Widgetized Section

Go to Admin » Appearance » Widgets » and move Gabfire Widget: Social into that MastheadOverlay zone

Tarnobrzeg: Konferencja prasowa Sławomira Kosakowskiego, podwykonawcy w TPPT (video)

Listopad 27, 2014 4:12 PM

Zapraszamy do obejrzenia konferencji prasowej Sławomira Kosakowskiego z firmy PHU Grant, firmy która była jednym z podwykonawców budowy Tarnobrzeskiego Parku Przemysłowo-Technologicznego.  Konferencja zorganizowana przez Telewizję Lokalną na prośbę pana Kosakowskiego odbyła się dzisiaj, w siedzibie TVL.

Godzinę wcześniej w sprawie zarzutów S.Kosakowskiego odbyła się konferencja w tarnobrzeskim magistracie. Link do wydarzenia tutaj

24 Responses to Tarnobrzeg: Konferencja prasowa Sławomira Kosakowskiego, podwykonawcy w TPPT (video)

 1. obserwator Odpowiedz

  27 listopada 2014 at 10:59

  Prośba do promotorów rewaluacji Pana Kosakowskiego.
  Panowie być może po 30 listopada będziecie rządzić tym co z niego zostanie ponieważ przez cała kampanie podpalacie miasto na arenie nawet ogólnokrajowej. Czy naprawdę warto wygrać w ruinach i zgliszczach o których piszecie i mówicie. Tyle donosów do prokuratury, CBA i innych organów już zmajstrowaliście i NIC. Wiec co zostało konferencje kłamstwa oszczerstwa w myśl po trupach do celu.

  • wiemicho1 Odpowiedz

   27 listopada 2014 at 21:38

   Opary absurdu.
   Cała sprawa rozpoczęła się od podpisania umowy firmy Grant z firmą Polbud na wykonanie robót budowlanych w stosunku do której Pan Kossakowski sam nieprzymuszany przyznaje, że jej NIE PRZECZYTAŁ!!!!. W ten sposób zobowiązał się do zapłaty kar umownych za opóźnienie wykonania robót które były mu zlecone. Kary za opóźnienie mają to do siebie, że nalicza się je niezależnie czy firma Grant przyczyniła się do opóźnienia czy nie. Taka jest prawna konsekwencja takiego zapisu w umowie. Kary te wynosiły ja dobrze pamiętam około 8.000zł dziennie. Ponieważ opóźnienie faktycznie nastąpiło Polbud naliczył firmie Grant kary w wysokości chyba ok.200.000zł. Ponieważ kwota ta jest elementem sporu pomiędzy Polbudem a firmą Grant, Gmina Tarnobrzeg, nie będąc stroną sporu, słusznie przekazała te pieniądze do depozytu sądowego, gdzie czekają na rozstrzygnięcie sądowe pomiędzy Polbudem i Grantem. Pan Kosakowskiowski szuka jelenia w Gminie Tarnobrzeg, który dokonałby zapłaty firmie Grant pomimo braku pewności czy ta kwota jest jej należna i niestety takiego jelenia w postaci kandydata na prezydenta znalazł. Jeżeli Pan Kiełb po objęciu urzędu zapłaci firmie Grant tą kwotę a sąd spór pomiędzy Polbudem a Grantem sąd rozstrzygnie na korzyść Polbudu, Pan nie daj Boże prezydent Kiełb będzie musiał zapłacić ok. 200.000zł po raz drugi, tym razem Polbudowi. Czy wyciągnie tą kasę z własnej czy z naszej kieszeni? Czy nie daj Boże Prezydent Kiełb nie stał się zakładnikiem Pana Kosakowskiego? Co mu obiecał po wygranych wyborach? Ile mieszkańcy za to zapłacą?

   • wiemicho1 Odpowiedz

    27 listopada 2014 at 21:45

    Pan Kosakowski twierdzi, że dał łapówkę pracownikowi Polbudu, ponieważ ten straszył go że firma Grant podpisała skrajnie niekorzystną dla siebie umowę i nie dostanie pieniędzy. No i nie wiem czy ja jestem głupi czy ktoś robi ze mnie idiotę ale jak dobrze słyszę to w umowie firmy Grant nic się nie zmieniło. Jak była niekorzystna tak została ale tylko dlatego, że Pan Kosakowski jej NIE PRZECZYTAŁ!!!! Za co dał te kilka tysięcy?
    Doniesienie do prokuratury złożyć może każdy, która wszczyna postępowanie albo i nie. Chyba dobrze zrozumiałem, że żadnych dowodów Pan Kosakowski nie posiada oprócz własnym przekonaniem, że tą łapówkę dał.

    • wiemicho1 Odpowiedz

     27 listopada 2014 at 21:51

     Pan Kosakowski twierdzi, że protokoły odbioru były fałszowane, ponieważ nie zgadzają się z obmiarami robót, które firma Grant załączała do swoich faktur. Skrzętnie natomiast ukrywa, że faktury firmy Grant były odrzucane ponieważ zawierały nierzetelne obmiary robót. Czyli dokumenty inwestora zastępczego każe porównywać z dokumentami sporządzonymi przez siebie, twierdząc, że tylko te jego są prawdziwe. Brawo, brawo…genialne.
     Nie chce się więcej pisać.
     Szczęścia, życzę zwolennikom Pana Kiełba, będzie nam wszystkim w razie jego wygranej potrzebne.

   • wiemicho1 Odpowiedz

    27 listopada 2014 at 22:18

    Pan Kosakowski, dobrze wie, że w jego sporze z Polbudem o naliczone kary umowne, ma spore szanse, że sąd mając na względzie wielkość poniesionej przez Polbud szkody, może dokonać miarkowania kar umownych i może się okazać, z zamiast 200.000zł kary firma Grant zapłaci 100.000zł. Wówczas na rachunku firmy Grant pojawi się 200.000zł od dobrotliwej i współczującej mu Gminy Tarnobrzeg i dodatkowe np.100.000zł zwrotu kar naliczonych przez Polbud. Będzie na sporym plusie. A kto za to zapłaci: pan zapłaci, pani zapłaci, społeczeństwo zapłaci.200.000zł to jest utrzymanie co najmniej dwóch etatów np. w kuchni szkolnej. Czyją stronę “trzyma” Pan Kiełb? Czy na pewno jest to strona Tarnobrzega i jego mieszkańców?

 2. Franek Odpowiedz

  27 listopada 2014 at 12:46

  Znów ta łajza się będzie wypowiadać?
  Bujać się!

  • Szpak Odpowiedz

   27 listopada 2014 at 15:01

   To typowe dla elektoratu Mastalerzowego. Jeszcze nie usłyszy co ma ktoś do powiedzenia a juz neguje.

 3. miki Odpowiedz

  27 listopada 2014 at 15:23

  masło maślane a po wyborach będzie pomyliłem się przepraszam = wprowadzono mnie w błąd. do czego ludzie się są w stanie posunąć by wygrać i zostać Prezydentem.

 4. Ola Odpowiedz

  27 listopada 2014 at 15:47

  Ale Sensacja jak u Woloszanskiego !!!!! Konferencja niczym czesienie ziemi.. Tylko kto pierdnal ;) ?

 5. Full Odpowiedz

  27 listopada 2014 at 16:28

  Chyba tylko dla ograniczonych tępaków nie jest jasne, ze skoro sąd zlecil prokuraturze wznowienie sledztwa w tej sprawie to musiał miec ku temu konkretne podstawy.A ze facet wszystkiego nie mówi to ile razy ma powtarzać pani prezes z mastalerzowej tv że zobligowany jest przez prokuratora i policje żeby niektórych faktów nie upubliczniać dla dobra śledztwa?
  Z kolei obrazanie się na Kossakowskiego że powiadomił Komisję Europejską jest obrazaniem się na kogos kto powiadomił o uzasadnionym podejrzeniu popełnienia przestępstwa.Rozumiem, że dla niektórych lepiej by było udawać, że wszystko jest OK!? No i arcyciekawa sprawa: prokuratura tarnobrzeska “uwala” postępowanie….a czy w tej prokuraturze nie pracuje czasem tesciowa Dybusa i jeden prokurator co kupił działke nad jeziorem? Po drugie to skąd UM zna treść pisma do Komisji Europejskiej? Łatwo skojarzyć biorąc pod uwagę chwalenie się mastalerza doskonałymi kontaktami na wysokich szczeblach PO. Czy naprawde mastalerzowa sitwa mysli ze ludzie są tacy głupi i nie potrafia skojarzyc kilku faktów?

 6. CBA Odpowiedz

  27 listopada 2014 at 16:35

  Ty obserwator lepiej sie pakuj juz razem ze swoim cysorzem i jego dworem. A jak masz problem z drukowanymi, np. o tym co ktos powyzej napisał, to daj se siana z tymi wypocinami.

  • Rex Odpowiedz

   27 listopada 2014 at 19:36

   :) tępemu nie przetłumaczysz,wyznawcy psy szczekają karawana jedzie dalej. Jak dobrze, że to koniec tej wycieczki.

 7. echo Odpowiedz

  27 listopada 2014 at 17:31

  prośba do Pana Kosakowskiego – nie odpuszczaj Pan!

 8. Lulu Odpowiedz

  27 listopada 2014 at 17:40

  Czyżby ekipa NM była tak zajeta czyszczeniem śladów że tak bardzo spadła ich aktywność w opluwaniu na tym portalu absolutnie wszystkich kto nie jest z ich wodzem? Dodam tylko że Kosakowski zainteresował sprawa KE po to zeby jej tutaj nie udupili. To raczej proste.

  • Heniek Sztygar Odpowiedz

   27 listopada 2014 at 18:16

   Cysorzowe poszły na spotkanie z Borusewiczem (żeby się cysorz samotny nie czuł na swoim wiecu wyborczym) :)

  • Tommy Odpowiedz

   27 listopada 2014 at 19:50

   Może niech zainteresuje jeszcze Watykan i ONZ :-P :-D

 9. óabc Odpowiedz

  27 listopada 2014 at 19:59

  Sensacyjna konferencja na 3 dni w studiu tvl, przypadek?

 10. normalnyj Odpowiedz

  27 listopada 2014 at 20:00

  Cwaniak Kosakowski: “Jest tu jakiś cwaniak?”, “Pan da piątaka, cwaniak 30″. I to wiejski cwaniak. Za łapówkę chciał się szybko wzbogacić. A tu lipa wyru…… cwaniaka. Jego wiarygodność jest taka jak wyborców Kiełba.

  • oj Odpowiedz

   27 listopada 2014 at 21:02

   oj to ponad 5600 wyborców jest be?

 11. Tbg Odpowiedz

  27 listopada 2014 at 22:04

  Tak debile i oszołomy!!1

 12. Rolo Odpowiedz

  27 listopada 2014 at 23:43

  Dziadyga się znalazła. I to w TVL, kłamcy

 13. ona Odpowiedz

  28 listopada 2014 at 00:03

  no to się super przedsiębiorca popisał żal chłopie żal ale kiełbie we łbie to idź do polbudu nie do kiełba

 14. Pępek Odpowiedz

  28 listopada 2014 at 09:01

  Kiełb i jego pacynki, żałośni..

 15. rodzic Odpowiedz

  28 listopada 2014 at 10:08

  Pani Kociuba nie życzę sobie, aby Pani prowadziła brudną kampanię Kiełba w szkole GM1. Proszę zostawić dzieci w spokoju i nie mieszać ich w to bagno, rodzicom to się bardzo nie podoba.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>