Widgetized Section

Go to Admin » Appearance » Widgets » and move Gabfire Widget: Social into that MastheadOverlay zone

11.01 (niedziela) 23. Finał WOŚP w Tarnobrzegu – program

Styczeń 5, 2015 11:10 AM

Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy zagra po raz 23. Gwiazdą tarnobrzeskiego grania będzie zespół LOKA!. Temat 23. Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy brzmi „Dla podtrzymania wysokich standardów leczenia dzieci na oddziałach pediatrycznych i onkologicznych oraz godnej opieki medycznej seniorów”. Znowu zagramy aby pomóc tym, którzy wymagają naszej opieki!

W tym roku zmieniamy trochę formułę. Spotykamy się na Placu Bartosza Głowackiego o godzinie 13:00 – 23. Finał WOŚP w Tarnobrzegu rozpoczniemy biegiem „Policz się z cukrzycą”. W całej Polsce będzie to już 9 wspólne bieganie przeciwko cukrzycy. W Tarnobrzegu pobiegniemy po raz pierwszy. Na start zapraszamy Wszystkich sympatyków joggingu jak i nornic walkingu!

Tradycyjnie w naszym graniu będzie miejsce dla lokalnych wykonawców i to oni jako pierwsi zaprezentują się na scenie. Zagra także Orkiestra Dęta!

O godzinie 17:00 wszyscy tłumnie spotykamy się pod sceną, by wziąć udział w licytacji. Do wylicytowania zarówno na scenie jak i w aukcjach internetowych będą m.in. – kurs nurkowania P1, czarter jachtu, romantyczna Walentynowa kolacja w Zamku Baranów Sandomierski czy tradycyjnie już nasze Złote Serduszko. Listę rzeczy przeznaczonych na licytację opublikujemy!

Gwiazdą wieczoru w Tarnobrzegu będzie znany zespół Loka – stworzony przez Internet w 2012 roku zespół bardzo szybko wybił się na rynku muzycznym – ich pierwszy singiel „Prawdziwe powietrze” przebojem wdarł się na listy przebojów rozgłośni muzycznych. W Tarnobrzegu na pewno będzie głośno i radośnie!

Tradycyjnie, tarnobrzeskie granie zakończymy Światełkiem Do Nieba o godzinie 20:00.

Podczas finału jak zawsze loteria fantów! Drodzy Tarnobrzeżanie, Zagrajcie z nami!

Przez ostatnie lata pokazywaliśmy wspólnie, że razem można wiele. Kilkukrotnie tarnobrzeskie granie sięgało blisko 80 tysięcy złotych. Tyle potrafiliśmy razem włożyć do kolorowych puszek.

Warto jednak grać głośno i radośnie – bo te pieniążki wracają do nas w wymiernej formie! Tarnobrzeski Szpital Wojewódzki w ubiegłym roku został po raz kolejny doposażony sprzętem medycznym fundowanym przez WOŚP. W naszym szpitalu pracuje sprzęt warty ponad 700 tysięcy złotych! Służy on najmłodszym mieszkańcom Tarnobrzega!

Orientacyjny rozkład jazdy:

13.00 Bieg Policz się z Cukrzycą
15.00 koncert zespołu Platinum
16.00 koncert zespołu The Crash
17.00 Licytacje
18.30 Gwiazda wieczoru zespół LOKA
20.00 Światełko do Nieba

Imprezami towarzyszącymi 23 Finału WOŚP w Tarnobrzegu są:

Fitneska gra dla WOŚP – 11 stycznia od godziny 15:00 w Fitneska Tarnobrzeg
rockORKIESTRA w Końca Nie Widać – 9 stycznia o godzinie 20:00 zagrają:
TEBEG (Tarnobrzeg)
NIE HALO (Rzeszów)
CLOCKWORD MIND (Rzeszów)
Bieg „Policz się z cukrzycą” – 11 stycznia godzina 13:00

info: organizator

2 Responses to 11.01 (niedziela) 23. Finał WOŚP w Tarnobrzegu – program

  1. Konrad Odpowiedz

    8 stycznia 2015 at 09:05

    a szef chińskich ręczników to bedzie na finale?

  2. Kizia Mizia Odpowiedz

    11 stycznia 2015 at 13:44

    zespól LOKA to gwiazda czego?! gminy, powiatu, hamasu, pudelka? bazaru?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>