwiane emocje i latwowiernosc na poziomie gimnazjum. Bez odbioru.

  20. patelmiszcz Odpowiedz

    21 listopada 2014 at 14:14

    oczywiste jest,że mastalerza powinno się rozliczyć za te 4 lata.
    i zabronić wstępu do Tarnobrzega.niech wraca skąd przyszedł.

  21. masakraPL Odpowiedz

    21 listopada 2014 at 15:00

    Rozumiem, że tak niechciany i krytykowany J.D. też został rozliczony 4 lata temu? A teraz wraca do władzy tylko, że pod inną postacią…i to Ci pasuje? Oj krótka pamięć… Ja nie twierdze, że Mastalerz nas zbawi. Ja twierdze, że ludzie są głupi i głupio wybierają (głupio argumentują swoje wybory), bez żadnej odpowiedzialności za swoje głosy.

  22. Pan Wyborca Odpowiedz

    21 listopada 2014 at 15:20

    Nie zagłosuje na Kiełbia! Zagłosuje przeciwko Mastalerzowi!

    • Darek Odpowiedz

      21 listopada 2014 at 18:05

      Zauważam sprzeczność twojej wypowiedzi.

      Lepiej wrzućcie nieważny głos, niż oddawać go na tego oszołoma, któremu źle z oczów patrzy

  23. Misiek Odpowiedz

    21 listopada 2014 at 18:14

    Do kibiców, Kiełb podobno chce zlikwidować klub Siarka Tarnobrzeg i połączyć go ze stalą żeby w stalowej była ekstraklasa.

    • vertigo Odpowiedz

      21 listopada 2014 at 19:14

      Podobno też planuje połączyć ciebie z pantofelkiem aby przeprowadzić eksperyment kto ma większe IQ.

  24. zeniu Odpowiedz

    21 listopada 2014 at 18:20

    No to już po naszej siarce brawo idzie na lepsze !!!!

    • Misiek Odpowiedz

      21 listopada 2014 at 19:01

      całe miasto o tym mówi, kibice chcieli na złość zrobić Mastalerzowi, a będą jeździć na mecze do stalowej, za darmo by mu nie dał poparcia..

  25. Szpak Odpowiedz

    21 listopada 2014 at 18:21

    Oj Misiek , to na pewno programu Kiełba nie czytałes, tylko tu podjudzasz. Oczywiscie, że będzie stawiał na sport, tylko nie będzie latał na mecze helikopterem.

  26. nius Odpowiedz

    21 listopada 2014 at 19:23

    To teraz Lenard nam podniesie czynsze bo ma być druga Warszawa.No i musi odrobić Kiełbika to co sponsoruje.

  27. dr Odpowiedz

    21 listopada 2014 at 20:05

    Przecież w wywiadzie z Luckiem powiedział wyraźnie że połączą siły co do sportu. A stalówka ma nad nami przewagę wiecie o czym mówię. . Będą u nas na stadionie grać piłkarze stalówki.

  28. Arnia Odpowiedz

    21 listopada 2014 at 20:38

    Gdzie w internecie można przeczytać o Kiełbie? Jaki ma życiorys, jakie doświadczenie samorządowe. Kto to w ogóle jest? Brak informacji w internecie o człowieku oznacza, że go niema. To taki Staś Tymiński z 89 roku.

    • joli Odpowiedz

      22 listopada 2014 at 10:57

      Co ty chcesz jego życiorys na internecie to drugi Tymiński z lat 89 z czarną teczką pustą !!!!

  29. ujytf Odpowiedz

    21 listopada 2014 at 20:51

    Kiełb likwiduje na start klub sportowy siarka. Brawo kibice juz załatwiliscie sami siebie mówiłem szafie ze nigdy kiełb bo bedzie tragedia niegłosujcie na kiełba zreszta jego przeszłosc jest bardzo zła a jego kochanica co z nią……..gdzie jest

    • MAR Odpowiedz

      22 listopada 2014 at 12:02

      Bo wrócił do żonki żeby na banerach pokazać jaka przykładna rodzinka .Tylko jak siedział z kochanicą to zapomniał że ma żonę i dzieci.Jak do wyborów to przypomniał sobie o rodzinie.

  30. asd Odpowiedz

    21 listopada 2014 at 20:59

    wybór ciężki bo jeden i drugi kandydat tak serio to wart siebie wzajemnie:) jednak dam szanse p.Kielbowi (mam świadomość jego współpracowników) bo za 4 lata Mastalerza nalezy sie mu solidny kop w……

    • atu Odpowiedz

      21 listopada 2014 at 22:23

      Jak siarka ma być w czwartej lidze za Kiełba to wystarczy nam stadion pod lasem .

  31. Edi Odpowiedz

    21 listopada 2014 at 21:37

    Kiełb nie jest kandydatem moich marzeń, sporo mu brakuje, to prawda. Jest jednak ambitny i ma doswiadczenie w administracji samorządowej.Zaprzeczył tez plotkom rozpuszczanym przez ludzi mastalerza (również na tym forum)że zrobi dziubińskiego i wąsika swoimi zastepcami. Zaprzeczył wyraźnie i publicznie. Dlaczego więc ma nie zasługiwać na zaufanie? Czy tylko dlatego że mastalerz ze swoją świtą nie chcą się oderwać od koryta? średźko, malicki, gruba rybka i cała ta banda nierobów zajmują się tylko opluwaniem w internecie Kiełba i straszeniem ludzi dziubińskim. I biorą za to pensje. Zachowują się przy tym (włacznie z nierobem grązem)jakby miasto było ich własnością.Za ten cały dwór Mściwego Pana i Wladcy Absolutnego pięknie dziękuję. Kazdy będzie lepszy od nich.Może najlepszym kandydatem Kiełb nie jest ale na pewno jest lepszym od tej zgrai chamskich cwaniaków. Zagłosuję na Kiełba, moja rodzina i przyjaciele też.

  32. Neo Odpowiedz

    21 listopada 2014 at 22:00

    Panie Kiełb, ma Pan mój głos i nie tylko mój ale wielu osób które znam i ich rodzin. Trzeba dać szansę komuś nowemu. A na ocenę przyjdzie czas za 4 lata i tyle w temacie.

  33. FC Odpowiedz

    22 listopada 2014 at 00:19

    Głupi ten naród, głupi…

  34. zimna woda... Odpowiedz

    22 listopada 2014 at 00:42

    Patrzac po zdjeciach dodawanych na portalu i sposobie przedstawiania informacji wydaje mi sie, ze nadwisla24 stalo sie stronnicze w strone (patrz strona glowna ;) ). Spadam stad a jutro debata to moze tam w koncu merytoryke podejmiemy bo ciekawi mnie teoria ekonomii Grzeska Kielba bo otwieracjac ksiazke na jednej stronie wypada doczytac chociaz i ta druga i trzecia… zlota zasada “z pustego i Salomon nie naleje” a przypominac nie musze, ktora ekipa miejskie spolki rozsprzedala francuzom i austriakom a jakby tego bylo malo dlug na 100mln zostawila? Doradzam zweryfikowac populistyczne hasla i samemu wyrobic opinie na podstawie czegos wiecej niz tylko obietnic bez pokrycia i zawisci do drugiego czlowieka. Pozdrawiam.

  35. Leo Odpowiedz

    22 listopada 2014 at 08:55

    Cysorz ma boską legitymację władzy, nikt go nie jest w stanie usunąć! Nawet debatuje sam ze sobą.

    • atu Odpowiedz

      22 listopada 2014 at 10:16

      Jeżeli Kiełb ma taki program to czego boi się stanąć do debaty !!!

      • Leo Odpowiedz

        22 listopada 2014 at 10:25

        A Ty byś się nie bał debatować z namiestnikiem Boga na ziemi?

        • atu Odpowiedz

          22 listopada 2014 at 11:02

          Jeżeli bym miał dobry program to bym stanął bez problemu a nie chował się jak szczur po kontach..

          • Leo

            22 listopada 2014 at 11:09

            A gdyby cysorz na debacie częstował kurarą to Twój dobry program odniósłby sukces?

  36. Robek Odpowiedz

    22 listopada 2014 at 09:32

    Nadwisla24.pl ewidentnie stało się tubą Kiełba. Jakoś na innych portalach,tylko artykułów o tym oszołomie nie widuję…

  37. aut Odpowiedz

    22 listopada 2014 at 11:13

    Mamy mieć Prezydenta,który boi się debaty? tylko tchórz tak postępuje.Niech uniesie rękawice a nie chowa się. Nie miał wiele do powiedzenia dziennikarzom,ot cały pan Kiełb

  38. znu Odpowiedz

    22 listopada 2014 at 11:37

    DO WSZYSTKICH PAŃ CO CZEKAJĄ NA KSIĘCIA NA BIAŁYM KONIU. KOŃ ZDECHŁ WIĘC PANIE IDĄ PIESZO .TAK BĘDZIE Z KIEŁBEM!!!

    • Koniuszy Odpowiedz

      24 listopada 2014 at 13:21

      Pod Mastalerzem, to każdy koń złamałby kręgosłup

  39. obserwator Odpowiedz

    22 listopada 2014 at 15:29

    Obserwując rządy NM przez cztery długie lata jedno mogę powiedzieć: wiocha w stylu Korei. Kim- Zong – Um- Masztalenko nie znosi krytyki i odmiennego zdania. Nie potrafi rozmawiać z inaczej uważającymi ludźmi.
    Tak się zaufał w sobie, że nawet srać chodzi z własnym portretem namalowanym przez nadwornego malownika.

  40. Misiek Odpowiedz

    22 listopada 2014 at 20:49

    przeraża mnie poziom komentarzy zwolenników pana Kiełba, z taką bandą ludzi popierających proponuje iść do zoo..a nie do urzędu miasta..

  41. obserwator Odpowiedz

    22 listopada 2014 at 20:51

    Może skupmy się nie na tym, kogo lubię, a kogo nie, tylko raczej na tym, czy Tarnobrzeg stać na zmianę prezydenta. Bo jedno co jest pewne, gdy nastaną rządy Kiełba- wszystko co zrobił Mastalerz jest do bani i trzeba to zniszczyć. I w ten sposób zamiast iść naprzód cofniemy się 4 lata wstecz!!!

    • Kordian Odpowiedz

      24 listopada 2014 at 13:25

      Skoro było stać na milionowe pensyjki dla kolesi Mastalerza, to i będzie stać na skromność Grzegorza Kiełba. Tarnobrzeżanie oczekują, skromnego i oszczędnego prezydenta, który choć raz się zastanowi nim wyda publiczną złotówkę.

  42. xrl Odpowiedz

    22 listopada 2014 at 21:15

    Kiełb przecież to jest lalką którą za linki będzie pociągał Wąsik i Dziubiński on jest zerem nikim absolutnie nie głosujcie na Kiełba bo miasto padnie sport padnie bezrobocie wzrośnie. Teraz Mastalerz dał prace wielu osoba codziennie przyjmował po 20 30 osób każdemu pomógł wiem to bo znam te osoby tylko Mastalerz .

  43. xrl Odpowiedz

    23 listopada 2014 at 00:24

    Pan Kiełb nic nie zrobi…mówi się ze Pan Mastalerz jest zawistny i mściwy a jak wygląda gazetka Pana Kiełba? Powinna mieć zmieniony tytuł z Niecodziennika na Anty-Mastalerz bo ta gazeta jest wydawana tylko w jednym celu by zniszczyć człowieka…i taki ktoś ma zostać prezydentem…ludzie… ZASTANÓWCIE SIĘ I PRZEMYŚLCIE NA KOGO GŁOSOWAĆ..

  44. Gabi Odpowiedz

    23 listopada 2014 at 03:00

    Kolezanka z urzedu mówiła mi że wszyscy pracownicy mają polecenie żeby klikać tutaj w te punkty dla mastalerza żeby mu poparcie rosło. Ci ze spółek tez mają klikać ale w urzedzie już się czuje ta przegraną. Wszyscy mówią że nagle mastalerz się zrobil na pokaz taki kulturalny i miły ale jak ludzie nie widza to podobno masakra!

    • Urzędnik Odpowiedz

      23 listopada 2014 at 08:27

      Pan gaduła wymyśla rożne sposoby na podniesienie swoich notowań ale mało kto chce główna słuchać. Pycha, buta, chamstwo i zamordyzm odchodzi do lamusa. Idzie nowe, jest już coraz bliżej.

      • D. Odpowiedz

        23 listopada 2014 at 09:36

        Tarnobrzega nie stać na zmianę rządów. Nie chcę w tym mieście Wasika, Jaśka Dziubińskiego, Lenarda. Kiełb to pacynka na ich usługach, stare lisy w*y*d*y*m*a*j*ą go bez wazeliny..

    • gość Odpowiedz

      23 listopada 2014 at 14:07

      A koleżanka nie wspomniała jak Pan GK wysyła maile do swoich byłych współpracowników, żeby “srali już w gacie,bo on idzie…”, nie wspomniała koleżanka, jak Pan GK spieprzył plany zagospodarowania przestrzennego Tarnobrzega, “dzięki” czemu TESCO się wycofało,że nie ma kanalizacji na Borowie, o tym że Pan GK wynosił dokumenty z urzędu, których nie mógł ruszać … o tym nic nie mówiła?

      • Heniek Sztygar Odpowiedz

        23 listopada 2014 at 14:56

        Tesco wycofało się dlatego, że firma miała problemy finansowe i nie opłacało się jej inwestować w wymuszony przez Norbiego offset.

        Jeszcze trochę a zaczniecie opowiadać o tym, że przez Kiełba Siarkopol padł :)

  45. obsereator Odpowiedz

    23 listopada 2014 at 06:27

    Możecie pisać różne rzeczy głosuje na Mstelarza.

  46. tarnobrzeżanin Odpowiedz

    23 listopada 2014 at 07:46

    Panie Grzegorzu ma Pan głos mój i wielu mieszkańców, możecie pisać co chcecie na Pana Kiełba lecz mieszkańcy mają dość pychy Pana Mastalerza!

  47. Heniek Odpowiedz

    23 listopada 2014 at 09:32

    Wszystko jasne, kiełb aut. Głos na Norberta Mastalerza.

    Mam dość kolesiostwa, hochsztaplerów z PiS i TSM.

  48. bezradny Odpowiedz

    23 listopada 2014 at 10:35

    Mastalerz- dajcie mu szanse NIECH DOKOŃCZY TO CO ROZPOCZĄŁ.A Pan Kiełb chce wygrać wybory oszczerstwami konkurenta już widać właśnie jaka będzie ta jego polityka.chce się dokopać do koryta a póżniej będzie miał nas w dup..

  49. Wyborca Odpowiedz

    23 listopada 2014 at 11:11

    Jestem za Mastalerzem Kiełb stchórzył nie przychodząc na debatę a jego popisy w TVL z Panią Kociubą przechodzą ludzkie pojecie są stronnicze i jednostronne.Telewizja finansowana przez spółdzielnię mieszkaniową czyli przez nas powinna być obiektywna a nie jak to się dzieje w tej chwili jednostronna. Pani ,,redaktor” sięga dna w swoich przekazach i wywiadach z Panem Kiełbem jestem zniesmaczony od dzisiaj nie oglądam TVL!!!! Wyborca.

  50. tarnobrzeżanin Odpowiedz

    23 listopada 2014 at 11:23

    Głosujmy wszyscy na Pana Grzegorza KIEŁBA Pan Mastalerz pokazał już przez ostatnie 4 lata na co go stać i jakim jest aroganckim i pełnym pychy człowiekiem! Dla niego liczą się tylko koledzy i układy, a zwykłego mieszkańca to zauważa jak są WYBORY! DOŚĆ PANIE MASTALERZA MIAŁ PAN SWOJĄ SZANSĘ I JA PAN ZMARNOWAŁ!

    • ehhh Odpowiedz

      23 listopada 2014 at 12:11

      ta marionetka kiełbowska niech idzie do cyrku !

  51. Gabi Odpowiedz

    23 listopada 2014 at 13:07

    Nagle po pseudo debacie mastalerza rosnie mu poparcie, śmiechu warte! Chyba cała ta niby publiczność platformy zaraz po zakończeniu przemówienia swojega pana zasiadła do komputerów żeby nabijac wynik.
    Pragne tez zauwazyc, że wyniki głosowania na tym portalu przed pierwsza turą miały sie nijak do rzeczywistości bo wskazywały za najwyższe poparcie dla mastalerza. A jak bylo kazdy wie. Jezeli chcecie bardziej obiektywnej informacji na ten temat to zajrzyjcie na portal samorządowy. Kiełb ponad 68% a mastalerz niespełna 32%. Tak panie mastalerz, to już nie jest żółta kartka tylko czerwona!

  52. Lulu Odpowiedz

    23 listopada 2014 at 15:02

    Leo, napisz cos jeszcze bo Twoje komentarze są zaje…..fiste. Krótkie, cięte i trafne.No i z poczuciem dobrego humoru, czego tutaj jak na lekarstwo. Szacun.

  53. Mieszkaniec Odpowiedz

    23 listopada 2014 at 15:03

    Nikt tyle nie zrobił dla Tarnobrzega, co Kiełb obiecał . Brawo wyborcy

  54. Nawrócony Odpowiedz

    23 listopada 2014 at 15:12

    Ze wstydem przyznaję, że 4 lata temu byłem zwolennikiem Norberta Mastalerza na którego głosowałem w 2010 roku. Był to mój najgorszy błąd wyborczy jaki w swoim zyciu popełniłem.Jak wielu innych (chociaz to mnie wcale nie usprawiedliwia) dałem się nabrać na lep kłamstw, intencji podszytych fałszem i udawanej kultury
    oraz umizgów do mieszkańców.Tarnobrzeżan proszę o wybaczenie. Napewno naprawię 30 listopada swoja tragiczna pomyłkę sprzed 4 lat.I prosze mi tu nie zarzucać żadnych powiazań z ekipą Kiełba.W pierwszej turze głosowałem na Stasiaka bo wolałbym jego na stanowisku prezydenta ale w tej sytuacji moim oczywistym wyborem jest kiełb.

  55. Realista Odpowiedz

    23 listopada 2014 at 15:21

    A mnie sie chce smiac z tego sondazu tutaj. Ludzie czy wy naprawde myslicie ze te wszystkie wpisy i udział w powyzszym głosowaniu ma jakies znaczenie? Przeciez to jest na zasadzie kto jest bardziej aktywny, zwolennicy mastalerza czy kiełba.
    Przeciez o wyborze zdecyduje cała rzesza mieszkańców którzy tu nawet nie zaglądają. A jak zdecydowali w I turze to juz wiemy. Przy czym PiS nienawidzi mastalerza i poparł kiełba. Wynik wydaje się przewidywalny.Ja w kazdym razie głosuje na kiełba a im więcej jest opluwany przez wiadome osoby tym bardziej utwierdza mnie w przekonaniu ze mój wybór jest słuszny.

  56. Art Odpowiedz

    23 listopada 2014 at 15:34

    Przepraszam, ale Pan Stasiak to dla mnie jakaś pomyłka, jeśli chodzi o kandydowanie na prezydenta. Jeśli popiera Kiełba to już Jego sprawa. Mój kandydat niestety odpadł w I turze, zatem w drugiej poprę obecnego prezydenta.

  57. Realista Odpowiedz

    23 listopada 2014 at 15:41

    No widzisz Art każdy z nas miał innego kandydata w I turze, nie wiem kto był Twoim ale nie nazwę go pomyłką mimo wszystko. I każdy z nas ma prawo do swojego wyboru w II turze. Szanuję Twoją decyzję chociaż się z nią nie zgadzam.

  58. Art Odpowiedz

    23 listopada 2014 at 15:57

    Realista dziękuję za szacunek odnośnie mojego wyboru. Głosowałem na Pana Gospodarczyka.

  59. Mieszkaniec Odpowiedz

    23 listopada 2014 at 20:57

    A wójt Padwii Narodowej zwrócił się do Kiełba per Panie prezydencie. Oooooooooo to oni już wszystko wiedzą. Jak to mawiał niejaki poseł Kurski “Ciemny lud wszystko kupi”

  60. To ja Odpowiedz

    24 listopada 2014 at 13:44

    Idzie Grześ przez wieś,
    worek obelg niesie
    a za Grzesiem tępa brać
    no i smród się niesie.
    Grzesiek mądry, Grzesiek ładny i waleczny,
    Ten kto wszystkim chce się zająć,
    zwykle bywa niebezpieczny.
    Władza to jest honor, prawda, skrucha,
    wiec pamiętaj Grzesiu drogi
    miecz prawdziwy często bywa obosieczny.

    • obserwator Odpowiedz

      24 listopada 2014 at 17:00

      Do Norberta przyszła skrucha
      nagle ludzi chętnie słucha
      chodzi błaga: oddaj głosik
      nie daj się już więcej prosić
      Daj mi jeszcze cztery lata
      cobym wszystko pozamiatał.
      daj dokończyć skok na bank
      a na koniec pomnik daj…

  61. Gosc Odpowiedz

    24 listopada 2014 at 15:37

    Pamietam chlaly tylko i balowaly i tylko swoich ludzi wszedzie wypchali -takie to rzady wczesniej byly -i znow powracaja jeszcze im malo -jeszcze sie nie nachapali ……….glosujmy na Mastalerze na mniejsze zlo jak cos zaczał to niech skonczy juz -dac mu szanse ,bo kazdy na nia zasluguje przeciez

  62. obserwator Odpowiedz

    24 listopada 2014 at 15:46

    Z poparciem sąsiadów w osobach wójtów to ja wieże że wolą Kiełba bo Mastalerz ani sobie ani mieszkańcom nie da w kasze dmuchać. Burmistrz ORDON miał powiedzieć że ani wójtowie ani mieszkańcy sąsiednich miejscowości prezydenta Tarnobrzega wybierać nie będą. Dlaczego nie poparł go Surdy czy Ordon tylko laki-luk Kaziu ? Rok temu wszyscy podpisali porozumienie o środkach UE i żadne wybory tego nie zmienią bo interes jest interes. Tylko dureń bawiłby się w poparcia bo na pewno Kaziu w ten sposób nibiedba o interes mieszkańców Grębowa.

  63. mc Odpowiedz

    24 listopada 2014 at 18:05

    staram sie nie komentowac obecnej sytuacji, ale jakos dzis wyjatkowo cos napisze, bo chyba jest ku temu dobry moment. choc nie glosowalem na N.Mastalerza poprzednio ani w obecnych wyborach, to w II turze zaglosuje na niego a to z kilku powodow, ktore zamieszcze ponizej. Pomijam “urok” osobisty obecnego (jeszcze) wlodarza bo to akurat nie powinno byc miara w tych wyborach, bo wole miec skutecznego, upartego i pewnego siebie gospodarza, niz mialkiego, niezdecydowanego, za ktorym stoi kiljka osob, ktore az przebieraja nozkami zeby dorwac sie do korytka, a ktore maja sporo na sumieniu…a wiec do rzeczy:
    1/komunalizacja j.tarnobrzeskiego i nieodpaltne przejcie akcji Kop. Siarki Machow przez co Gmina Tbg ma zupelny wplyw na wybor RN i tym samym Zarzadu;
    2/uzbrojenie terenow na Zakrzowie (nie park TPPT)ale te grunty po drugiej stornie
    3/ Stannica wodniacka
    4/LATO Z RADIEM – ktore jest promocja jeziora pomimo wszystko
    5/remont ul. Zakladowej
    6/skarpa na Miechocinie
    7/internat na Kopernika
    8/zbywanie zbednego majatku gminy (budynek MOPR, na Kossaka, Dom Dzienngo Pobytu na Sandomierskiej itd., proba zbycia Hotelu Nadwislanskiego)

    • AQ_sty_K Odpowiedz

      24 listopada 2014 at 18:53

      Dzięki przejęciu Jeziora i terenów przez miasto, można było sprzedać kilka hektarów działek za “wesołe pieniądze” 100zł/ar. Nie było wielu chętnych, toteż jedną z działek kupił jakiś teść, by się nie zmarnowała. O kosztach likwidacji kopalni nie wspomnę, bo to też “wesołe pieniądze” dla tych co je wzięli. Dajcie mu jeszcze 4-lata a pomnik Bartosza Głowackiego sprzeda.

      • dysio Odpowiedz

        24 listopada 2014 at 20:14

        Człowieku co ty się znasz na polityce.

    • olo Odpowiedz

      24 listopada 2014 at 23:11

      Na stanicę (na 100 %) i na remont internatu chyba też dotację pozyskała poprzednia ekipa, tylko realizacja była już w następnej kadencji.

  64. ehhh Odpowiedz

    24 listopada 2014 at 18:55

    co by nie mówić o Mastalerzu, to wie jak kasę do Tarnobrzega zgarniać i dobrze to wykorzystać. Przez 4 lata jego prezydentury Tarnobrzeg odbił wreszcie od dna, jakie zostawił Dziubiński i spółka. A to że narcystyczny, arogancki – a co mnie to obchodzi. Tym niech się martwią ci co z nim pracują, a mnie mieszkańcowi Tarnobrzega zależy żeby miasto się rozwijało i było coraz bardziej atrakcyjne – a to widzę Mastalerzowi dobrze wychodziło.
    Głosowałem na Stasiaka – teraz oddam głos na Mastalerza, bo Kiełb jest bez programu i jest nieprzewidywalny. On tylko potrafi opluwać, a z tego dróg czy chodników nie przybędzie.

    • Szpak Odpowiedz

      24 listopada 2014 at 19:51

      Tak, zagłosuj na Mastalerza, bo on potrafi kase zgarniac i dobrze wykorzystać, czyli rozdawać swoim .
      Tak , zagłosuj na obecnego prezydenta, bo on tego chce i prosi w listach, bo na żywo to juz mniej wiarygodnie mu to wychodzi.
      Tak, mowisz to nic, ze narcystyczny i arogancki – A czy nas, tarnobrzeżan nie stac na kogos lepszego?
      Tak , miasto jest atrakcyjne, szczególnie dla tych którzy dzieki układzikom się tu łatwo bogaca.
      Proponuje, przejedz się ulica Warszawska i dopiero wtedy coś tu napisz.
      Ja wybiore Kiełba, bo znam jego program, tobie tez proponuję sie z nim zapoznac i wtedy zabierz głos.

      • Masti Odpowiedz

        27 listopada 2014 at 20:36

        No serio, gdzie ten program? Obniżenie podatków?

  65. Tbg Odpowiedz

    24 listopada 2014 at 19:05

    KIEŁB wczoraj chodził po Ocicach i Szpitalu i ogłaszał że radny Motyka będzie wiceprezydentem żeby głosować na niego już stołki rozdaje.

    • Heniek Sztygar Odpowiedz

      24 listopada 2014 at 23:31

      Z kolei ja słyszałem “na mieście”, że jak wygra NM – wiceprezydentem będzie Stanisław Uziel!

  66. Szpak Odpowiedz

    24 listopada 2014 at 19:40

    Juz dajcie sobie spokój z tymi obiegowymi plotkami wyssanymi z palca. Ja wiem, że pomyslowość ludzka nie zna granic, dlatego jesli jesteś taki kreatywny to realizuj sie gdzie indziej, proszę.

  67. Franek Odpowiedz

    24 listopada 2014 at 21:56

    Kiełb – dziękuję, do widzenia. Wybieram NM.

  68. Tomasz Odpowiedz

    25 listopada 2014 at 10:41

    Nie pytam, gdzie jest Bóg, pytam gdzie są ludzie.. Eldo jak wy możecie się tak opluwać? bo chyba w imię “dobra” coś wam się pomyliło w głowach

  69. tykon Odpowiedz

    25 listopada 2014 at 12:12

    ludzie opamiętajcie sie, tylko nie Mastalerz

    • Tbg Odpowiedz

      25 listopada 2014 at 14:57

      TYLKO NIE P. KIEŁB!!!Czytałeś echo dnia sobotnie jak P. KIEŁB przeprasza ze kłamał. To coś o nim świadczy.Na pewno mało kto czytał ponieważ wszystkie egzemplarze były hurtowo wykupione .Tak mówią ekspedientki z kiosków.

      • Szpak Odpowiedz

        25 listopada 2014 at 20:05

        http://nadwisla24.pl/2014/11/13/zapraszamy-na-relacje-video-live-z-konferencji-stowarzyszenia-moje-miasto-tarnobrzeg-poczatek-godz-9/
        Posłuchajcie wyjaśnień, a nie wyrokujcie i nie rzucajcie obelg.

        W czasie przerwy przed druga turą jesteśmy z każdej strony atakowani przez liściki i obietnicy poprawy. Wszak obiecanki- cacanki a głupiemu radość.Przyjmijmy jednak wersję, że to ma byc wiarygodne przyrzeczenie.
        Kazdy psycholog doradzi, by proces przeobrażania na lepszego człowieka i prezydenta trwał nie dwa tygodnie,ale dłużej, bo to aż może okazać się szkodliwe dla psychiki obserwowanego. Myślę, że zdrowiej będzie, gdy po 4 latach powróci nasz odmieniony prezydent, a my bedziemy mu kibicowac i cieszyć się wraz z nim ze zbawiennej w skutkach terapii.

        • Mieszkaniec Odpowiedz

          25 listopada 2014 at 21:59

          Oczy rozjechane, kręci, kręci i jeszcze raz kręci. On kpi sobie z obywateli. To już nawet nie jest śmieszne

  70. Art Odpowiedz

    25 listopada 2014 at 12:32

    Uważam, że media tarnobrzeskie przed pierwszą i drugą turą wyborów prezydenckich powinny być bezstronne i obiektywne. Niestety tak nie jest o czym utwierdzam się niemal codziennie.

  71. Gosc Odpowiedz

    25 listopada 2014 at 16:32

    Moja cala rodzina i znajomi zmienili zdanie i beda glosowac na Mastalerza -a naszym Faworytem byl Stasiak -ale bo tym ze tez jest w tym bagnie co obrzucaja blotem to zmienilismy zdanie o 180 stopni -przykre to jest bo bardzo szanowalismy pana -ale widocznie wladza jest najwazniejsza

    • sapiens Odpowiedz

      26 listopada 2014 at 00:09

      Nie, dla Mastalerza władza przecież nie jest najważniejsza? Jeżeli przegracie w niedzielę a wierzę że tak się stanie, to chciałbym zobaczyć wasze miny – bezcenne. Dwa tygodnie pajacowania diabli wzięli, tym bardziej będzie wesoło.

  72. Anita Odpowiedz

    25 listopada 2014 at 20:18

    Moi znajomi tez będą głosować na pana Mastelarza,stwierdzili ,ze pan Kiełb jest tylko marionetka poprzedniej wladzy ,nie ma nic do zaoferowania tylko wypisuje nie prawdę, czyli nie nadaje się na prezydenta.

  73. Art Odpowiedz

    25 listopada 2014 at 21:32

    Dzisiaj znów w tych samych lokalnych mediach Pan Kiełb. To już jest dużo bardziej niż niesmaczne.

    • Tbg Odpowiedz

      25 listopada 2014 at 21:55

      Całkowicie się z tym zgadzam. Chyba pan Kiełb z panią Kocibą i ich wspaniałą ekipą w zupełnie innym mieście żyją, niż zwykli Tarnobrzeżanie i w tej telewizji takie dyrdymały opowiadają, ze ho, ho. Liczą chyba na to ” ciemny lud wszystko kupi” to jest kpina z mieszkańców.

  74. Art Odpowiedz

    25 listopada 2014 at 22:26

    Dodatkowo na jednej z nazwę do ,,reklama” wiadome osony rozdaja razem prasę. Niesmak i to wielki pozostaje.

  75. Art Odpowiedz

    25 listopada 2014 at 22:28

    Chodziło mi o tzw. spot reklamowy i rozdawane w nim mass media

  76. Padek Odpowiedz

    26 listopada 2014 at 07:59

    Kiełb i Kociuba to nieporozumienie. Desperaci, dążący poo trupach do celu.
    Czy może ktoś zlikwidować TVL?

  77. tykon Odpowiedz

    28 listopada 2014 at 10:33

    Czemu podatki w tbg są tak wysokie, czemu mastalerz teraz niedawno znowu je podniósł? Cwaniaczek chciał się zabezpieczyć, czemu inwestor Tesco uciekł?? Mi to wystarczy tyle ze podatki w Stalowej są o wiele niższe niż w tbg. – Głos na G.K.