Sandomierz: Kolejne ligowe zwycięstwo kadetek „Piątki” (fotoreportaż)

Siatkarki MUKS Piątki Sandomierz wygrały 3:0 z zespołem Salos Cortile Kielce w meczu 9 kolejki Świętokrzyskiej Ligi Piłki Siatkowej. Spotkanie rozegrane zostało w minioną sobotę w Sandomierzu.

Spotkanie kadetki „Piątki” zaczęły bardzo dobrze i z dużą przewagą punktową wygrały pierwszego seta. W dwóch kolejnych setach młode siatkarki z Sandomierza utrzymały dobry poziom gry, dzięki czemu nie pozwoliły rywalkom na zwycięstwo choćby w jednej partii.

Dla kadetek „Piątki” było to szóste zwycięstwo w tegorocznych rozgrywkach. Dotychczas tylko raz musiały uznać wyższość rywalek, przegrywając w Kielcach z tamtejszym Salos Cortile 0:3. Sandomierzanki zrewanżowały się jednak rywalkom, pokonując je na własnym parkiecie bez straty seta.

Do końca rundy zasadniczej pozostało jeszcze trzy kolejki. W następnym spotkaniu liderki rozgrywek z Sandomierza zmierzą się w wyjazdowym spotkaniu z SMS KSZO Ostrowiec Świętokrzyski.

info&foto: Michał Karelus