przesyłki kurierskie

Widgetized Section

Go to Admin » Appearance » Widgets » and move Gabfire Widget: Social into that MastheadOverlay zone

Tarnobrzeg: Kolejne zmiany w magistracie

Grudzień 22, 2014 5:28 PM

Doradca do spraw organizacyjnych, a także nowy naczelnik Wydziału Komunikacji – to kolejne zmiany w tarnobrzeskim magistracie.

Prezydent Grzegorz Kiełb powołał doradcę do spraw organizacyjnych, którym została Jolanta Majchrzak.

Jolanta Majchrzak z Tarnobrzegiem związana jest od ponad 10 lat. Z wykształcenia jest prawnikiem. Uzyskała stopień naukowy doktora nauk prawnych w zakresie prawa, specjalność – prawo administracyjne. Jest autorem publikacji w wiodących czasopismach naukowych (część B wykazu MNiSW). Prócz wykształcenia zdobytego na dwóch lubelskich uniwersytetach (KUL oraz UMCS) posiada przeszło 11 – letnie doświadczenie zawodowe, uzyskane dzięki pracy w sektorze publicznym oraz prywatnym.

Kolejna zmiana nastąpiła także na stanowisku naczelnika Wydziału Komunikacji, którym został Adam Napieracz, od dziesięciu lat pracownik Wydziału. Zastąpił na tym stanowisku Adama Sieka, który teraz będzie zastępcą naczelnika w Urzędzie Stanu Cywilnego.

Adam Napieracz ma 35 lat, jest żonaty i ma jedną córkę – Kingę (8 lat). Wykształcenie wyższe – magister inżynier o specjalności pojazdy samochodowe, zdobył na Politechnice Rzeszowskiej. Ukończył także studia podyplomowe z zakresu informatyki z elementami technologii informacyjnej. Od 2004r. zatrudniony w Urzędzie Miasta Tarnobrzega w Wydziale Komunikacji na stanowisku do spraw stacji kontroli pojazdów
i ośrodków szkolenia kierowców. Swoje kwalifikacje zawodowe systematycznie podnosił poprzez udział w licznych szkoleniach organizowanych między innymi przez Polską Izbę Stacji Kontroli Pojazdów oraz Politechnikę Śląską.

foto&info: UM Tarnobrzeg

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>