Widgetized Section

Go to Admin » Appearance » Widgets » and move Gabfire Widget: Social into that MastheadOverlay zone

Tarnobrzeg: Zapraszamy na relację video-live z wieczoru wyborczego

Listopad 28, 2014 11:20 AM

Zapraszamy na relację video-live z wieczoru wyborczego w Tarnobrzegu. Z naszą kamerą będziemy odwiedzać sztaby wyborcze. Planowany początek relacji około godz.21.30.

Relację przeprowadzają Piotrek Morawski i Sylwek Szczepocki

NIEOFICJALNE WYNIKI Z 7 KOMISJI – godz.ok.21.30 : 

Grzegorz Kiełb – 1806 głosów – 67,97%

Norbert Mastalerz – 851 głosów – 32,03 %

NIEOFICJALNE WYNIKI Z 13 KOMISJI

G. Kiełb – 3222 głosy

N.Mastalerz – 1600 głosów

NIEOFICJALNE WYNIKI Z 26 KOMISJI

G.Kiełb – 8403 głosy – 64,83 %

N.Mastalerz – 4558 głosów – 35,17 %

***************************************************************************************

NIEOFICJALNE WYNIKI Z WSZYSTKICH KOMISJI

Grzegorz Kiełb – 11105 głosów – 63,91 %

Norbert Mastalerz – 6270 głosów – 36,09 %

***************************************************************************************

Niestety ale mamy problemy z serwerem, przepraszamy.

Sztab wyborczy Norberta Mastalerza godz. około 21.45:

Sztab wyborczy Grzegorza Kiełba około godz.22.15

Grzegorz Kiełb komentuje wyniki wyborów

Wracamy do stanicy żeglarskiej, do sztabu wyborczego Norberta Mastalerza

Norbert Mastalerz komentuje wyniki wyborów

Dariusz Kołek komentuje wyniki wyborów

Przenosimy się do sztabu wyborczego Grzegorza Kiełba

DZIĘKUJEMY WSZYSTKIM ZA UWAGĘ

40 Responses to Tarnobrzeg: Zapraszamy na relację video-live z wieczoru wyborczego

  1. miko Odpowiedz

    30 listopada 2014 at 16:35

    Ale skąd to będzie nadawane?

  2. nowa władza? Odpowiedz

    30 listopada 2014 at 22:22

    Czyli co? time to say goodye? … Ok, może to “tylko” lepsze zło, albo AŻ. Czas pokaże, jedno sie kończy… drugie zacz
    yna.

  3. nowa władza? Odpowiedz

    30 listopada 2014 at 22:22

    Czyli co? time to say goodye? … Ok, może to “tylko” lepsze zło, albo AŻ. Czas pokaże, jedno sie kończy… drugie zaczyna.

  4. kowalski Odpowiedz

    30 listopada 2014 at 22:26

    jednak nowe, i dobrze. zobaczymy.

    • Kizia Mizia Odpowiedz

      30 listopada 2014 at 22:32

      przyjrzyj się Orku w lustrze a zobaczysz tak samo nową jakość jak przy urzędowym korycie

  5. tarnobrzegTBG Odpowiedz

    30 listopada 2014 at 22:31

    hmmmm ciekawie się robi? A czy ktoś wie co z dyrektorem Ośrodka Sportu i Rekreacji w TBG? tak z ciekawości pytam, bo jakos tak smutno wygląda. Czyżby się bał?

  6. wyborca Odpowiedz

    30 listopada 2014 at 22:36

    Czy mi sie wydaje, czy Pan Norbert przegrał z kretesem??? czyli co? koniec? koniec narcyzmu? absolutnej pewności siebie? wręcz chamskiej pewności? a co z nieuczesanym wiecznie Panem Dybusem? no właśnie, co z Panem D? Koniec :D Nieuczesany pa pa? :)

  7. taki nowy Odpowiedz

    30 listopada 2014 at 22:39

    O widzę, że Kizia Mizia z Urzędu :) pa pa! miłego wieczoru :) p.s jutro proponuje urlop :)

  8. Zedek Odpowiedz

    30 listopada 2014 at 22:40

    Bardzo dobrze się stało.Mastalerz miał swoją szansę i jej nie wykorzystał delikatnie ujmując. Teraz trzeba trzymać kciuki za jego następcę.

  9. Patriota Odpowiedz

    30 listopada 2014 at 22:40

    Sztandar SLD wyprowadzić z Tarnobrzega. Umarł król niech żyje król!

  10. TBG Odpowiedz

    30 listopada 2014 at 22:41

    Nie ma glosu nic nie wiem co moj kandydat mowi

  11. Kizia Mizia Odpowiedz

    30 listopada 2014 at 22:42

    w sztabie p. Kiełba widzę same swetry Kononowicza więc wszystko wskazuje na to, że od teraz zapanuje w mieście taka estetyka jak tu: https://www.youtube.com/watch?v=nX1VQwg6jxU

  12. taka nowa Odpowiedz

    30 listopada 2014 at 22:45

    Pnie Dybus, co dalej? Czy były już PREZIDENTO MASTALENKO cos dla Pana znalazł? ciekawe :)

  13. Patriota2 Odpowiedz

    30 listopada 2014 at 22:47

    eeee na bank Pan Dybus coś ma :) tylko co? Dyrektor? Prezes?

  14. Ryszard Odpowiedz

    30 listopada 2014 at 22:52

    Rozpier*** miasto i klub, głupcy

  15. czasnajazz Odpowiedz

    30 listopada 2014 at 22:53

    Ja wiedziałem, że tak będzie :) ))))

    Pchnijmy w Tarnobrzeg nieco świeżości!

  16. TBGtak Odpowiedz

    30 listopada 2014 at 22:54

    Chyba nie lubią, nie lubili Pana Dybusa w TBG? Czy sie mylę? no i Pani Dybus też, bo jakoś tak z kretesem przegrała / przegrali wybory… oj jak strasznie przykro. Czy ktoś to wreszcie powie? że to żałosne? te wpisy, komentarze na fb, to wynaturzanie się w postach? I ta gloryfikacja męża ze strony Pani D? Koniec, koniec wielki :) THE END Państwu D już dziękujemy :)

  17. TBG Odpowiedz

    30 listopada 2014 at 22:54

    Co za bydlo u nowego prezydenta ze stara swita. Juz raczki zacieraj jak to bylo 4 lata temu. jeszcze sie przekonacie juz tuz z tymi podatkami he he .Ciemnogrod okrutny w Tarnowsi jest i bedzie zapomnieli jak dziubinskiego mieli dosc . Tu to samo jak putin z miedlievem czy jak mu tam tez sie zamieniaja co 4 lata. Tarnobrzeg to ciemnogrod

    • czasnajazz Odpowiedz

      30 listopada 2014 at 23:28

      Ciemnogród to masz pod czapką!

      Najpierw naucz się poprawnie pisać, stosując minimum “interpunkcji”.
      Nie dajesz mi wyboru – cechą wspólną zwolenników Mastalerza zaczyna być albo niedouczenie albo niski iloraz inteligencji.
      - z tym ostatnim nie chciałbym się rozpędzać, bo znam kilka osób, które jednak nie mieszczą się w tym szablonie.

      Nic jednak nie irytuje bardziej, jak nieumiejętność wysławiania się i wyrażania swoich myśli.
      I o ile nie każdy jest krasomówcą, to już podczas pisania można się chyba nieco bardziej postarać co?

      • TBG Odpowiedz

        1 grudnia 2014 at 00:27

        wole bledy robic niz byc tak inteligentny poziomowo jak ty burak jestes pewnie z sielca wielki inteligentny tarnowiesianin.

  18. jasiek Odpowiedz

    30 listopada 2014 at 22:56

    Słucham Norberta i widzę że nie zrozumiał. Nie kampania negatywna zdecydowała o jego porażce. Grzegorz ucz się na błędach NM. Powodzenia!

    • Jacek Odpowiedz

      30 listopada 2014 at 23:02

      Nie zrozumie bo jest głupi jak but, taki Nikoś Dyzma. Tyle że Dyzma chciał się jeszcze uczyć…

      • czasnajazz Odpowiedz

        30 listopada 2014 at 23:21

        Powtarzasz jakieś hasełka, które jakiś cwaniak rzucił – bo żadnego innego argumentu nie mógł wytoczyć.

        Fakty są takie, że z Mastalerzem nikt nie chce już współpracować (nawet mieszkańcy), gdyż umiejętnie zniechęcił do tego zdecydowaną większość.

        Wyniki wyborów są tego dowodem.

  19. rodowita tarnobrzeżanka Odpowiedz

    30 listopada 2014 at 22:57

    “Oni nim sterują” – tak było napisane na plakatach wyborczych Pana Prezydenta M. Teraz słucham i uszom nie wierzę: kto tu prowadził kampanię negatywną? Nie mówiąc o kampanii nużącej i agresywnej. Plakaty były wszędzie, za dużo, aż mdliło. Najpierw zewsząd wyglądały czerwone okulary, a potem jeszcze i jeszcze – plakatom nie było końca. Myślę, że wielu mieszkańców miało tego dość. A poza tym jakie to były ogromne koszty! I kto to wszystko teraz posprząta?
    Poza tym wg Prezydenta wyszło na to, że mieszkańców można zmanipulować – i gdzie ten szacunek do ludzi? Nie wiem co będzie dalej, ale chcę wierzyć, że będzie lepiej.

    • TBG Odpowiedz

      30 listopada 2014 at 23:02

      Tys sie n mozk z dziubkiem pozamienialas . Niedlugo Tarnowies bedzie na krawedzi bankrutem . Dziubek wraca jak Putin

      • rodowita tarnobrzeżanka Odpowiedz

        30 listopada 2014 at 23:07

        Nie wdaję się w dyskusję na takim poziomie, powiem jedynie, że jeśli ludzie o tak niskim poziomie kultury osobistej popierali Pana Mastalerza, to nie dziwię się, że nie wygrał.

        • czasnajazz Odpowiedz

          30 listopada 2014 at 23:15

          @tarnobrzeżanka – masz zdecydowanie rację – jaki pan, taki kram.

          :)

          • rodowita tarnobrzeżanka

            30 listopada 2014 at 23:44

            czasnajazz dziękuję :)

    • TBG Odpowiedz

      1 grudnia 2014 at 00:29

      Tak sie znizyc do poziomu moze jedynie burak z tarnowsi czyli sielec sobow itp. Jak za czasow dziubka wies wybiera prezydenta miasta to szok ze walkowicze wybieraja tak niski poziom urzedowania i inteligencji

  20. AntyKiełb Odpowiedz

    30 listopada 2014 at 23:00

    Kiełb – teraz zobaczysz co to znaczy władza, hehe

  21. podpis Odpowiedz

    30 listopada 2014 at 23:03

    okazało się ,że jednak większość tarnobrzeżan to głupcy

    • czasnajazz Odpowiedz

      30 listopada 2014 at 23:14

      Zgadzam się, że większość głosujących na Mastalerza w pierwszej i drugiej turze to zdecydowanie głupcy!
      Jest jednak nadzieja, że pozostała część szybko wyłamie się z tej zaschniętej intelektualnie grupy i “dołączy” do Grzegorza!

      :) – spodziewałeś się takiej odpowiedzi prawda?

      Grzegorz – Gratulujemy!!!!

      • gość Odpowiedz

        1 grudnia 2014 at 00:46

        oj Boże, jakiś ty mądry człowieku, dawaj jeszcze jakiś tekst na forum… hehehe

  22. WALUŚ Odpowiedz

    30 listopada 2014 at 23:08

    talerz zdezorientowany – zero wnioskowania (od prawdziwej PO musi się dużo uczyć, a i to mu nie wystarczy…). a swoją drogą to ciekawe jak się rozwiązały języki wszystkim, którzy nie mogli narzekać na NM – do dzisiaj, czemu to tak??

  23. Mirko42 Odpowiedz

    30 listopada 2014 at 23:20

    Jest fajnie – szansa na że Osrodek Sportu I rekreacji w Tarnobrzegu bedzie miał nowego gospodarza.
    Jest cenny widok i wystraszona mina Pana Marka Grąza obecnego dyrektora MOsiru.
    Trzeba szanowac klientów uwagi- panie Grąz bo styl urzedowania w Mosirze dokładnie przypominał Mastalerza.
    Ale to już koniec

  24. TBG Odpowiedz

    30 listopada 2014 at 23:28

    Dzis sie Tarnowies popisala. Ciemnogrod w pelni. Burakow wierzacych w kielbase wyborcza nie brakuje . Wstyd Tarnowiesianie wstyd. Stara swita i rozpierdala i ora te wioche. Za cztery lata juz nikt nie bedzie glosowal bo tej wsi juz nie bedzie nic nie bedzie nawet bezkolizyjnej tylko autostrady wille na wiochach zero podatkow zero ludzi . Nabraliscie sie na haslo o ktore bedziecie prosic przez cztery lata idioci. Ja wyjezdzam z tego pastwiska .

    • Jasiek Odpowiedz

      30 listopada 2014 at 23:40

      Szerokiej drogi!

    • gość Odpowiedz

      1 grudnia 2014 at 00:51

      i jak to powiedział kumpel kiełba, “I nie będzie niczego” …. hehehehe
      Dwa lata daje Tarnobrzegowi, niestety, po tym czasie nic nie będzie w tym mieście, zostaniemy wchłonięci przez Grębów. I teraz nie wiem czy się śmiać, czy płakać…

  25. żegnaj Dybusowo Odpowiedz

    30 listopada 2014 at 23:34

    zgadzam się, wynaturzanie Pani Dybus, jej “pouczania, rady i wskazówki” jak “lepiej żyć” na fb są po prostu żałosne… A “LUK” to niech sobie lepiej UCZCIWEJ roboty poszuka. Bo jego kolesiostwo z Mastalenko już nic nie znaczy, “POWODZENIA”

  26. miki Odpowiedz

    30 listopada 2014 at 23:47

    Demokracja mamy nowego Prezydenta więc myślę że niema co na forum podkręcać atmosfery. Wynik jest zobaczymy co z czynami. Ja wysiadam.