Widgetized Section

Go to Admin » Appearance » Widgets » and move Gabfire Widget: Social into that MastheadOverlay zone

Marszałek B.Borusewicz udzielił poparcia N.Mastalerzowi (zdjęcia oraz video)

Listopad 27, 2014 4:32 PM

Marszałek Senatu Bogdan Borusewicz odwiedził wczoraj Tarnobrzeg na zaproszenie prezydenta miasta. Podczas swojego wystąpienia Borusewicz udzielił poparcia prezydentowi Mastalerzowi przed II turą wyborów. Więcej w materiale video. Zapraszamy

foto&video: Piotr Morawski

 

29 Responses to Marszałek B.Borusewicz udzielił poparcia N.Mastalerzowi (zdjęcia oraz video)

  1. bzdury Odpowiedz

    27 listopada 2014 at 18:35

    co się robi politykom w twarz, gęby jak miednice, a na dzień dobry brednie w brzmieniu “rozliczyć prezydenta po kolejnej kadencji” NONSENS !!! Niech się rozliczy z obietnic sprzed kadencji która własnie się kończy !!!

    • andre' Odpowiedz

      27 listopada 2014 at 19:16

      BORUSEWICZ nigdy pewnie wczesniej nie byl w Tatnobrzegu wiec chetnie obiad zje. druga sprawa to przejazd i zakwaterowanie jest na koszt podatnikow. Prosze pana p.Mastalerz konczcie ten obciach i nie naciagajcie podatnikow na wiecej kosztow zwiazanych z pana kampania wyborcza. Dziekuje

      • podatnik Odpowiedz

        27 listopada 2014 at 19:24

        jak to na koszt podatników, to dopiero jaja, przecież to PO chyba zapraszała a miasto płaci ?

  2. Stalowa Wola Odpowiedz

    27 listopada 2014 at 18:42

    Zazdroszcze wam takiego gospodarza ;)

    • óabc Odpowiedz

      28 listopada 2014 at 08:22

      Dziękujemy, dziękujemy! No ale nie narzekaj sami wybraliście sobie prezydenta z PiSu i to w pierwszej kadencji :D

  3. wielka wpadka Odpowiedz

    27 listopada 2014 at 18:45

    wielkiej wpadki z funduszami nie było ale w niedziele będzie wielka wtopa jeszcze urzędującego pana prezydenta, a druga szansa – NIE MA, będzie czerwona kartka zamiast żółtej z 16 listopada

  4. fan PO Odpowiedz

    27 listopada 2014 at 18:55

    Miałem p.Borusewicza z polityka wyższych lotów. Do dzisiaj …

    • andre' Odpowiedz

      27 listopada 2014 at 19:19

      Dzisiaj wielka wtopa. P.Borusewicz nieprzygotowany i plecie bzdury. koncz wasc wstydy oszczedz.

  5. Zuzu Odpowiedz

    27 listopada 2014 at 19:01

    Ja mam jedno pytanie…. co to było?
    Czym się powinien kierować kandydat na Prezydenta…… dobrem jego mieszkańców? Chyba dobrem mieszkańców miasta? Jej nie ogarniam już tego.

  6. jak na prezentacji garów Odpowiedz

    27 listopada 2014 at 19:21

    Podobne do spotkania Amway, Zepter lub innej tego typu akcji promocyjnej gdzie wciska się na siłę jakiś produkt. Chcą nam sprzedać kandydata na prezydenta – zastanówcie się dobrze zanim to kupicie – reklamacja dopiero za 4 lata i niejeden z nas może już nie dożyć

  7. Adam Odpowiedz

    27 listopada 2014 at 19:34

    Wielki konkret, Kielb zbiera poparcie jakiś wieśniaków, a Prezydent spokojnie jak prawdziwy polityk zbiera poparcie wielkiego czlowieka ! A hemoroidy zaplują sie tu w komentarzach

    • Szpak Odpowiedz

      27 listopada 2014 at 20:34

      Przyjechał Borusewicz z Gdańska i nie ma pojęcia co sie w tej podupadającej mieścinie dzieje.Nie miał tez okazji poznac prezydenta tak jak my przez te 4 lata. Ościenni gospodarze miast i gmin to maja pojęcie jak ważna jest współpraca z kims gwarantującym normalność. Dlatego ważniejsze są dla mnie takie deklaracje poparcia niz ustawka z gościem z Gdańska.

      • óabc Odpowiedz

        28 listopada 2014 at 08:25

        Ale co ościenni burmistrzowie miast mogą teraz zrobić? Nic. Obiecać i zapomnieć, że obiecali. Pan Kiełb nie jest jeszcze prezydentem, nie wie jak wygląda sytuacja finansowa i zarządzanie miastem “od środka” i nie powinien nikomu nic obiecywać.

        • Szpak Odpowiedz

          28 listopada 2014 at 13:46

          Pan Kiełb ma niebagatelną przewagę nad obecnie urzedującym. Potrafi porozumieć sie nie tylko z włodarzami ościennych miejscowości, jest równiez gwarantem porozumienia z rada miasta, z Pisem, który ma w niej większość. Czy obecnego prezydenta stac byloby na przełamanie swojej buty i wyjśc tak jak Kiełb do nas- mieszkańcow ze swoim programem? Oczywiście, ze nie. Łatwiej było wysłać liściki, czy zmontowac rodzinny baner na potrzeby 2 tury. W jednym muszę przyznac konsekwencję panu Mastalerzowi. Prowadzi konsekwentnie bogatą,brudną kampanię. Te ostatnie bilbordy z byłym prezydentem ostatecznie dyskwalifikują kogoś, kto rzekomo się chce zmienić. To odsłania, ze ani się nie zmieni na lepsze, ani nas nie “kocha”,tylko histerycznie chce nadal rządzić miastem.

  8. Tarnobrzeg Odpowiedz

    27 listopada 2014 at 19:44

    Bo to obsrane hemoroidy, oszkalowały by nawet papieża jak by ten ośmielił się poprzeć Mastalerza. To są takie gnidy z którymi trzeba krótko, bez przesadnej czułości. W całej Polsce jest normalność, tylko w tym posranym ciemnogrodzie podkarpackim pisiory rządzą.

    • dix Odpowiedz

      27 listopada 2014 at 21:07

      Zdaje się, że LUDZIE (nie hemoroidy) już pokazali wdzięczność za to pogardliwe traktowanie przez 4 lata ekipie p. Mastalerza – ale najwyraźniej nic się nie zmieniło, dalej wyzywają :(

  9. logistyk Odpowiedz

    27 listopada 2014 at 20:02

    Może on i wielki, był, ale dlaczego plecie 3 po 3. Gotrat powinien go popierać bo jest jeszcze większy. Nie zawsze popierający = przekonujący. Kicha totalna dla Mastalerza.

  10. olek Odpowiedz

    27 listopada 2014 at 21:28

    Grzesiek?-” to oszołom” taką ma opinię wśród dawnych swoich współpracowników.
    Ludzie nie ryzykujmy i na niego nie głosujmy NIE NIE NIE Kielbie!

  11. gosc Odpowiedz

    27 listopada 2014 at 21:35

    Kiełb oszukał wszystkich ludzi ,a wogole to kłamca i szuler

  12. krzysiek Odpowiedz

    27 listopada 2014 at 23:08

    Żenada panie Mastalerz , żenada !! Facet może legenda ale gada 3po 3 ble ble bełkot polityczny, widać co tam w tym senacie robią… Senat zlikwidować !!! A co do kampanii, niby Kiełb kłamie a Mastalerz niby nie? Nie oszukuje? Ależ tak ! Chociażby wizerunkowo na plakatach taki chudziutki a w rzeczywistości nieźle się spasł na tym budżetowym garnuszku, gębka okrągła jakby był synem księżyca w pełni a mina wciąż despoty i dyktatora nie tak panie Mastalerz , nie tak ! PR byle jaki ale cóż jaki rzecznik prasowy taki PR… ;) . Następna nie prawda, wciąż miesza z tym zadłużeniem, raz 114, raz 116 a prawda jest , że 118 miasto zadłużone. kolejna sprawa – mota z oświadczeniem majątkowym,4 lata oszukuje personel szkół i nagle obiecuje że da im kasę, obłuda i populizm – już nikt mu nie wierzy w szkołach! Kolejna, 4 lata miał w doopie seniorów a teraz nagle przed wyborami o szczepionkach sobie przypomniał dla starszych ludzi , obłuda populizm i marna sztuczka wodzu, ludzie ci nie wierzą i straciłeś zaufanie społeczne! Dużo by pisać o tych manipulacjach faktami ale mi się już nie chce :) . Pamiętaj ” jaśnie panie” wodzu co sam siebie kocha, bo to co piszesz ” Kochani Tarnobrzeżanie” to cynizm obłuda i kpina z mieszkańców!Ludzi się kocha i szanuje całą kadencję, szacunek dla człowieka to ukłonić się starszemu, wstać i podać łapę mieszkańcowi co wchodzi do gabinetu w jakiejś sprawie a nie siedzieć z tym swoim spasionym brzuchem jak somoza i z drwiną na twarzy kpić z ludzkich problemów! Jak się jest tak egocentrycznym bufonem i wszechwiedzącym ( niby) mądralkiem złotoustym co dużo gada a niewiele z tego wynika to tak się kończy, druzgocącą porażką panie Mastalerz – młodzian jesteś jeszcze i może kiedyś to zrozumiesz harcerzyku. Duma pycha buta cie zniszczyła, porażka druzgocąca tuż tuż! Mówisz , że za tobą nikt nie stoi , no tak dyktatorzy chcą samodzielnej władzy, chcą być podziwiani i by poeci o nich wiersze pisali, może wystartuj na króla koziej wólki – stwórz monarchię bezwzględną i albo cię pokochają albo/raczej przerobią na bębenek :) . Pamiętaj, to że za Kiełbiem stoją inni ludzie to dobrze, bo prezydent musi mieć doradców i nie musi wszystko wiedzieć, ludzie ufają Kiełbowi bo jest normalny i wzbudza zaufanie w odróżnieniu do obecnej władzy zapatrzonej jedynie na lokalnych bogaczy ( sponsorów) z PO a mającej w doopie zwykłych ludzi . LUDZIE MAJĄ WAS DOŚĆ !!!!

    • ona Odpowiedz

      28 listopada 2014 at 00:13

      hej przystojniaku może pokażesz swoja gębę zazwyczaj jak krytykuje się kogoś samemu sie w lustro nie patrzy ,pewnie jak się w lustrze widzisz to żygasz na 10 metrów ale żal takich jak ty, trzeba ich mieć w dupie bo głupi jesteś i praca z tobą to wyzanie na najbliższe 100 lat więc literuj dalej bo o mądrych programach to nie pogadamy, ni i miłego pawia rano tylko stań przy dużym lustrze

  13. davey Odpowiedz

    28 listopada 2014 at 09:01

    Platforma zawezwała podupadający autorytet żeby ratować upadającego Mastalerza!.Przyjeżdża,nie zna gościa i za niego ręczy!To tak jak Uziel poręczył za handlarza narkotyków!Mastalerz chwyta się wszystkiego,by ratować stołek.Niestety,ta brzytwa okaże się chyba za ostra.Pokaleczy się biedak a Borusewicz powie,że nie wiedział….

  14. zbytnio Odpowiedz

    28 listopada 2014 at 15:22

    Żenada to jedyne słowo ,które się nasuwa Oczekuje jeszcze tańca na rurze ,kiełbasek na jutrzejszym rynku i recitalu jego wysokości z wiązanka pieśni bojowych…..

  15. gitara Odpowiedz

    28 listopada 2014 at 15:58

    Borusewicz walczył z partyjniactwem a minęło 30 lat i jak szmata po partyjnej linii wspiera taką kanalię.
    byłeś legendą teraz jesteś tylko mendą Borusewicz !

  16. mariano Odpowiedz

    28 listopada 2014 at 18:30

    I Panowie Barwiński, Salamucha, Dziedzic, Michno, Niedbałowski, Ogorzałek i same szychy w pierwszym rzędzie przybyli tutaj ale jakiś dziwny smutek emanuje z ich twarzy.

  17. obserwator Odpowiedz

    28 listopada 2014 at 20:32

    na tą konferencję to same TRZĘSISTOŁKI przyszły wesprzeć wodza

  18. dysio Odpowiedz

    28 listopada 2014 at 21:31

    Kolejna manipulacja TVL
    Manipulacją jest informacja podawana przez Telewizję Lokalną Tarnobrzeg jakoby Sąd Okręgowy w Tarnobrzegu nakazał wszczęcie śledztwa w sprawie rzekomych oszustw popełnionych przez urzędników gminy Tarnobrzeg względem firmy Grant. Fakty są takie, że prokuratura odmówiła wszczęcia postępowania – uznając, że zarzuty właściciela firmy Grant nie mają żadnego potwierdzenia w faktach, a Sąd jedynie uznał, że przed podjęciem takiej decyzji, prokuratura powinna wykonać jeszcze dodatkowe czynności procesowe.

    Decyzja Sądu w żaden sposób nie uprawdopodabnia tezy, że którykolwiek z urzędników gminy Tarnobrzeg ma cokolwiek wspólnego z jakimkolwiek przestępstwem na szkodę firmy Grant

    • Szpak Odpowiedz

      28 listopada 2014 at 22:11

      Dysio, co to aktywnym sie stał przed druga tura i wymyślił,ze wszystkich tu oświeci dla ciebie ważna informacja : Lulu juz dokładnie wytłumaczyła, jak nalezy fakty interpretowac, cytuję:
      Panie dysio, sąd nakazał prokuraturze wszczęcie postępowania a postępowanie prokuratorskie jest tożsame ze śledztwem. Postępowanie wyjaśniajace z kolei prowadzi policja. Jak nie ma pan wiedzy to prosze się nie osmieszać.
      Sąd najwyraźniej uznał, że są podstawy aby taki nakaz prokuraturze wydać.
      Prokuraturze, która uwalała wczesniej tą sprawę bo widocznie niektórzy jej pracownicy mieli w tym interes.
      Myslę, ze doczekamy się ciekawego rozwoju tego sledztwa i finału w sądzie.
      Czas sie z tym pogodzić i tak jak my- wyborcy czekac na tarnobrzeska parkowa telenowelę.

  19. krzysiek Odpowiedz

    28 listopada 2014 at 23:30

    do ona, chcesz zobaczyć moją twarz? Obiecuję, nie zawiedziesz się – poziom rynsztokowy prezentujesz…