przesyłki kurierskie

Widgetized Section

Go to Admin » Appearance » Widgets » and move Gabfire Widget: Social into that MastheadOverlay zone

Spotkanie opłatkowe w sandomierskim ratuszu

Grudzień 23, 2014 10:22 PM

W przeddzień wigilii świąt Bożego Narodzenia w sandomierskim ratuszu odbyło się uroczyste spotkanie opłatkowe, w którym udział wzięli przedstawiciele władz miejskich, powiatowych, wójtowie z sąsiadujących gmin, a także przedstawiciele służb mundurowych, duchowieństwa, przedstawiciele środowisk kombatanckich, instytucji kultury oraz radni, dyrektorzy szkół i przedszkoli, harcerze i mieszkańcy.

Na tym wyjątkowym spotkaniu zgromadzonych powitał Marek Bronkowski burmistrz Sandomierza, kierując do nich życzenia oraz słowa podziękowania za liczne przybycie.

– Serdecznie wszystkich Państwa witam w przededniu wigilii świąt Bożego Narodzenia. Dziękuję za przyjęcie mojego zaproszenia. […] Niech dzisiejsze spotkanie buduje pomiędzy nami wspólnotę odpowiedzialności za losy naszego miasta, za wszystkich jego mieszkańców. Ta odpowiedzialność niech kieruje nas w stronę odważnych decyzji, mądrego spożytkowania wszystkich naszych możliwości i kompetencji, w poszukiwaniu tego co najlepsze. Niech ten wyjątkowy czas upłynie w spokoju, zdrowiu i wytchnieniu od zgiełku dnia codziennego. […] Przeżywajmy te Święta w duchu wzajemnego zrozumienia i zdolności do wybaczania. 1. stycznia wkroczymy w Nowy 2015 rok, z tej okazji życzę Państwu zdrowia, wszelkiej pomyślności i życiowego spełnienia. Wszystkiego dobrego!

Błogosławieństwa udzielił wszystkim ks. bp Krzysztof Nitkiewicz Ordynariusz Diecezji Sandomierskiej.

Świąteczny stół rozświetliło Światełko Betlejemskie, przekazane przez harcerzy Komendy Hufca ZHP na ręce Księdza Biskupa, Burmistrza Sandomierza oraz Roberta Pytki Przewodniczącego Rady Miasta. Nie zabrakło kolęd wykonanych przez wokalistki z Sandomierskiego Studia Piosenki, akompaniamentu Sandomierskiej Orkiestry Dętej oraz występu dzieci z Przedszkola Samorządowego nr 3 w Sandomierzu. Po części artystycznej nadszedł czas na życzenia. Wszyscy zgromadzeni na spotkaniu mieli okazję podzielić się opłatkiem i złożyć sobie ciepłe, świąteczne życzenia.

foto&info: UM Sandomierz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>