Widgetized Section

Go to Admin » Appearance » Widgets » and move Gabfire Widget: Social into that MastheadOverlay zone

Tarnobrzeg: Debata kandydatów na prezydenta miasta w Radiu Rzeszów

Listopad 25, 2014 11:25 AM

Nie w Tarnobrzegu lecz w Rzeszowie odbyła się debata kandydatów na prezydenta miasta.

Debata w Radiu Rzeszów odbyła się w czwartek 27 listopada.  O godzinie 11.30 w audycji “na żywo” na pytania dziennikarki odpowiadali zwycięzcy I tury wyborów na prezydenta Tarnobrzega – Grzegorz Kiełb i Norbert Mastalerz.

Link do debaty w Radiu Rzeszów tutaj

67 Responses to Tarnobrzeg: Debata kandydatów na prezydenta miasta w Radiu Rzeszów

  1. krzysiek Odpowiedz

    25 listopada 2014 at 11:44

    Macki Norbiego sięgają na pewno do tv i radia Rzeszów, Pan Kiełb powinien się zgodzić pod warunkiem, że udział będą brali zaproszeni dziennikarze z obu stron w przeciwnym wypadku może się okazać, że NM będzie znał z góry pytania i będzie przygotowany w odróżnieniu do Pana Kiełba, sztabowcy z MMT, zastanówcie się dobrze i zgłoście swoje uwagi co do konwencji debaty.

    • debatowiec Odpowiedz

      25 listopada 2014 at 12:58

      Krzysiek nie wiem, czy jesteś jakimś sztabowcem Pana kandydata Kiełba (uprzedzając odpowiedź ja nie jestem niczyim), ale jeśli nie to zastanów się co piszesz i pomyśl chwilę samodzielnie i logicznie. Naprawdę mnie już tak zmęczyła ta wyjątkowo słaba kampania… slogany typu obniżę podatki, obrażanie… tani populizm dla mas… Ciesze się, że już w niedziele to się skończy oraz mam nadzieję, że skończy się dobrze dla tego miasta i nie będzie powrotu do tej przeszłości, którą mieliśmy “zaszczyt podziwiać” przez przeszło 12 lat.

    • bezstronny Odpowiedz

      25 listopada 2014 at 14:00

      z tego co wiadomo to pan Grzegorz nie chciał debatować o Tarnobrzegu w naszym mieście i to jego zwolennicy chcieli Rzeszów. A teraz mówią że tam też wszystkich omamił pan Norbert.
      Jedna wielka paranoja!!!

    • Kizia Mizia Odpowiedz

      25 listopada 2014 at 17:02

      ma też układy w Nasa, CIA i Mosadzie

  2. ron Odpowiedz

    25 listopada 2014 at 13:06

    Mam nadzieję że zadadzą norbertowi pytanie jak to było z tymi nagrodami w kopalni po 50 000 zl

  3. Heniek Sztygar Odpowiedz

    25 listopada 2014 at 13:06

    Czy to prawda, że (w przypadku wygranej Norberta Mastalerza) wiceprezydentem ma zostać Stanisław Uziel?

    • obserwator Odpowiedz

      25 listopada 2014 at 15:46

      Udziel podobno kolaboruje z Grześkiem podobnie jak Kołdek i Gorzałek

      • Heniek Sztygar Odpowiedz

        25 listopada 2014 at 15:59

        Tonąca PO przygarnęła pogrobowców TPP a teraz Ci chcą opuścić okręt? Któż mógł to przewidzieć…

  4. Res Odpowiedz

    25 listopada 2014 at 13:44

    Zobaczymy popis pana Kiełba. Grześ będzie musiał popracować nad faktami, a to dobrze mu nie wychodzi. Ot, taki mały kłamczuszek

    • Szpak Odpowiedz

      25 listopada 2014 at 19:39

      KU refleksji dla tych, którzy powielają słowo kłamczuszek. Mnie nieścisłosci w podaniu procentów nie ruszają tak, jak oszukiwanie mnie przez 4 lata przez obecną ekipę. Wreszcie dzieki Niecodziennikowi świat się dowiedział jak byliśmy kiwani na wszelkie sposoby. Najpierw posłuchaj, zanim ocenisz :
      http://nadwisla24.pl/2014/11/13/zapraszamy-na-relacje-video-live-z-konferencji-stowarzyszenia-moje-miasto-tarnobrzeg-poczatek-godz-9/

      • wiemicho1 Odpowiedz

        25 listopada 2014 at 20:40

        Z tej konferencji wynika, że Pan Kiełb z Panem Wąsikiem podali nieprawdziwe informacje, przegrali proces i muszą te nieprawdziwe informacje sprostować. Co zresztą się stało m.in. w sobotnim Echu Dnia. W pozostałej części sąd zgodnie z obowiązującym prawem nie mógł ocenić podawanych w niecodzienniku informacji w kategorii prawda – fałsz więc nie dokonywał oceny tych informacji i nie wydawał postanowienia w tym zakresie, co wcale nie oznacza, że te informacje są prawdziwe. Zadecydowały względy formalne. Pan Kiełb jako osoba po studiach prawniczych doskonale o tym wie i tym bardziej razi jego cynizm w tym zakresie.Pan Wąsik jako prawnik powinien nawet wiedzieć bardziej więc i jego cynizm większy.

        • davey Odpowiedz

          26 listopada 2014 at 10:16

          Razi Ciebie cynizm Kiełba a nie razi cynizm Mastalerza?Tak jak napisałem w innym poście pojawiłaś się na wielu forach w związku z wyborami.Za chwilę Cię nie będzie,ale swoje zrobisz!No,ale o cynizmie porozmawiajmy.Jak inaczej nazwać akcję wyborczą w szkołach i list do pracowników tychże szkół?To ja cytuję ‘nie będę ukrywał,że decyzje związane z propozycją połączenia,a tym samym likwidacją została podjęta w trosce o finanse całego miasta”.Nie jest cyniczne robienie czegoś takiego w sytuacji,gdy miliony wydaje się na sport,zabawę oraz gry?No proszę Cię…
          “Wiem,że NIECo uzasadnionego rozgoryczenia mają pracownicy niepedagogiczni”.Cztery lata nie chciał znimi rozmawiać.Nie miał dla nich czasu.Dopiero teraz,gdy widmo porażki zajrzało w oczy,na potrzeby drugiej tury(wszyscy to wiemy)robi takie akcje i znów obiecuje.Teraz ma czas przyjść i prosić i kajć się.To nie jest cynizm,że wykorzystuje wybory do załatwienia takiego czegoś?A może zadasz sobie pytanie,czy gdyby było inaczej z poparciem w yborach to zachowałby się inaczej?W życiu,powiadam,w życiu!Nie jestem sezonowcem,zwłaszcza na tym forum.Obserwuję Mastalerza,gdy tylko zaczął swoją działalność polityczną.I powiem Ci jedno,nie zmieni się nigdy.Ten typ tak ma.Jak kameleon potrafi się dostosować do okoliczności danej chwili.Dla niego to jest właśnie ta chwila,gdzie musi położyć na szali wszystko co ma “najlepszego”.Ty jesteś najlepszym tego przykładem,mąciciela na wszystkich forach!A co do kłamstw.Dla mnie największym jest nie rozliczenie się z mieszkańcami z tego słynnego kontraktu i z piramidy potrzeb!To jest dopiero przekręt.Zamydlił oczy jakimiś 48/48,by mieszkańcy pasjonowali się tymi obietnicami a zapomnieli o wcześniejszych.Czyż nie należy tego traktować w kategorii “nikt Ci tyle nie da co Mastalerz obieca”?
          Kolejny cynizm w wykonaniu aktywu.Prośby smsowe pani Naczelnik do nauczycieli i pracowników oświaty!Piszę cynizm,bo zwraca się o poparcie osoba,która chciała tychże nauczycieli pozbawić miejsc pracy!I oni w imię tego mają popierać tego przewidywalnego człowieka?Jeśli przewidywalnego to takiego,który cztery lata nie słuchał nikogo i robił jak chciał.W związku z tym przewidywalnym jest,że będzie chciał dokończyć czego nie zrobił wcześniej.To jest ta przewidywalność?Dziękuję za nią!

          • wiemicho1

            26 listopada 2014 at 13:53

            Do tej pory zlikwidowano jeżeli dobrze pamiętam jedną szkołę w mieście na osiedlu Nagnajów. Za czyich to było rządów?

  5. mieszkaniec tbg Odpowiedz

    25 listopada 2014 at 14:09

    Szkoda, że TVL nie przeprowadza debaty w Tarnobrzegu tylko dostaniemy odgrzaną bułę z Rzeszowa? Kandydatka MMT do RM Kociuba profesjonalnie by ją poprowadziła, w pytaniach była by już gotowa odpowiedź lub teza jak to miało miejsce w ostatniej rozmowie z kandydatem Kiełbem w TVL. Gdzie TVL znajduje tak wypaczonych “dziennikarzy”? A obrona niezależności pani Kociuby na koniec żałosnej rozmowy powala. Co to za miasto??? Jeden ma swoją MTVT za pieniądze podatników a drugi TVL za pieniądze spółdzielców. Nie wiem który obraz jest bardziej wypaczony. A Ty płać czy chcesz czy nie. Coraz bardziej wk…ia mnie to prywatne miasto i to co się w nim wyprawia.

    • masakraPL Odpowiedz

      25 listopada 2014 at 17:27

      Dokładnie mam identyczne odczucia. Nieudolnie zmanipulowany materiał, amatorski montaż, w wielu momentach pada pytanie po czym dopiero wklejana “poprawna, ładna” odpowiedź” z innego ujecia. Totalna amatorka. O rzetelności dziennikarskiej TVL wole sie nie wypowiadac. Jeszcze jedna uwaga, tendencyjne pytania ktore zadala red.Kociuba swojemu koledze G.Kiełbowi powinny być zadane N.Mastalerzowi i to on powinien odpowiedziec. Cyrk!

  6. krzysiek Odpowiedz

    25 listopada 2014 at 14:13

    Debatowiec, “Ciesze się, że już w niedziele to się skończy oraz mam nadzieję, że skończy się dobrze dla tego miasta i nie będzie powrotu do tej przeszłości, którą mieliśmy “zaszczyt podziwiać” przez przeszło 12 lat” widzę masz słabą pamięć, Pan Dziubiński zmienił oblicze Tarnobrzega , plac czerw.stadion,wiadukt,marina,park techn. Masti fantasti niestety nie wykorzystał tego potencjału,nie zrobił NIC dla Tarnobrzega, zarobił ok pół mln, jego kolesie podobnie i zasłynął z wyjątkowej wrogości do mieszkańców, z cynizmu, buty, arogancji pyszałkowości. Jest narcyzem i egocentrykiem i to go zgubiło, znam wielu ludzi, którzy byli w poniedziałkowe audiencje u jaśnie pana, traktował ludzi poniżej jakichkolwiek norm kultury, nie raczył wstać i podać rękę do mieszkańca który przyszedł w jakiejś sprawie, nie raczył odpisywać na pisma mieszkańców jest wyjątkowo zapatrzony na swoje “wspaniałe ego”. Pan Dziubiński nigdy tak ludzi nie traktował, z taką pogardą i chamstwem dlatego ludzie nie chcą aroganta za szefa miasta i taka prawda. Ps. Nie jestem nikogo sztabowcem, oceniam obiektywnie jakim jest człowiekiem Mastalerz, to wszystko.

    • wiemicho1 Odpowiedz

      25 listopada 2014 at 15:49

      Tak, tak ……i za tą dobroć Panów Dziubińskiego, Wójtowicza społeczeństwo podziękowało im w wyborach 2010r, wybierając Norberta Mastalerza?
      Lekarz pilnie potrzebny? Bo głupota się rozprzestrzenia.

      • davey Odpowiedz

        25 listopada 2014 at 16:40

        Dziubiński za wiele rzeczy dostał wymeldowanie z urzędu,ale dlaczego to samo ma nie spotkać Mastalerza?

        • wiemicho1 Odpowiedz

          25 listopada 2014 at 20:21

          Ponieważ wymeldowując Mastalerza zameldujemy tam choćby pośrednio Dziubińskiego? Przecież to oczywista odpowiedź.

    • obserwator Odpowiedz

      25 listopada 2014 at 15:58

      idę i dam Grześkowi poparcie

      • masakraPL Odpowiedz

        25 listopada 2014 at 17:30

        Idź i daj lepiej Grześkowi snickersa.

  7. Rys Odpowiedz

    25 listopada 2014 at 17:47

    NIE kłamcom z MMT i TVL!

    • Heniek Sztygar Odpowiedz

      25 listopada 2014 at 18:17

      TAK DLA KŁAMCÓW Z MTVT I SZTABU NM!

      • wiemicho1 Odpowiedz

        25 listopada 2014 at 20:26

        No cóż w sobotnim Echu Dnia to właśnie Panowie Kiełb i Wąsik prostowali nieprawdziwe informacje, które rozpowszechniali. Czekamy na kolejne sprostowania ponieważ czeka ich jeszcze jedna seria ogłoszeń tego rodzaju.

      • Piotrus Odpowiedz

        26 listopada 2014 at 08:00

        Jolanta Kociuba?

  8. Ania Odpowiedz

    25 listopada 2014 at 20:49

    ;Szpak”ty przydupasie Kiełba ty nie masz co robic tylko glupoty wypisywac ,do pracy a nie liczyc na posadke ile ci obiecal ha ha

  9. Szpak Odpowiedz

    25 listopada 2014 at 21:08

    Aniu,ja tu pisze dobrowolnie, w przeciwieństwie do ciebie. Przygotuj sie do merytorycznej rozmowy, a nie obrażaj innych.Tu jest za wysoki poziom dla ciebie, więc wyładuj sie gdzie indziej.

  10. Ania Odpowiedz

    25 listopada 2014 at 21:36

    Dobrowolnie to idz popracować do schroniska.

  11. Tbg Odpowiedz

    25 listopada 2014 at 21:46

    Pan kandydat w trakcie swojej konferencji prasowej kręcił jak z nut- oczy rozjechane, kiwał się jak w remizie na zabawie. Co to ma być za kandydat. Boże pożal się.

  12. na marginesie Odpowiedz

    25 listopada 2014 at 22:48

    Otwieram tę stronę i widzę na czołówce że mastalerz zwraca się do mieszkańców juz nie “DRODZY” tylko “KOCHANI”.(Wczesniej było SZANOWNI). Widać że im bliżej II
    tury głosowania tym bardziej mastalerzowi rosnie miłość do mieszkańców-WYBORCOW.
    A gdzie nas pan miał przez 4 lata panie mastalerz?
    Tylko durnie moga się nabrać na vte jego słodkie słówka!

  13. Lulu Odpowiedz

    25 listopada 2014 at 22:56

    Jednej rzeczy to ja tutaj naprawde nie rozumiem: co niektórzy bardzo się powołuja na sprostowania czy tez przeprosiny MMT nakazane przez sąd z racji przekłamań w Niecodzienniku. Gwoli sprawiedliwości to nie przeszkadza wam jak mastalerz wywalił na swoich blibordach po całym miescie kłamstwa o nowych 1400 PARKINGACH???
    To dopiero KlAMSTWA. To jakoś nikogo nie razi?

    • wiemicho1 Odpowiedz

      26 listopada 2014 at 07:22

      Czy nie jest prawdą, że to panowie Kiełb i Wąsik postanowieniem sądu mają prostować te jak to ładnie nazywasz “przekłamania”?

  14. czytelnik Odpowiedz

    25 listopada 2014 at 23:03

    UDAŁO wam się dowiedzieć (o debatach w Reszowie)? Cha, cha, cha. Od tygodnia pisza o tym w gazetach i podają w radiu. Trochę powagi, błagam. (i skromności)

  15. krzysiek Odpowiedz

    26 listopada 2014 at 00:50

    brawo lulu, cała prawda o hipokryzji mastalerza , powinien to prostowć na mszach we wszystkich kościołach TBG!!!

  16. atu Odpowiedz

    26 listopada 2014 at 05:27

    Tylko Mastalerz u niego tylko prawda przeciwieństwie do Kiełba.

  17. F. Odpowiedz

    26 listopada 2014 at 08:01

    Kiełb wypad z miasta!

  18. Lilly Lopsy Odpowiedz

    26 listopada 2014 at 12:00

    Brawo Grzesiu walcz o dobro i sprawiedliwość powodzenia mieszkańcy Tarnobrzega

  19. tatut Odpowiedz

    26 listopada 2014 at 12:42

    Szok…dzisiejsza rozmowa z sąsiadka Kiełba. Podobno leczył się kiedyś psychiatrycznie….. mam nadzieje ze kwity na to da się upublicznić ???/

  20. Tbg Odpowiedz

    26 listopada 2014 at 13:50

    Szok to już panaroja co wyprawiają ludzie P KIEŁBA .Chodzą i zbierają gazetki P. MASTALERZA .Gazetki były tylko 30 min pojechałem po dziecko do szkoły jak przyjechałem to już gazetek nie było. TO robią co tylko chcą .

  21. Jarek Odpowiedz

    26 listopada 2014 at 14:11

    Wstyd tak opluwać. Ale już w niedzielę się skończy, Drodzy Tarnobrzeżanie! Śmiech w całym mieście! Koniec pajacowania PO

  22. czytelnik Odpowiedz

    26 listopada 2014 at 14:21

    Panie tatut! Juz niżej pan upaść nie mógł. Podpieranie się jakimis plotkami rzekomej sąsiadki o rzekomej chorobie kandydata na prezydeta siega dna rynsztoku.
    Ale wie pan co? Takie opluwanie kogokolwiek za posrednictwem plotek często obraca się przeciwko temu kto to robi. Jestem pewien że życie to panu “wynagrodzi” i predzej czy później to właśnie pan trafi na psychiatryczny oddział zamknięty.
    Los bywa przekorny. Wspomni pan jeszcze te słowa.

  23. Lulu Odpowiedz

    26 listopada 2014 at 14:30

    Tak czytam sobie tę “dyskusję” i dochodze do wniosku, że “twórcze wyczyny” mastalerzowej sitwy dowodzą jedynie jak bardzo całe to towarzystwo się boi.
    Podszyci coraz większym strachem poddani jaśnie msciwego pana pokazuja swoje prawdziwe oblicze na wzór i podobieństwo zdolnego do każdej podłości norbusia.

  24. listop Odpowiedz

    26 listopada 2014 at 14:55

    Coś w tym jest (fama o tym że jets jehowy Kiełb)https://www.google.pl/search?q=jehowi+tarnobrzeg+kie%C5%82b&ie=utf-8&oe=utf-8&aq=t&rls=org.mozilla:pl:official&client=firefox-a&channel=sb&gfe_rd=cr&ei=JNt1VOjMGuOg8weeoYDwBg#q=jehowi+tarnobrzeg+kie%C5%82b&rls=org.mozilla:pl:official&channel=sb&start=10 i jeszcze tu….http://naszdom.rzeszow.pl/pliki/naszdom_73.pdf

    • norbyzaniedbal Odpowiedz

      26 listopada 2014 at 22:52

      Bałwanie jego dzieci chodzą do katolickiej szkoły!

  25. misiek Odpowiedz

    26 listopada 2014 at 15:11

    No pewnie ze tak. Takie czasy były że jak było sie jehowym to nie szło się do wojska.

  26. bezradny Odpowiedz

    26 listopada 2014 at 16:01

    ludzie ja już wolę tego Mastelarza niż gościa co się leczy psychiatrycznie i kandyduje .SŁYSZAŁAM OSTATNIO ŻE OBRAŻAŁ NIE ŻYJĄCĄ JUŻ MATKĘ MASTELARZA LUDZIE ON JEST CHORY USUNCIE GO Z TEGO TARNOBRZEGA BO JAK SIĘ DOSTANIE DO KORYTA TO JUŻ PO NAS

    • davey Odpowiedz

      26 listopada 2014 at 16:13

      Coś ci się bezradny(a) pokręciło.Musisz być bardzo zdeterminowany(a)by takie głupoty wypisywać.Wytrzymaj jeszcze do niedzieli a potem na L4 idź bo dużo zdrowia cię ta kampania kosztuje.Psychiatra ci pomoże,taki,który w tydzień zmienił Mastalerza.

    • norbyzaniedbal Odpowiedz

      26 listopada 2014 at 22:54

      Zauważam związek między niedorozwojem i głosowaniem na Mastalerza.

  27. CZARNA Odpowiedz

    26 listopada 2014 at 16:04

    JA TEŻ WOLE MASTELARZA bo jak słyszę co opowiadają o tym p.kiełbie to szok.dziękuje za takiego kandydata

  28. AGA Odpowiedz

    26 listopada 2014 at 16:13

    ja do LULU
    bo ty pewnie z tej sitwy kiełba

    • To ja Odpowiedz

      26 listopada 2014 at 16:57

      Przecież to można przeczytać we wszystkich komentarzach Lulu, zero merytoryki, tylko jak dokopać Mastalerzowi.

  29. Anonin Odpowiedz

    26 listopada 2014 at 16:58

    LUDZIE!!! Przypomnijcie sobie za co dokładnie Pan Kiełb wyleciał z Urzędu Miasta !!! Czy chcecie mieć prezydenta,która robił przekręty ? Skoro raz wyleciał,to juz więcej nie powinien tam sprawować jakich kolwiek rządów!

    • norbyzaniedbal Odpowiedz

      26 listopada 2014 at 22:50

      Jeśli Kiełb robiłby jakiekolwiek przekręty, obowiązkiem prezydenta było powiadomienie prokuratury.

      Dyscyplinarkę można otrzymać za cokolwiek np.: za to, że nie zgadzasz się z prezydentem lub nie wykonujesz jego poleceń.

      Do mnie taki argument Mastalerza w ogóle nie trafia – tu ewidentnie widać niechęć do Dziubińskiego a rykoszetem dostaje Kiełb.

      Ufam, że najbliższa niedziela odsunie Mastalerza od władzy oraz równolegle wszystkich innych, tworzących ten przerażający układ.

  30. NORBI Odpowiedz

    26 listopada 2014 at 17:30

    A I TO JEST NAJLEPSZE JAKI TRZEBA MIEĆ TUPET ŻEBY PO ZWOLNIENIU DYSCYPLINARNYM STARAĆ SIĘ O TAKĄ POSADĘ CHŁOP MA WIELKIE JAJA ALBO PO PROSTU WIE ŻE TARNOBRZESCY LUDZIE SĄ NAIWNI I UWIERZĄ JAKI TO ON DOBRYM PREZYDENTEM BĘDZIE

  31. LALA Odpowiedz

    26 listopada 2014 at 17:33

    NIE WIEDZIAŁAM ŻE PAN KIEŁB ZOSTAŁ WYDALONY Z PRACY W TEN SPOSÓB CZY KTOŚ MOŻE WIE COŚ WIĘCEJ NA TEN TEMAT .SZCZERZE MÓWIĄC MYŚLAŁAM NA NIEGO GŁOSOWAĆ ALE JAK TAK SIĘ SPRAWA PRZEDSTAWIA TO PORA CHYBA ZMIENIĆ DECYZJĘ

    • Tbg Odpowiedz

      26 listopada 2014 at 19:42

      TU JUŻ JEST POTWIERDZONE NA DEBACIE CO BYŁA TV RZESZOW ZOSAŁ ZWOLNIONY Z AR 52 TO ZNACZY DYSCYPLINARNIE.

  32. XXX Odpowiedz

    26 listopada 2014 at 17:42

    Ja do DAVEY PRZEŚLEDZIŁEM CAŁE WPISY I WIDZĘ ŻE TY TO CHYBA A NAWET NA PEWNO PRZYDUPAS KIEŁBA JESTEŚ TAK TAK POSADKA JUŻ OBIECANA I WYSOKA PENSYJKA TEŻ .No chyba że to sam Pan Szanowny Kiełb SIĘ BRONI.

  33. Oli Odpowiedz

    26 listopada 2014 at 17:58

    no to Pan kiełb poszaleje jak się dostanie do fotela jak lubi przekręty

  34. atu Odpowiedz

    26 listopada 2014 at 18:14

    Ooo!!! co my tu się dowiadujemy.

  35. Tbg Odpowiedz

    26 listopada 2014 at 19:53

    Na debacie tv RZESZÓW P KIELB nie potrafił nam mieszkańcom odpowiedzieć ile będą podatki obniżone .Tak reklamuje się niskie podatki.

    • czasnajazz Odpowiedz

      26 listopada 2014 at 23:06

      Może gdyby Mastalerz pozwolił mu rzetelnie odpowiadać – udzieliłby takiej odpowiedzi.

      Trudno jest oszacować czy to będzie 2% czy 6% gdyż to ostatecznie zależy od analizy finansowej i możliwości miasta – a przypomnę, że wydatki na rok 2015 zostały już zaplanowane.

      Jesteście naiwni wierząc w to, co mówi wam Mastalerz.

      Mastalerz od wielu lat współpracuje z Niedbałowskim, który od samego początku (prowadząc jeszcze firmę Fotoclassic) sponsorował go by później samemu wejść w struktury PO.

      Dlatego też od samego początku Mastalerz miał poparcie PO.

      Zwróccie teraz uwagę – czym zajmuje się Niedbałowski, Bochyński i reszta tej wesołej ekipy.

      Pod przykrywką niby “realnych” działań, na rzecz rozwoju miasta, kwitnie i rozrasta się układ wzajemnych zależności i wsparcia.

      Zrobicie co będziecie chcieli – ja mam z czego żyć i co robić i do tego Tarnobrzeg nie jest mi potrzebny.

      Szkoda mi tego miasta bo wychowałem się tutaj, mam wielu przyjaciół i wiele wspomnień.

  36. OG Odpowiedz

    26 listopada 2014 at 20:43

    Faktycznie art 52 …. to jest bardzo przykre – to nie bierze się z niczego

    I dlaczego wstydzi się swoich Ludzi ?

    Debata – każdy może sam ocenić -link:

    https://www.youtube.com/watch?v=iqixwKxWlA0

  37. hsdddf Odpowiedz

    26 listopada 2014 at 21:53

    nie jestem za mastalerzem, ale kiełb zero pojęcia, karmił nas znów tymi swoimi oklepanymi tekścikami, co wyczytaliśmy w niecodzienniku. idę na wybory, by oddać głos nieważny… jeden i drugi są siebie warci

  38. Rysiek Odpowiedz

    27 listopada 2014 at 08:29

    Kiełbik tęsknię za twoimi kłamstwami.
    Wyborca

  39. G. Odpowiedz

    27 listopada 2014 at 09:49

    Kiełb i jego zwolnienie… Grzesiu – może opowiesz wyborcom co nawywijałeś?

    • Szpak Odpowiedz

      28 listopada 2014 at 21:24

      A może Mastalerz odpowie jak to było fajnie szusować na nartach w Zakopanem na zwolnieniu lekarskim?Z tego co się orientuję był wówczas obłożnie chory.Jakieś to Zakopane niedocenione jest skoro tak szybko w tym kurorcie można postawić chorego,nie tylko na nogi ale i na narty!
      Może ten nasz prezydent merytorycznie,jak to ma w zwyczaju,ustosunkuje sie do tego pytania?Bo jakos nie pamiętam jak ta sprawa się zakończyła.Zdaje się,że nie ma na co liczyć.Piramida nie została rozliczona a ja o takich przyziemnych narciarskich sprawach dywaguję….

  40. Także ten... Odpowiedz

    28 listopada 2014 at 17:57

    jak zwykle brak konkretow pana Kiełba. przerywanie w pol slowa wiadomo dlaczego nie wystapil na debacie w tbg. glos na tego pana to krok wstecz dla tego miasta.