Widgetized Section

Go to Admin » Appearance » Widgets » and move Gabfire Widget: Social into that MastheadOverlay zone

Zapraszamy na relację video-live z konferencji Grzegorza Kiełba i Lucjusza Nadbereżnego

Listopad 21, 2014 9:32 AM

Zapraszamy na relację video-live z konferencji Grzegorza Kiełba i Lucjusza Nadbereżnego, zwycięzcy wyborów prezydenckich w Stalowej Woli. Planowany początek godz.10.

12 Responses to Zapraszamy na relację video-live z konferencji Grzegorza Kiełba i Lucjusza Nadbereżnego

  1. PoPiS Odpowiedz

    21 listopada 2014 at 10:19

    No nie wiem, jakoś im nie ufam.

  2. AQ_sty_K Odpowiedz

    21 listopada 2014 at 11:13

    Weźcie jakiegoś licealistę, by poprawił jakość i poziom dźwięku jeśli sami nie potraficie obsłużyć kamery i mikrofonu.

  3. klient Odpowiedz

    21 listopada 2014 at 11:22

    Ale jaja. To już po zawodach. W um na obsłudze już tylko kiełba chwalą. Nawet ci jeszcze wczoraj tylko mastalerza chwalili.

  4. KIBIC Odpowiedz

    21 listopada 2014 at 11:50

    FAJNIE SIARKA TARNOBRZEG & stal stalowa wola = ZGODA !!!!!!!!!!!!

  5. Ulka Odpowiedz

    21 listopada 2014 at 12:06

    Super, ale jesteście piękni i optymistyczni. Yupi

  6. xrl Odpowiedz

    21 listopada 2014 at 12:13

    Tylko Siarka będzie w 4 lidze bo kiełbik na siarkę nie będzie sponsorował bo u niego sport jest na ostatnim miejscu!!

  7. mis Odpowiedz

    21 listopada 2014 at 12:46

    Będzie połączenie klubów?

  8. Lidka Odpowiedz

    21 listopada 2014 at 12:46

    To nasze dzieci nie będą grać już w piłkę. TAK.
    Wspaniale to co będzie ja się pytam.
    Kurcze masakra, a te dzieci z klubu kotwica też lipa. Wiem wszystko będzie ale za kasę. To zaorać wszystko!!!
    Mam takie jedno pytanko co będzie bo nie słyszałam nic co ten Pan Grzegorz proponuje jak nie będzie Norberta.

    • olo Odpowiedz

      21 listopada 2014 at 13:22

      Jak to co proponuje: realizację zadań własnych gminy wynikających z ustawy, a nie nachalny PR i chamotę.

  9. Tomek L. Odpowiedz

    21 listopada 2014 at 12:50

    Ja myślę że trzeba się dobrze zastanowić zanim postawimy krzyżyk na panu Grześku.

  10. Wąs k Odpowiedz

    21 listopada 2014 at 12:53

    To tak dziś bierzemy wszystko a jutro pomyślimy co dalej!!!

  11. neutralny Odpowiedz

    21 listopada 2014 at 13:46

    Ten Kiełb to niezły nieudacznik. Jak on może rozmawiać z inwestorami jak on się publicznie wysłowić nie potrafi. To będzie tak: co mu pod nos koryto czyli rada PiS-iorów podstawi to on będzie łykał. Mam wrażenie, że gość w ogóle nie wie czego zajmuje obecne stanowisko. Czy w Tym mieście potrzebny jest prezydent bez pomysłu na samego siebie??? odpowiedzcie sobie sami zanim postawicie X przy jego nazwisku. Coś czuję wew. że do Tarnobrzega wracają czasy przeszłości, łapówek i kłamstw. Mam na myśl kadencję poprzedniego pana Prezydenta. Na pewno sport który jest mocno popierany przez obecnego prezydenta dostane pstryczka w nos. Za czym idzie koniec z rozwojem naszych dzieci. No chyba, że święta wojna Siarki Stalówki zostanie zażegnana. Ma być w końcu taka współpraca. “Może by tak utworzyć jeden Klub i awansować do Ekstraklasy :) A na koniec powiem jeszcze jedno, Stalowa strzeliła sobie w kolano z tym PiSowskim prezydentem. Ale niech działają zawsze są mądrzejsi tacy rodzinni, kościelni tak zawsze wypowiadają się w samych superlatywach. Bo Oni Są Dobrymi Ludźmi :) . A marionetka “Kiełb” niech składa ręce przed swoimi wyborcami.